Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Combat Girls / Kriegerin / Ratnica (2011)  (Pročitano 1382 puta)
18. Jul 2013, 21:13:59
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 22.0
  Combat Girls / Kriegerin / Ratnica (2011)

>> IMDb <<



Opis Filma:

 Mariza ima nepunih 20, neonacista je i reaguje agresivno kad god joj se neko ne sviđa. Živi u učmalom istočnonemačkom gradiću, mrzi strance, političare, kapitalizam, policiju i sve one za koje smatra da su krivi što je njen dečko Sandro završio u zatvoru i što joj se svet ruši, a leto joj sprema još veći broj problema: prkosna Svenja pokušava da se uvuče u Marizino društvo, pretenduje na njeno mesto a izbeglica iz Avganistana Rasul je našao da se kupa baš u njenom jezeru.






Žanr :  Drama

Režiser:  David Wnendt

Glavne uloge: Alina Levshin, Jella Haase, Sayed Ahmad

Izvor teksta

titlovi.com
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
  Mesto radnje filma je jedan dosta miran gradić u kom živi samo srednja klasa koja sasvim mirno posmatra šta joj radi potomstvo. Dični potomci su svi od reda neonacisti koji jedva čekaju da opet zauzmu demokratskim putem parlament i da nastave tamo gde su im dedovi (koji su još uvek živi) stali. Pomenute deke su uprkos pojedinačnom protivljenju svojih sinova i ćeri svoje unuke vaspitali onako kao što je njih njihov firer vaspitao. Konkrektno, deda glavne junake je pored ideologiije svojoj unuci obezbedio po ugledu na hitlerjugend i zavidnu kondiciju. U međuvremenu, dok ne dođe taj njihov sanjani trenutak dolaska na vlast, oni rade sve što i njihovi istomišljenici širom sveta, piju i iživljaju se grupno na strancima. Istina na volju, policija hapsi pojedince ali oni vrlo brzo završavaju na slobodi. Stekao sam utisak da grešna omladina i nema neki izbor pa tako član bande neonacista postaje i sestra pomenute junakinje iako ima tek 16 godina. Do konflikta sa društvom pomenute dolazi posle dosta neobičnog poznanstva sa avganistanskim izbeglicom koji se ponaša baš onako kako neonacisti propagiraju. Taj trenutak osvešćenja i sam kraj filma su mi dosta čudni i zbog njih ne znam šta da mislim. Da li je pisac scenarija i reditelj na strani neonacista ili je pored svega ostao normalan.
  Film je dosta spor i umrtvljen ali vredi da se pogleda da bi se bar uporedio sa ostalim koji imaju sličnu temu. Pri tom ne mislim na naše "umjetnike" koji snimaju šišanje i slične pokušaje od filma i koji zaista i jesu umetnici ali samo u šišanju fondova koje mi punimo.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.