Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čistka: Željko Mitrović ukida „Grand paradu“!  (Pročitano 11120 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia krntija
Ja ni ne znam gde mi je "Prva" memorisana na ovom novom ti viju. Od kako nema Nindža ratnika i ne gledam tu televiziju.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
SonyEricsson C902
Citat
Ja ni ne znam gde mi je "Prva" memorisana na ovom novom ti viju. Od kako nema Nindža ratnika i ne gledam tu televiziju.

Da kidali su.A i catcheri palio sam se na to u 7.-8. razredu. Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia Lumia 630
Citat
Ja ni ne znam gde mi je "Prva" memorisana na ovom novom ti viju. Od kako nema Nindža ratnika i ne gledam tu televiziju.

Da kidali su.A i catcheri palio sam se na to u 7.-8. razredu. Smile

Kidali su dok ih grk nije kupio... sada su jos jedna balkansko-seljacka televizija Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Nista od toga .. ukinuo Grand Paradu da bi dodao Ekrem Show Smiley
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Podelilo se Grandovo jato: Ko će sa Sašom, a ko sa Brenom?

Eventualni raskol u najvećoj produkcijskoj kući „Grand“ primorao je naše estradnjaka da se već sada pozabave i debelo razmisle čijem će se carstvu prikloniti. S jedne strane je Saša Popović, koji je od „Granda“ napravio najveću produkcijsku kuću na Balkanu, a s druge, Lepa Brena, koja je većinski vlasnik i velika gazdarica.

Kako „Alo!“ saznaje iz dobro obaveštenih krugova, većina starijih pevača ogorčena je na Sašu Popovića, jer ih je nepravedno zanemario zbog zvezda „Granda“, a s druge strane, mnoge kolege zameraju Breni na nadobudnom i nekorektnom ponašanju prema njima.
Kako se već spekuliše, u Popovićevom jatu, koji ostaje na „ružičastoj televiziji“, naći će se sasvim sigurno Milan Topalović Topalko, Saša i Dejan Matić, sve zvezde „Granda“, Stoja, Indira Radić, Rada Manojlović, Aca Lukas, Snežana Đurišić, Zorica Brunclik, Seka Aleksić, dok će se uz Brenine skute priviti Sanja Đorđević, Goca Božinovska, Dragan Kojić Keba, Viki Miljković. Inače, neki od narodnjaka, koji su bili na crnoj listi kod Popovića, sa velikim žarom braniće Brenine boje. Tu pre svega spadaju Zlata Petrović, Hasan Dudić, Vanesa Šokčić i Haris Džinović, koji je svoj poslednji album trebalo da izda za „Grand“, ali pošto sa Sašom nije našao zajednički interes, prekinuli su svaku saradnju.
Podsećanja radi, ovo nije prvi puta da naši pevači odlučuju čijem će se carstvu prikloniti. U avgustu prošle godine, Željko Mitrović bio je na korak od osnivanja nove izdavačke kuće, koja bi bila žestoka konkurencija Saši Popoviću. U to vreme se spekulisalo da bi broj jedan „Pinkovog“ novog izdanja trebalo da bude Aca Lukas, koji je tada stao na stranu Mitrovića. S obzirom na to da su dva medijska maga našla kompromis, od raskola ništa nije bilo, a mnogi pevači ugrizli su se za jezik i pokajali što su javno pokazali na čijoj su strani.

Brenin „klan“:
- Sanja Đorđević
- Dragan Kojić Keba
- Goca Božinovska
- Viki Miljković
- Hasan Dudić
- Vanesa Šokčić
Sašino jato:
- Zvezde „Granda“
- Saša i Dejan Matić
- Aca Lukas
- Seka Aleksić
- Zorica Brunclik

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Željko Mitrović ne zna šta će sa Sašom Popovićem: Grand kao kamen oko vrata!

Najmoćnija srpska diskografska kuća preživljava jedan od najtežih perioda od svog osnivanja. Kako Kurir saznaje, Željko Mitrović je odlučio da u svojoj novoj programskoj šemi drastično smanji broj emisija “Granda”, a nije isključeno ni da će u potpunosti izbaciti sve njihove emisije. Razlog je pad rejtinga svih emisija osim “Zvezda Granda”, koje se i dalje izuzetno visoko kotiraju.

Vlasnik Pinka je rešio da potpuno reorganizuje rad u kompaniji i da promeni programsku šemu, u kojoj će se naći nekoliko svetski popularnih turskih serija, ali i neke nove emisije. On je u razgovoru s najbližim saradnicima izjavio da mu je “Grand” “kamen oko vrata” i da još ne zna kako će rešiti taj problem:
- Mitrović je u svakodnevnom telefonskom kontaktu sa Sašom Popovićem, a poslednji put videli su se dan pre nego što je direktor “Granda” otputovao za Italiju – kaže naš dobro obavešteni izvor i dodaje:
- Željko je rekao da u novoj programskoj šemi može da plasira najviše dve emisije iz “Grand produkcije”, na šta je Popović u načelu pristao. Međutim, sve zavisi od toga kako će se rešiti sukob unutar “Granda” između Živojinovića i Popovića i da li Boba ima neko tajno rešenje za budućnost svoje firme.
Pa, ko preživi – pričaće!

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Apple iPhone SE 2020
Eto.. ode i Boki...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Eto.. ode i Boki...

Zaboravila si "šmrc". Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne... "smrc"... reka suza... cunami suza Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Nova Pinkova šema: Grand samo dva puta nedeljno!

Posle lečenja i povratka u Srbiju, vlasnik kompanije “Pink” Željko Mitrović kaže da je spreman da vrati svojoj televiziji titulu najgledanije. On je za Blic otkrio novu programsku šemu, ali i to kako će se boriti sa sve jačom konkurencijom.

- Sada kada sam ozdravio, u punoj sam brzini, a Pink je u petoj brzini. Ovih dana započinjemo sa novom programskom šemom. U narednih 15 dana svi će primetiti promene koje sam osmislio sa uređivačkim timom. Mi smo medijski džin koji će se brzo povratiti. Odgovorićemo onima koji su prešli granice učtivog i pristojnog. Prvo ćemo naravno srediti odnose unutar kuće. Vlasnici nekih televizija su svojevremeno na Bahusu vadili porodične grbove i kleli se u porodicu da će zajedno sa mnom raditi neke poslove, da bi se ispostavilo da su obični prevaranti. Želim prosto da sada dam lekciju nekim gastarbajterima.
Što se tiče projekata u Sloveniji i Makedoniji, Mitrović je rekao da stvari idu na bolje i otkrio šta tačno planira da promeni:
- Krećemo sa novom šemom i u narednih mesec dana ćemo sukcesivno uključivati nove formate. Počinjemo sa dve turske serije koje imaju veliku gledanost u svetu, a to su ‘Polje lala‘ i ‘Nasleđe jedne dame‘. Imamo u planu desetak različitih formata, kao što su ‘Ja nemam talenat‘, ‘Stoper‘, ‘Papučar‘, ‘Tri svadbe‘ i dva velika formata koje sad neću najaviti, a u pitanju su licence za jedan kviz i jedan šou program. Redukovaćemo programe ‘Grand produkcije‘ na dve emisije nedeljno.
Ukoliko se prognoze ispostave kao tačne, ostaće samo emisije “Zvezde Granda” i “Narod pita”, dok će “Grand Show” i “Grand Parada” biti ukinuti, kao i emisije kratke forme koje su išle svakodnevno “Idemo dalje”.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.