Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čistka: Željko Mitrović ukida „Grand paradu“!  (Pročitano 11117 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Gase neke emisije a verovatno ce dodati neke nove. Nista cudno i sto zasluzuje paznju bilo koga pa cak i nekoga ko slusa tu muziku, ali "Kurir" mora da napravi bombastican naslov pa to ti je  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
zamalo nisam dozivela orgazam citajuci naslov...

onda me je strefio slog kad sam procitala da je samo jedna od jebenih PET sranja ukinuta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
Samo me jedno zanima... ti si samo pročitala prvu rečenicu u uvodnom postu zar ne?  Smile


Ništa ključno se ne bi ni promenilo, kad je šteta već učinjena. A i Grand je postao (nažalost) institucija za sebe, mogao bi da preživi i bez Pinka. Sa Grandom ili ne, svakako ga ne gledam, meni isti đavo.

Istina. Čak sam govorio o tome ovde negde... I da ga Pink ukine, Popović bi celu franšizu prebacio na neku drugu televiziju koja ponudi najviše, a gledali smo letos kad je došlo do kraćeg prekida saradnje, da je Foks odmah ponudio silne novce.

Nego eto, iako to ne bi bio nokaut već eto neki šamar i iako sam tolerantan prema njima i dokle god me ne primoravaju da ih gledam, ja nemam problem sa njima... opet je šamar i bilo bi ga lepo videti.  Smile



« Poslednja izmena: 11. Apr 2011, 23:59:47 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ti jeftini senzacionalisto.  Smile

Ako može šamar Popoviću, ali nogom. To bi bilo gledanije na Tubi od Rebeke Blek iliti Crne Rebeke.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
uuuuuu... uširo-mavaši bi zajebo i onu malu Biberovu  Smile

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Tooo, samo da se čuje ''cangr'' - zvuk njegovih naočara koje padaju na pod.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
мени су људи веома интересантни Smile
да ли некога од вас саша поповић или жељко митровић тера да гледате те њихове програме?
а поготову ми је смешна прича о уништавању омладине са грандом и ријалитијима Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
Pa sad... ne mogu da opovrgnem da utiče na omladinu, e sad kako i u kolikoj meri, možemo da povedemo diskusiju o tome.

Ali svakako da priče kako to treba zabraniti, jednostavno ne piju vodu, jer ne rade ništa protivzakonito. A ako već imaš nešto protiv toga i ako ti se to ne sviđa, u takvim slučajevima treba pokazati toleranciju jer tolerancija je upravo to.

Prošle godine je u Dvouglu na b92 bio Svetozar čiplić i onaj iz Gej-stejt alijanse Boris Milivojević i kada su ih pitali šta je za njih tolerancija, Milivojević je odgovorio : "Kada čovek vidi 2 homoseksualca u centru garda kako se drže za ruke i to mu je potpuno normalno". Nije to tolerancija... Tolerancija je kada vidiš dva pedera kako se drže za ruke u centru grada i to ti nije normalno, ali opet ništa ne preduzimaš, jer ništa nisu skrivili.

Tooo, samo da se čuje ''cangr'' - zvuk njegovih naočara koje padaju na pod.  Smile

I po koji kutnjak  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
SonyEricsson w995
ako oce da ukine onda nek ukine sve grand emisije, veliki brat, farmu da vise ne prikazuje isto tako ni dvor!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


life doesn't get easier, you just get stronger

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
LG 
Ja neznam sto se svi opet palite na te price o Grandu , kad su i prosle godine pustili neku buvu o ukidanju pa nista...Uveren sam da Sasa Popovic to namerno radi i da se valja od smeha kad pomisli kako mi prvo skacemo od srece a onda padamo u klinicku depresiju po objavljivanju demanta...uostalom ja ni negledam TV , a verovatno ni vecina od vas , inace nebi provodili toliko vremena na Bureku  Smile  Televizija je ionako precenjena
IP sačuvana
social share
See, there's three kinds of people: dicks, pussies, and assholes. Pussies think everyone can get along, and dicks just want to fuck all the time without thinking it through. But then you got your assholes, Chuck. And all the assholes want us to shit all over everything! So, pussies may get mad at dicks once in a while, because pussies get fucked by dicks. But dicks also fuck assholes, Chuck. And if they didn't fuck the assholes, you know what you'd get? You'd get your dick and your pussy all covered in shit!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.