Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CNN - GENIJALNO :)  (Pročitano 11076 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Kažu da sam tvrdoglava , priznajem , ali evo još nešto , pa vi to prevedite u što hoćete !
1. Split je poznat ( osim po ženskoj ljepoti ) po velikom broju vrhunskih sportaša . Tko iole prati , zna .
2. Kad već vaterpolo spominješ , Engleska je bila šokirana divljaštvom po svojim terenima i donijela zakone i predviđene kazne za svaki izgred . Divljaštvo ne mora imati nacionalnost , a i može . Zaboravljaš legendarnu utakmicu C. Zvezda - Hajduk , na Poljudu , di su svi plakali za Titom ( a nekoliko godina kasnije svi pričaju da im je prašina pala u oči ) ... jedino tada nije Split bio demoliran , ne stadion - SPLIT  !
3. Sad iman 10 godina ( maloprije 13 ) , ma zar uistinu ne znaš odgovorit drugačije , nego aludiraš na moju neozbiljnost , neupućenost ilitiga neznanje ? I nisam đanki pa da živin u svom svitu . Vrlo dobro znam što se događa oko mene .
4. Da ti duša bude na mistu , nisam rekla da je Hrvatska savršena , daleko je ona od toga . Tuđman je bio nešto najgore što joj se dogodilo , njega ja mrzim ( ako već nekog moram , a ne vas ili Slobu ) . Da ti to objasnim trebalo bi mi 10 - tak strana , ali ukratko . Vi ste bili neprijatelji i to je normalno , ali on je učinio više zla nego vi svi zajedno . OOOPSSS !!!!! Nisam htjela generalizirat , jer ni jedan narod nije bolji ili gori od onog drugog   ( KOLIKO SAM OVO PUTA REKLA U OVO MALO POSTOVA )
Sad moran kuvat večeru , pa ću se isključit ... ili me ti fino iskopčaj


CIAO !!!
IP sačuvana
social share
PEACE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vrlo kratko... ja nisam taj koji hoce u Evropu, koji misli da je u Evropi i sl.. ti si .. ti si ta koja o tome prica, o svom narodu, pa ako je tvoj narod takav i bolji od mog zasto to tako radi?
Zasto gomila seljacica za brdovitog Balkana nikako da se iz nekog Hrvatkog grada vrati pognute glave kada je bilo koji sport u pitanju...
Tudjman za tebe mozda jeste nesto najgore sto se tvom narodu desilo, ali tvoj narod se sa time ni najmanje ne slaze.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Ajde prestanite sa tim... Sada ce svako argumentovati svoju stranu i blah blah blah do ko zna kad... Ajde bre prestanite sa tim... Red je...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
S.F. da li si ti cijeli svoj narod ? Normalno bi bilo da svako razmišlja svojon glavon . A osim razmišljanja što nas to drugo razlikuje od ostalih bića na planeti . Moje je možda i krivo , ali je moje . Ne živim ja u Evropi , tebi su usta puna nje , moja jedina rečenica je bila da Evropa nije ono što mi mislimo da jest sideći doma . U Evropi nije med i mliko , ali postoje zakoni koji štite manjine i socijalno ugrožene . Tome bi mi morali težiti . Ne postoji idealno društvo , utopija kao i komunizam .Nije da je priko granice ljepše, no neke stvari su sređenije . Ništa nije crno - bijelo , šareno je da šarenije više ne može . Ja samo odgovaram tebi kako i ti meni , jer nećeš me osuđivat priko neta . Ni jednom riči nisam rekla da vas mrzim , to mi stavljate u usta cilo vrime . Stalno me pitaš zašto sam posjetila forum , a zašto ? Kažeš da radiš za Nizozemce , pa to je dokaz da živiš u Evropi , htio ti to priznat ili ne . Kao i to da je Vojvodina još uvik dio Srbije . Pa zar ne vidiš da su granice skroz nebitne , danas sam je prišla jedno 20 puta ( na netu ) , i ova generacija koja dolazi ne smije biti opterećena tim glupostima . Prošli su osvajački ratovi koje je povjest osudila a vjerski su okarakterizirani kao najkrvaviji. Mogla bi ja ovako do unedogled ... nemam ni trauma niti sam iskompleksirana , samo želim bolji svijet oko sebe .
IP sačuvana
social share
PEACE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
O Tuđmanu - proda je Vukovar , to je i previše !!! A za ostatak nemam volje !
Ja priznajem samo da je bio prvi Hrvatski predsjednik ( činjenica ) i ništa više !!!

O sportašima neću tupit , ali četiri splićanina u NBA nije mačji kašalj , a Goran Ivanišević ? A da spomenen legende ka šta je bio Krešimir Ćosić , Dražen Petrović , boksač Mate Parlov .... Janica Kostelić i Ivica ....a tek bob reprezentacija Ivana Šole .....


Ma daj , tu se moran stvarno svadit sa tobon !!!!
IP sačuvana
social share
PEACE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Goranova porodica je 100% hrvatska? Jel? Smiley
Pazi u NBA imas i 2 kineza ako cemo tako Smiley
Cosic i Drazen su zaista bili neverovatni, to ne poricem.
Ali...
Dalipagic
Zizic
Djordjevic
Bodigora
Danilovic
Slavnic
KORAC
Stojakovic
Divac
Savic
Paspalj
Rebraca
Tarlac
...mrzi me zaista dalje da kucam

Ti momci su u zivotu nosili vise zlata na sebi nego sto su teski.

Jedino sto vam priznajem zaista kao uspeh je trece mesto 98 u fudbalu, ali... cak ni tad niste uspeli dobiti nas u kvalifikacijama za sledece veliko takmicenje.

SCG je bila prvak evrope i sveta od 1995 na ovamo preko 15 puta.

Rukomet
Vaterpolo
Kosarka
Odbojka


Ne kazem da ste losi, nikako, samo da smo mi daleko bolji Smiley
Prebroj uspehe vasih reprezentacija i klubova protiv nasih... ako se izuzme samo jedan jedini sramni debakl Partizana... sve ostalo su maltene ciste pobede ili ako ne pobede bar izbegnuti porazi.

Sve je to lepo sto ti pricas... ali... vi niste medalju ni u kosarci uzeli od 95.. Ne zivi se od stare slave... po toj logici zvezda je i dalje najbolji klub sveta jer je 91 to dokazala...
Ajde ne budi smesna.
Ima vas 2 miliona manje, a niste ni priblizno uspehe kao mi ostvarili...

Ove godine u VATERPOLU...
Juniori:
svetsko zlato
evropsko zlato [finale sa italijom 10:1]

Seniori [igra 6 juniora u prvom timu]
svetska bronza
evropsko zlato [samo se seti... 3 gola razlike ste imali...]
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@mcmatelj


Imam samo jedno da kazem za vas velike Hrvate!

U Splitu sam provela deo detinjstva, bilo mi je veoma lepo tamo, kako i ne bi, jos smo tada uzivali u ostacima "Bratstva i jedinstva". Moja tetka se udala za Hrvata, Splicanina, rodila mu je dva sina, od udaje jednom godisnje je dolazila u Srbiju, Vojvodinu, da vidi roditelje, u Splitu je bila preko 25 godina, a onda je pukao rat, njima je vojska upala u stan, odveli su im sinove, pod izgovorom da su SRBI!, tecu su prebili od batina kao i nju, jer je ozenio srpkinju, nju su zatvorili, bila je u zatvoru par meseci, tek kad je potpisala da se odrice svog porekla pustili su je!
Toliko o velikim hrvatima!!!!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
@ mcmatelj -"vlasnik obrta" .. jel to trgovina u pitanju .. ?
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma pusti je, ona ni sama ne zna ni sta hoce ni kome narodu pripada ni gde zivi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Sa S.F. -om ću se 100% posvađat ! Možeš nabrajat koliko hoćeš , ali opet zaboravljaš Janicu i Ivicu Kostelić . Ma to niste u stanju napravit da vas je još 20 miliona više . Da ne govorin o hrabrosti Ivana Šole da iz Splita , di snig nije pa ima pet godina ,tj. jedva znamo što to je , pokupi čeljad u bob i ide se natjecat ! Treniraju oko Poljudskog stadiona , po asfaltu !!!
Sad se vidi tko je opsjednut politikom , a kako se izjašnjava , osjeća i čiju zastavu nosi taj Goran Ivanišević . Šešelj je ima ludu teoriju da Hrvati jadni i ne znaju da su i oni Srbi .... pustimo to .
Curice , mila i draga , sa jednim primjerom ( vjerujem da ih ima i više ) ne možeš meni dokazivat krivnju koja ne postoji . Ti i ja ne možemo, niti ćemo ikad moći komunicirat , sa tobom se ne mogu ni posvadit . Ja još nisam potegla temu KRIVNJA . Nisam BOG da o tome odlučujem . Meni ni jedan rat nema opravdanje , ni oslobodilački , ni domovinski , ni otadžbinski , .....  ni jedan rat ne valja .
Šta se mog posla tiče , prje bi rekla da sam psihijatar nego postolar . Svakodnevno radim sa ljudima , čujem šta moji sugrađani rade , kako žive , koga psuju ... mada sam tisuću puta rekla da neću politiku u svoju butigu , ne polazi mi za rukom . Problem je što se politika uvukla u sve segmente života , ona manipulira ljudima , donosi i odnosi zakone , povlastice , dječje doplatke , mirovine ....
Sad ću ja jednu ludu pa šta bude  .
Moje ime i prezime je PROBLEMATIČNO ( zamislite ) , i jednom prilikom , u jeku rata gardista me na kontrolnoj točki izmaltretira ( verbalno ) sa pitanjima odakle sam , di živin , kako se zovu mater i otac ... To me ponukalo da istražim porjeklo tog svog prezimena . Na koncu sam pronašla da su moji preci došli iz Rame u Bosni prije nekih 500 godina , i to bježeći pred Turcima , sklonili se oko Sinja i tu ostali . Ali doznala sam još nešto , mog prezimena ima u Sloveniji , Bosni ,Crnoj Gori ,Srbiji , a ima čak i šiptara sa mojim prezimenom . Zaključak ; nismo mi tako različiti . Sad , kome krivo , kome pravo .
IP sačuvana
social share
PEACE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.