Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čistka: Željko Mitrović ukida „Grand paradu“!  (Pročitano 11108 puta)
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Pink: Manje Granda, više rijalitija

Nova programska šema redukovaće emisije vezane za Grand, a doneće desetak novih rijalitija, kvizova i drugih zabavnih formi.



Vlasnik Pinka Željko Mitrović rekao je za "Blic" da će nakon lečenja u inostranstvu krenuti "petom brzinom" ka mestu najgledanije televizije.

 "Mi smo medijski džin koji se vraća, kako bi odgovorio onima koji su prešli granice učtivog i pristojnog. Daću lekciju nekim gastarbajterima", rekao je on aludirajući na vlasnike drugih televizija.

 "U narednih mesec dana očekujte mnoštvo noviteta! Stižu dve gledane turske serije, i desetak novih formata kao što su 'Ja nemam talenat', 'Papučar', 'Stoper', 'Tri svadbe'... Tu su i jedan kviz i jedan šou, oba po licenci, ali neću otkrivati o kojim je emisijama reč".

 Mitrović je najavio da će emisije "Grand produkcije" biti redukovane na dve nedeljno, odnosno emitovaće se samo "Zvezde Granda" i "Narod pita", piše "Blic".

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
SonyEricsson C902
Šta je gore Grand ili Farma ? Smile Strasno.
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia 6300
Citat
Stižu dve gledane turske serije, i desetak novih formata kao što su 'Ja nemam talenat', 'Papučar', 'Stoper', 'Tri svadbe'...

 Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
pazi Brenin klan,tih se ni majka ne sjeća Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
gasenje pinka je samo jedan pritisak na dugme Smile doduse ni ostale nisu nista bolje.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Željko Mitrović: Pink može bez Granda, Ceca plaća tuđe dugove!

Željko Mitrović je u ekskluzivnom intervjuu za Kurir prvi put jasno rekao da njegova televizija nije neraskidivo vezana za Bobino i Brenino muzičko carstvo, te da u nedeljama koje dolaze više neće biti mesta za svih pet emisija Saše Popovića, koje je on godinama uspešno vodio. Prvi čovek Pinka kaže da su na potezu čelnici „Granda“ i da je on spreman na svaku vrstu dogovora, pa čak i na potpuni prekid saradnje.

Da li će i u kojoj formi „Grand“ ostati na Pinku?
- U ovom trenutku ne vidim nijedan ozbiljan razlog zbog kojeg ne bi ostao, ali to je pitanje za oba partnera, a pre svega za „Grand“. Svi tračevi koje sam čuo i sve što se šuškalo u medijima, ne samo sada nego i pre osam meseci, bilo je generisano iz „Grandovih“ ambicija. Šta god da „Grand“ u budućnosti odluči, nama to odgovara.

Ipak, Pink je taj koji odlučuje o tome koliko će emisija „Granda“ emitovati?
- Danas postoji opšti trend sužavanja produkcije i toga su svesne obe strane. Mislim da mi te stavove delimo s njima, pre svega sa Sašom Popovićem, koji je u razgovoru sa mnom rekao da bi u budućnosti broj „Grandovih“ sadržaja mogli da smanjimo i da celu priči svedemo na maksimalno dve emisije nedeljno.

Da li ste upoznati sa detaljima sukoba Saše Popovića i Slobodana Živojinovića?
- Nisam upoznat i to je za mene novo. Čitam novine kao i svi ostali, a to je pitanje o kojem bi oni trebalo da pričaju. Lično ne vidim neke ozbiljnije razloge zbog kojih bi ti sukobi postojali.

Postoji li mogućnost da sa Sašom Popovićem napravite producentsku kuću koja bi bila pandan „Grandu“?
- Nema razloga da mi pravimo bilo kakvu produkcijsku kuću. Pink ima svoju produkcijsku kuću, kao i nekoliko kompanija koje su zadužene za video i audio proizvodnju, tako da već imamo dovoljno resursa da u bilo kom trenutku napravimo projekte slične „Grandovim“, ali bolje prilagođene ukupnom ambijentu na tržištu. Ponavljam da u ovom trenutku nemamo neki veći problem s „Grandom“, ili ga bar ja ne vidim. Ali, ako bi se ozbiljan problem pojavio u budućnosti, to ne bi bila nikakva opasnost po televiziju Pink.

Priča se da je vaš poslednji ugovor s „Grandom“ rigorozan i da bi svako jednostrano raskidanje povlačilo plaćanje visokih penala?
- Tačno je da postoje neke odredbe u ugovoru koje su takve. Ali, to ne bi trebalo da predstavlja bilo kakav problem između nas i „Granda“. Svako se vodi svojim interesima i u slučaju da njihovi interesi budu takvi da žele da život započnu na nekoj drugoj televiziji, mi ćemo im poželeti srećan put.

Boba Živojinović je označio Sašu Popovića kao „vašeg čoveka“ koji je prošle godine sprečio prelazak „Granda“ na Prvu televiziju?
- Saša Popović je autor, producent i neko ko nosi celu „Grand produkciju“ u smislu proizvodnje. On je neko ko, čini mi se, vrlo dobro procenjuje i sadašnje i buduće trendove i ko ima veliko iskustvo. Na kraju krajeva, mi smo 14 godina zajedno i u tom smislu je stepen lojalnosti kod njega mnogo izraženiji nego kod ostalih nosilaca „Grand produkcije“, jer smo sa Popovićem mnogo godina delili i dobro i loše.

U pripremi je nova programska šema Pinka. Šta će biti udarno?
- Biće mnogo novih projekata. Obezbedili smo desetak novih formata i pripremili konceptualnu izmenu, pa smo latinoameričke serije zamenili turskim. Balkanski i istočnoevropski trend je prihvatanje turske produkcije kao dominantne. Mi smo čekali da budemo potpuno sigurni da je taj trend instaliran u srpskoj televiziji, tako da krećemo sa ekspanzijom tih serija.

Da li će biti novih sezona „Farme“ i „Dvora“, pošto se stiče utisak da je opalo interesovanje publike za rijalitije?
- Nisam siguran u tezu da je rijaliti resurs apsolutno potrošen. Formati iz rijaliti kategorije postaju izuzetno popularni širom sveta, a na kraju krajeva, sve što danas imate na televiziji je manje-više rijaliti. One standardne TV forme potpuno su na izdisaju, a rijaliti samo dobija nove oblike i pojavljuje se u čitavom svetu kao trend koji neće tako brzo izumreti. Publika želi da na televiziji vidi što više običnog života, što više ljudi sa kojima može da se poistoveti. Naši rijaliti programi će ostati, ali neće biti prikazivani intenzivno kao prošle godine. Mi smo imali po 10 sati rijalitija na ekranu i to se više neće ponavljati. „Farma“ i „Dvor“ će se emitovati, ali u mnogo manjem obimu.

Šuška se da je na Pinku u toku velika čistka i da ćete dovesti nova TV lica?
- Istina je da Pink planira pojačanja, pre svega značajna osveženja kad je reč o autorima, ali i kada je reč o prezenterima. To ne znači da ćemo oterati ljude koji su u prethodnom, za nas vrlo teškom periodu, pokazali veliki stepen lojalnosti. Imaćemo reforme u celoj kompaniji, pa tako i među voditeljima, što ne znači da ćemo se rastati od svih voditelja.

Nedavno se pojavila priča da će  Jovana Janković i Srđan Predojević preći na Prvu TV?
- To su apsolutne gluposti! Ne postoji nikakva priča o tome da će njih dvoje preći na bilo koju televiziju. To nije postojalo ni kao trač, već se samo pojavilo u nekim novinama i od toga je napravljena priča. Mi smo to demantovali kao potpunu besmislicu i izmišljotinu.

Neki učesnici rijalitija javno govore da nisu dobili honorare za „Farmu“ i „Dvor“? Zbog čega nisu isplaćeni?
- Period koji je iza nas bio je veoma težak jer je kompanija bila delimično obezglavljena mojim odsustvom, pa je potpuno normalno da su nastali neki dugovi. Pink trenutno ima potraživanja od dve i po milijarde dinara, ili 25 miliona evra. Samo iz prošle godine nam duguju 850 miliona dinara ili osam i po miliona evra. Naše obaveze su zanemarljive u odnosu na potraživanje, a narednih nekoliko meseci rešićemo sva dugovanja.

Mnogo se pričalo i pisalo o tome da su vas u Sloveniji trovale određene osobe iz vašeg bliskog okruženja. Da li će ova afera dobiti sudski epilog?
- To je sada stvar policije i imam strogu zabranu da o tome govorim dok se na završi kompletna istraga.

Svojevremeno ste zahladneli odnose sa Svetlanom Ražnatović, ali ste se pre dve godine pomirili. Kakvo je vaše mišljenje o njenoj nagodbi s tužilaštvom, o kojoj se poslednjih dana naširoko polemiše u srpskoj javnosti?
- Žao mi je što se Ceci sve to dešava. Mislim da to nije zaslužila i planiram da joj ponudim pomoć, pošto mislim da plaća neke dugove koji nisu njeni.


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
e ako mi ukinu Grand paradu... Smile
ali dobro,bar nam ostaje gay parada
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia Lumia 630
Zar nece Sasa na Prvu?

Samo se vrte u krug, nikako da se izadje iz ovog kola Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ma stoka,samo nešto izmišljaju. te u ratu su,te razlaz..pa Kesić i njegova 'pošalica'...ma otpad ljudske vrste Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Zar nece Sasa na Prvu?

Samo se vrte u krug, nikako da se izadje iz ovog kola Smile Smile
Smile Strasno bas  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.