Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Conquiztador nekad-sad(dupli nalozi)  (Pročitano 25876 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 203
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Majkl,s poštovanjem- ne kaki  Smile
Šta,ja sad treba da dignem 90% kviza zato što su pomoći glupe,ili zato što neko ima dupli ili ne znam šta već...? JA baš u ovom ne vidim smisao da se stalno blebeće o jednom te istom,a jasno se vidi da se neće raditi ni na uklanjanju pomoći,duple i ne znam kako sve i da pohvataju-to je samo po sebi nemoguća misija-ALi i zašto bi se uopšte mijenjalo,kad se igra igra i ovakva.Ja ne vidim boljeg rješenja nego da jednostavno igram igru-ili ne igram.
Druga stvar,ko kaže da sam prestala da igram kviz? Ja i dan danas igram igru,ne odigram 50 partija dnevno,jer i nemam vremena ali i ne privlači me baš toliko,pa da izgubim 5 sati na sjedenje pred kompjuterom.A realno i da igraš 2 god. dosadi! A to 5 god. sam u grubo rekla,ne moraš da baš držiš za svaku riječ.Opet lakše je "odustati",nego slušati beskonačno blebetanje o jednom te istom-pametniji popušta  Smile
Alok,meni nikad nije niti će biti cilj da ja nekoga ubjeđujem da li sam ja ravnodušna prema tome što neka persa ima 15 naloga,ili što neki šmeker koristi pomoći u prijateljskim-to me uopšte ne dotiče.Ja ću izraziti svoje mišljenje,a ti ili ga popljuj ili poslušaj,ili jednostavno samo se ogluši na njega.--a da te ubjeđujem da sam ja u pravu,a da ti veze nemaš-Bože sačuvaj.JA samo ne vidim nikakvu korist od toga što se neprestano bunite na to da ima duplih,da ima pomoći itd. ako vam toliko smeta-pa zašto ste onda uopšte na ovom kvizu?Meni kad se nešto ne sviđa,neću pokušati da to promjenim,jer ja mislim najbolje i ja znam kakvo je najbolje-nego ću se okrenuti i otići.Jer isto koliko vama smetaju pomoći-toliko se i drugima sviđaju.
Majkl,ovo huligan ti neću zaboraviti,strašno  Smile
Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
I may look calm, but in my head I've killed you 3 times.

I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning sky. Later is better than never, even if you're gone - I'm gonna drive, drive... I've got that summertime, summertime sadness!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia 
stvarno ne znam ko ovde kaki sa postovima tipa roman Smiley
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Prosle godine u ovo vreme bih svaki dan odigrao po dvadesetak partija  :cry:
Odustao sam od igre kada su ubacena retardirana pitanja, i kada mi je ona bolidcina vanja odbila stotine pitanja.    
Evo proslo je vise od pola godine od kako nisam ni na burek usao a kamoli odigrao partiju cq-niti mi pada na pamet.    
Koliko sam samo zivaca izgubio na glupavim pitanjima.     Imao sam zelju da ubacujem jos pitanja, ali ste mi na zalost banovali sve naloge.    .    .    (imao sam preko 1000 poslatih pitanja i oko 250 prihvacenih).     A i u skoli sam tada debelo popustio sada sam se sva sreca popravio.     A kolko sam video pojavljuju se i neki citevi za nas cq xD.    
Sve u svemu vise se na cq ne vracam najvise zbog bezveznih pitanja :flower:
A mogu i da se kladim da vise (barem na duze vreme) nece biti po 1000 igraca u igri.  
« Poslednja izmena: 05. Dec 2011, 21:37:03 od bot mixx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 203
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Pa ja neću da budem kao Herklit  Smile ,pa da kažu da sam nerazumljiva,jer se izražavam kratko.Hoću da i obrazložim ono što kažem,a ne da tandrčem u prazno.Kao što ti sad,nemaš argumenata da kažeš ,odnosno napišeš nešto pametno,pa sad udaraš u to da ja pišem roman.Kakve to veze ima kako ja pišem,moja je stvar,ako ti se ne čita onda nemoj,a ne vidim koji si ti faktor da možeš da određuješ koliko znakova mogu da otkucam  Smile
IP sačuvana
social share
I may look calm, but in my head I've killed you 3 times.

I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning sky. Later is better than never, even if you're gone - I'm gonna drive, drive... I've got that summertime, summertime sadness!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
A mogu i da se kladim da vise (barem na duze vreme) nece biti po 1000 igraca u igri. 
Volim da uzimam pare neznalicama, aj se kladimo na kratko vreme ako smeš Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia 
prestala da igra pa sad blebece.. ako ti se ne igra, nemoj, niko te ne tera, 15 postova o odlasku jedne osobe
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


...al ko sem Boga zna odakle to i kako dođe!

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 415
Zastava Humska 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung A5 2017
Volim kad je fajt odje i bez mene!
Smile
IP sačuvana
social share
...sreća prati hrabre!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 203
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Brate gubiš se,al' pravo  Smile
Živ bio,sve najbolje...kraj rasprave  Smile Smile
IP sačuvana
social share
I may look calm, but in my head I've killed you 3 times.

I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning sky. Later is better than never, even if you're gone - I'm gonna drive, drive... I've got that summertime, summertime sadness!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6408
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
A to je ovde tradicija...vazda se neko mora prepirati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia Asha 302
Al ce da padne jedno tepanje    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.