Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:55:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Citalacki klub Burek foruma  (Pročitano 31871 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
O cemu se radi u knjizi? Ako mi se svidi tema pa da uzmem da procitam Smiley Mada me vec dve knjige cekaju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


mi gradimo put do neegzistentnog raja.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 221
Zastava Vukoyebina
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.79
pa ljudi,ko je procitao norvesku sumu,neka kaze nesto o delu,mene mrzi(za sada)da idem do biblioteke,jer to je celih 15 minuta od mog stana,citam trenutno ono sto imam kuci,pa kada se nacitam i nkanim,idem po norvesku sumu...Smile a sada da cujem nesto od onoga ko je procitao,da konacno zazivi ovaj klub,a i ovaj deo foruma,malo je mnotono u zadnje vreme(meni) Smile
IP sačuvana
social share
Gospodin Lisac Von Mrmotized World
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Nokia 
Da li je neko citao "Drakula - Nemrtvi" Dejkera Stokera? Dobila sam juce tu knjigu na citanje i koliko sam shvatila, tu knjigu ja napisao praunuk Stokera na osnovu istrazivanja i zabeleski koje su ostale iza njega pa me interesuje da li je zanimljiva kao i prvi deo?
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Da li je neko citao "Drakula - Nemrtvi" Dejkera Stokera? Dobila sam juce tu knjigu na citanje i koliko sam shvatila, tu knjigu ja napisao praunuk Stokera na osnovu istrazivanja i zabeleski koje su ostale iza njega pa me interesuje da li je zanimljiva kao i prvi deo?

Nisam procitao,citao sam Drakulu od Brema Stokera,i sad planiram da uzmem ''Drakula nemrtvi'' od Drejkera,i kako sam ja shvatio,to je neki nastavak Drakule,tj pominje se sin Dzonatana i Mine Harker...Kniga pocinje pismom Mine Harker svom sinu koji je dobio ime Po Kvinsiju koji je poginuo u stokerovoj Drakuli...

Darce Stoker jeste praunuk Brema...Cim zavrsim Bunker 13,bacam se na ''Drakula nemrtvi''...
Nadam se da je zanimljiva,takodje...
Sta mislis o Drakuli Brema Stokera?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung GT-S7580
Ја само Агатине кримиће читам.. они су ми некако најзанимљивији..  Smile

А и бојим се да ваше.. дубокоумне књиге.. не бих најбоље разумео..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Ја само Агатине кримиће читам.. они су ми некако најзанимљивији..  Smile

А и бојим се да ваше.. дубокоумне књиге.. не бих најбоље разумео..  Smile

Preporucio bih ti onda Bunker 13,pisac je Aniruda Bal,ako vec volis krimice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Citat
Darce Stoker jeste praunuk Brema...Cim zavrsim Bunker 13,bacam se na ''Drakula nemrtvi''...
Nadam se da je zanimljiva,takodje...
Sta mislis o Drakuli Brema Stokera?

Citala je odavno, cak nasla i knjigu po kojoj je (navodno) i nastao Drakula. Mislim da je jos uvek imam negde Smiley Knjiga mi je bila mnogo zanimljivija od filma (koji sam jedva odgledala jer ne volim takve filmove Smile ), Stoker je fantastican i oseti se "predanost" materiji o kojoj pise... ja sam pocela sa drugim delom (pisac nije direktan njegov potomak ali je iskoristio talenat i priliku Smiley ) pocinje Mininim pismom a krece prica o njenom sinu koji otkriva svet iza poznatog... procitaces vec Smiley Prvi deo mi se svidja a i drugi obecava..
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Citat
Darce Stoker jeste praunuk Brema...Cim zavrsim Bunker 13,bacam se na ''Drakula nemrtvi''...
Nadam se da je zanimljiva,takodje...
Sta mislis o Drakuli Brema Stokera?

Citala je odavno, cak nasla i knjigu po kojoj je (navodno) i nastao Drakula. Mislim da je jos uvek imam negde Smiley Knjiga mi je bila mnogo zanimljivija od filma (koji sam jedva odgledala jer ne volim takve filmove Smile ), Stoker je fantastican i oseti se "predanost" materiji o kojoj pise... ja sam pocela sa drugim delom (pisac nije direktan njegov potomak ali je iskoristio talenat i priliku Smiley ) pocinje Mininim pismom a krece prica o njenom sinu koji otkriva svet iza poznatog... procitaces vec Smiley Prvi deo mi se svidja a i drugi obecava..

Pocinjem za neki dan,pa vodimo diskusiju... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Dogovoreno Smiley
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


hodac sivih cesta

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 167
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
evo i ja samo da se upisem...nazalost zivim jedno 20km od najblize biblioteke tako da bas i necu moci ucestvovati u diskusijama vezzanim za knjige koje do sada nisam procitao ili nemam kuci... ali valjda cemo nesto iskombinovati... Inace svaka cast za temu... Smile
IP sačuvana
social share
One life
One love
One club

Pride of London

Chelsea F.C.
Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:55:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.