Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Citiranje ne radi u Mozilli 1.0  (Pročitano 1789 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Kad sam rekao Mozzila not firefox [glow=red,2,300][/glow] Mislio sam samo da napomenem da je obican jer mnogi kad se kaze Mozzila misle da je je Firefox.
Obicno ne radim update kada sve sljaka savrseno nevidim razlog?
Nisam rekao da je tvoja greska vec bug u forumu koji nisi ti pisao 
A ako ne verujes za maturski poslacu ti doc ali ako obecas da ces zastititi autorsko pravo  Smile
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Obicno ne radim update kada sve sljaka savrseno nevidim razlog?
Zato sto ako updatujes tek kad vidis razlog, obicno je kasno.
Citat
Nisam rekao da je tvoja greska vec bug u forumu koji nisi ti pisao
Da postoji bug, sigurno bi bilo problema barem u jednom ozbiljnom browseru.
Kako radi i izgleda u antickim browserima, mene nesto preterano ne zanima, a ni one koji su ga pisali, niti bi trebalo.
Ljudi razvijaju nove tehnologije, ne gube vreme na gluposti Smiley
Citat
A ako ne verujes za maturski poslacu ti doc ali ako obecas da ces zastititi autorsko pravo
Ne zanima me Smiley
Samo za nekog ko je o tome pisao bilo kakav ozbiljan rad i istravizao - ucio na tu temu, definicija je prilicno smesna.
A ja sad ovo delim na 2 teme i zakljucavam jer ovo nema veze sa originalnom temom a nikakav bug ne postoji, a ti ako mislis da ne treba da updatujes, nemoj, samo posle nemoj drugima da se zalis.
« Poslednja izmena: 26. Jan 2006, 11:23:32 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.