Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:40:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Coitofobia  (Pročitano 12536 puta)
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Ja ga nikad nisam sprovodio forme radi, al sam dobio samar. U svakom slucaju hvala svima na komentarima i trudu.
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa postiji tu puno faktora koje treba razmotriti: koliko ste u braku, imate li dece, jeste li pod presijom da ih pravite, kako izgledas, kako ona izgleda... koliko ste seksi jedno drugom, kakvo vam je zajednicko vreme, ima li romantike u tom pred-seks uvodu, ili je o,ne... o, da
to su sve momenti od znacaja  Smile i mnogi drugi... ljudi nisu makine.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Znaš šta prijatelju. Ako je ona svoj problem krila od tebe tokom zabavljanja i na početku braka onda ona baš i nie neka osoba s kojom možeš iskreno podeliti svoj život.

Ili je imala traumatično seksualno iskustvo koje je potisnula, znam neke takve slučajeve, ili je odgojena u ekstremno konzervativnom duhu. Za prvo ona mora da se seti, suoči i tek onda možda pokuša da reši problem. U oba slučaja teško da ti sa njom možeš imati dobar život.

Magic seks ne smara. Dobar seks nije samo seks nego proširuje i utvrđuje odnose između partnera, pruža veliko fizičko zadovoljstvo i psihičko opuštanje, čini život mnogo boljim. Postoji i loš seks, kao u ovom slučaju gde neko ima problem, i onaj kad se partneri više ne vole pa beže jedno od drugog ali nemaju hrabrosti da to na glas kažu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Prerani ulazak u menopauzu kod pojedinih zena, kao i prvi - predsimptomi menopauze mogu imati slicne ili cak iste manifestacije ...  Smile
Ne znam koliko tvoja supruga ima godina, ali mozda ne bi bilo zgoreg da napravi kompletnu hormonalnu pretragu ...

edit

sada sam procitala ponovo tvoj uvodni tekst i vidim da je ona i ranije imala slicnih problema, dakle verovatno zaista jeste nekakva vrsta psiholoske blokade ...
« Poslednja izmena: 16. Maj 2008, 00:24:34 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
Pazi ovako, seksualna disfunkcija tvoje supruge je gotovo sigurno psiholoske prirode, jer najcesci fizioloski uzrok - zgrcavanje vagine toliko da ne penis ne moze da prodre unutra - vaginizam - nisi naveo.


E sad, strah od seksa se iskusi i prevazidje jako rano. Nisi stupio u seksualni odnos, cujes price iskusnijih momaka iz kraja, razludjen si dilemama da li to treba uraditi ovako ili onako, sve te to zabrinjava, i nikako da se opustis. Cak se i to moze podvesti pod dinamin psiholoske prirode.
Onda se malo ispraksiras, upoznas partnerovo telo, saznate sta vas opusta, koje delove tela volite da dodirujete jedno drugom, i problem lagano iscezne.

Sa druge strane genofobija je kud i kamo komplikovaniji problem i odnosi se na gadjenje partnera pri kontaktu sa genitalijama.
Psiholoski motivi se obicno vezuju za detinjstvo; seksualno vaspitanje, silovanje, seksualni kontakt sa pedofilom, grub prvi seksualni odnos, zlostavljanje, menstrualne traume.
Seksualno vaspitanje sam podvukao iz razloga sto kaznjavanje zenskog deteta zbog razmisljanja o seksu, masturbiranja, ili usadjivanja nacela da je seks nesto prljavo, ruzno, bolno, eksploatatorski cin muskarca koji bi (dozvolicu sebi da budem banalan) da isprazni negde jaja, vodi seksualnost jedne mlade licnosti u smeru toga da psiha stvara odbrambeni zid spram samog seksualnog akta, koji se manifestuje izmedju ostalih i simptomima koje smo naveli ovde.
Sem toga, znacajnu ulogu ima i poimanje partnera kao seksualno uzbudljive licnosti.
Ako ti nju seksualno ne uzbudjujes, ne privlacis je, fizicki si joj odbojan, seksolog vam ne moze pomoci.

Sto se nekih konkretnih saveta tice, predlozio bih ti da se disketno, kroz razgovor obavestis o traumama, bolnim seksualnim iskustvima, samom odgajanju supruge, i pokusas ( obzirom da seksolozi nisu uspeli) eventualno da nadjes uzrok problemu.
Ako u tome uspes, vec si na pola puta, te ostaje da se odgovarajuci strucnjak pozabavi lecenjem uzroka.
Uz metode koje se danas koriste u lecenju iracionalnih strahova, i pomoc seksologa koji bi trebao da pomogne tvojoj supruzi da povrati osetljivost genitalija, nadam se da ces problem resiti.
Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Hvala svima od srca. Vidjeti cemo sve zajedno kako ce ici. A da sto se godina tice ja imam 37 ona 32.
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Google Nexus 5
Zapravo vecinu ljudi seks smara koliko sam uspeo da primetim, ali ne i da shvatim.
Pa kad ga sprovode forme radi, ne cudi nimalo

Jebi ga ...


ma imaju ga i previse ... pa su izgubili inspiraciju ... nema tu vise ono "zabranjeno", u senu, i slicne stvari .... 
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Wildfire S
Nemojte me upucivati kod sexologa jer smo bili kod dva vec i cini mi se da je ona njih vise sludela nego sto su joj oni pomogli.

Pa za sta su oni onda skolovani ako ne mogu da rese ovakve slucajeve... izem ti profesiju  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa ni frojd nije izlecio ni jednog pacijenta  Smile

...ne znam, njihovu pomoc dozivljavam kao mogucnost samopomoci, ako je neko zeli  Smile, njihovo je da daju ideje, otvore puteve...  Smile
kao po onoj narodnoj, ako sam sebi ne zelis da pomognes, ne moze ti niko pomoci  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N97
Nemojte me upucivati kod sexologa jer smo bili kod dva vec i cini mi se da je ona njih vise sludela nego sto su joj oni pomogli.

Pa za sta su oni onda skolovani ako ne mogu da rese ovakve slucajeve... izem ti profesiju  Smile

To su te uzaludne profesije ... sexolozi, stilisti, panduri ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:40:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.