Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Civilno sluzenje vojnog roka!  (Pročitano 21959 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
birokratija je izmislila hiljadu i jedan naziv, ali to je plata.. Smiley

Jer i oni koji privremeno ili stalno rade, rade za dnevnice... tj. svaki sat njihovog radnog vremena je toliko i toliko, pa se to deli, mnozi, vadi peti koren i 30% daje drzavi.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
birokratija je izmislila hiljadu i jedan naziv, ali to je plata.. Smiley

Jer i oni koji privremeno ili stalno rade, rade za dnevnice... tj. svaki sat njihovog radnog vremena je toliko i toliko, pa se to deli, mnozi, vadi peti koren i 30% daje drzavi.. Smiley

reč honorar/naknada/dnevnica bolje odslikava karakter moje zarade nego reč plata i ti to ne možeš da promeniš. doduše ja ne sporim da predentujem na ambasadorsku platu ali to ćemo videti, za sada je ovako, mora se štedeti jer zemlja je u krizi!

p.s.: upućujem vas na moj fun club:

http://forum.burek.com/index.php?topic=402326.new#new
« Poslednja izmena: 04. Dec 2008, 09:42:56 od munlajt »
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Sta bi falilo da se nasi ugledaju na Svajcarce... bar bi cena naftnih derivata bila niza...

kad na vrbi rodi grožđe Smile

Citat
Mа он је к...ц на бициклу. Вероватно лево сметало у некој вукојебини чим га како каже не плаћају да буде одборник. Мада ко зна шта све лаже ипак је то маџар.  Smile

ja sam napisao samo da obornici nemaju plate kao i poslanici i to je tačno. ja sam samo odbornik i predsednik jednog manjeg upravnog odbora i mogu samo da koristim službeni auto i dobijam naknadu za dnevnicu


У преводу стрвинариш на буџету о грбачи народа што искључује твоје морално право (иако ти морала и немаш) да прдиш о било каквом лоповлуку јер сте сви ви који се бавите политиком лопови и нерадници. Можете једино међусобно да се свађате ко је од кога већи лопов. Ти си биће ситна јајара у некој вукојебини, а то није зато што си поштен него зато што ти нису дали прилику као оном Кришту да узимаш неке веће паре. Е сад да ли се то што ти узимаш зове плата, накнада или дневнице то је небитно. Поштено својим радом и са својих десет прстију их свакако не зарађујеш за разлику од оних који се поломише читав месец радећи за 200-300 евра да прехране породицу.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
У преводу стрвинариш на буџету о грбачи народа што искључује твоје морално право (иако ти морала и немаш) да прдиш о било каквом лоповлуку јер сте сви ви који се бавите политиком лопови и нерадници.

ja nisam lopov i radim. i sada ovde kasnim sa odgovorima jer sam imao neke kraće konsultacije za upravni odbor.
Citat
Поштено својим радом и са својих десет прстију их свакако не зарађујеш за разлику од оних који се поломише читав месец радећи за 200-300 евра да прехране породицу.  Smile

ja posteno i radim i posteno sam i izabran, a koliko dobro radim to ce se reci na izborima, ja ne moram biti politicar ali nisam mogao da trpim da radikali i dalje unistavaju opstinu
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
U izbornom sistemu ne postoji kategorija "postenje"... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia ispo iz modu
Благо нама ако те још и плаћамо да по читав дан паламудиш по интернету...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Благо нама ако те још и плаћамо да по читав дан паламудиш по интернету...

za to me ne plaćas to je moja slobodna aktivnost jer ja radim političke poslove povremeno a tako sam i plaćen za to. ja nisam kao političar dobio nikakvo radno mesto niti stalnu funkciju, već samo u okviru jednog upravnog odbora rešavamo određena pitanja povremeno i to je to. a sednice odborničkog parlamenta često su i samo jednom mesečno
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia ispo iz modu
Наравно да те плаћам, како ја тако и сви остали грађани јер се све те твоје паламудорије од активности финансирају из буџета. А да ли те плаћамо једном месечно или 5 пута недељно то је већ релативно. На почетку мандата те седнице су свакако чешће. О томе нема сврхе да ми тупиш пошто сам довољно добро упознат како то функционише, а разлике по местима су минималне или их готово и нема. Свуда то функционише мање више по истом принципу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
dobro evo videćeš koliko će biti česte sednice za vreme januara i koliko će ih biti za vreme leta. ti me plaćaš da bih ja radio korisne poslove a ja to i radim

a mislim da me ti i ne plaćaš kada i ne radiš, po ceo dan si na forumu!
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
A, sad da se vratimo na vojsku.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.