Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:25:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Podrzavate li prijedlog Sonje Biserko ?
Da, ti genocidni,velikosrpski,nacionalisti od profesora su medju najvecim krivcima za sve sto nam se desilo.
8.7%  (4)
Ne , i nadam se da ce drzava naci nacina da zabrani rad ovoj polotronskoj marioneti.
91.3%  (42)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Чишћење универзитета  (Pročitano 14618 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Qtek 小米
LDP osudio napad na Sonju Biserko


Liberalno demokratska partija (LDP) pozvala je danas državne organe da preduzmu mere protiv grupe nasilnika, koji su upali u prostorije Helsinškog komiteta za ljudska prava u Srbiji i pretili predsedniku te organizacije Sonji Biserko.

"Već mesecima beogradskim ulicama teror širi grupa od nekoliko desetina pristalica Radovana Karadžića, koji su danas izvođenje neuspešnih performansa pretvorili u otvoreno fizicko nasilje", navedeno je u saopštenju LDP.

Reakcija na napad, kako ističe LDP, treba da dođe od najviših državnih organa, političkih stranaka i medija, "od kojih je većina proteklih dana bez reči posmatrala ili čak aktivno podgrevala otvorene pozive na linč Sonje Biserko, zbog izveštaja koji je ova organizacija nedavno objavila".


Izvor: RTV
напад само што смо јој однели њен симбол.Кукасти крст.... Smile Баш ми жао Соње Бисерко
Ко још напада кукастим крстом, следећи пут понесите по један срп и чекић.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Lakše je Srbovati i nositi svastiku po gradu, nego uraditi nešto pametno i pokazati kako se voli svoja država i grad.

Voli se Radovan, protestuje se zbog Sonje Biserko a nikome ne pada da zasuče malo rukave i npr. za primer očisti obalu Dunava i Save na Ušću od plastičnih flaša i đubreta.
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 00:45:00 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Frizider
A sto ti nisi na rasciscavanju djubreta u Savi kod Sajma..........mislim, daj svoj primer  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Slažem se Gambi ona je boljševički izrod. I posle Šuvara Šuvar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Lakše je Srbovati i nositi svastiku po gradu, nego uraditi nešto pametno i pokazati kako se voli svoja država i grad.
Bas bi voleo da mi to objasnis kako se radi...Sta ti radis za svoju zemlju i grad?
Citat
za primer očisti obalu Dunava i Save na Ušću od plastičnih flaša i đubreta.
Budi ti primer pa je ociati.Ja barem se trudim da je neprljam i da ko je prlja upozorim..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Гласао сам за другу опцију, мада нисам сигуран да ли треба бабускери забранити рад... Мислим ово је смешно, могу они и боље, зар не Smile Smile
Гледао сам је код Оље Даркерке, оно је за Богу плакати, шта је та жентурача нашла да замера и кога зашто прозива. И онда као "а не, ми само пописујемо"... Ма требало је направити попис свих њих одавно Smile

Него, проблем је што су ово само "пробни балони"... нешто сам размишљао шта нам ваља чинити, па биће ускоро тема о томе.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k310i
„Прозвани“ одговарају на тешке оптужбе изнете у документу хелсиншког одбора Соње Бисерко
„Вештице“ раде по налогу!
Аутор: Новости, Објављено: 01. 10. 2008.
Штампај | Пошаљи на маил

Новости – Четвртак, 25.септембар 2008.

Правни факултет: нанета непроцењива штета и нама и држави. Академик Крестић: Забринуо бих се да нисам на списку. Душан Савић: Спискови као за време Трећег рајха

Објављени извештај Хелсиншког одбора за људска права за 2007. годину, због спискова неподобних српских интелектуалаца, уџбеника и националних институција које садржи, изазвао је жестоку реакцију прозваних.

„Првооптужени“ Правни факултет у Београду јуче је издао саопштење које као оглас објављује данас и у „Новостима“, а поводом ставова Хелсиншког одбора.

Управа, наставници и студенти тог факултета, на пет куцаних страница, детаљно анализирају све наводе којима Хелсиншки одбор осуђује рад професора Правног факултета, и аргументовано их демантује:

-Са жаљењем констатујемо да су се аутори извештаја неистинитим и непоткрепљеним тврдњама, олако изреченим оценама и неоснованим квалификацијама према Правном факултету, између осталог, грубо огрешили о етику јавног говора и тиме нанели непроцењиву штету и факултету и држави – пише у саопштењу Правног факултета.

Академик са хелсиншког „списка“ Василије Крестић каже за „Новости“ да је потпуно излишно коментарисати такав један извештај:

-Према Хелсиншком одбору и њиховим активностима, ја се односим као и да не постоје. Нити знам шта та дама ради (Соња Бисерко), нити ко је плаћа, ни коме доставља те извештаје, ни шта је сврха свега. Ипак, да моје име није у тој књизи, верујем да бих се озбиљно забринуо и запитао: где сам и шта сам? Овако, све је у реду. Мени је и место у том друштву и у таквом памфлету.

Душан Савић, бивши фудбалер Црвене звезде, који се такође нашао у хелсиншком „саставу тима“, у изјави за „Новости“ извештај је дочекао на „волеј“:

-То што раде те вештице на метлама из невладиних организација, раде по налогу оних који не желе добро Србији. Праве спискове, као у време Трећег рајха! А, зашто су се окомили баш на те људе и те институције? Зато што се управо они својим ауторитетом и залагањем боре за очување српског националног идентитета и државе.

Легендарни центарфор Звезде додаје и да се, „уписивањем“ на листу Хелсиншког одбора, нашао у лепом друштву, и „то му прија“.

И једна парламентарна странка – Нова Србија – јуче је реаговала на овај извештај, оценивши га као „својеврстан позив на линч интелектуалаца, чије јавно мишљење не одговара „калупу“ интелектуалног деловања Соње Бисерко и њених ментора“.

-Бисерко нуди денацификацију, али методама којима су се служили нацисти Хитлер и Гебелс, али и њихова сабраћа у обрачуну са слободним мишљењем – Стаљин, Хувер и Макарти у америчком црном таласу, као и удбаши током чистки на Правном факултету 1972. Па и њени идеолошки противници Комраков и челници РТС такође су правили спискове неподобних новинара – саопштила је НС.
П. ВАСИЉЕВИЋ
М. РАДОЊИЋ

КОМЕНТАРИ ЧИТАЛАЦА

НАЈРАДИЈЕ БИ ПОТОПИЛИ СРБИЈУ

СЕРИЈА написа у „Новостима“ о извештају Хелсиншког одбора изазвала је велико интересовање посетилаца нашег интернет-сајта. Коментаре је до сада оставило готово стотину читалаца. Ево неких запажања:

„ДОН ПОПОВИЋ“: Ово је невероватно, гори су од Гебелса.

„ПРЕДРАГ“: Која инквизиција!

„ДРАБРА“: И Титу су почетком седамдесетих сметали професори са Правног факултета, па се после показало да су једино они видели куда брод плови…

„МЛАДЕН МЛАДЕНОВИЋ“: Шта очекивати од Соње Бисерко?! Она би ону санту леда, којом је представила Србију, најрадије потопила до краја или је истопила…

„НИКОЛА“: Сличне су листе прављене у Немачкој 1939. Фашизам остаје фашизам, чак и под маском демократије… Да неће можда ови са листе да ставе жуте траке на руке, господо (квази)демократска и хелсиншка?

„МИЛУТИН“: Нисам човек из ове бранше. Ово мени све мирише на фашизам. Ово је говор мржње…

„МИХАЈЛО“: Ово је срамота да власт не реагује на ове листе за одстрел које рекламирају НВО. Срамота!

„ПЕТАР“: Родитељи писаца ових спискова су некад правили спискове од октобра 1944… Стипе Шувар је направио „Бијелу књигу“… Нема Стаљина без стаљиниста.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
SonyEricsson k310i
Ко је овде луд а ко збуњен.Па није ни чудо кад је бета у питању

    Vesti
    ZEM-BEOGRAD-HELSINŠKI ODBOR
    Biserko:Demonstranti ostavili kukasti krst
    Izvor: Beta |30. septembar 2008. 19:06:26
    BEOGRAD, 30. septembra 2008. (Beta) - Predsednica Helsinškog odbora za ljudska prava Sonja Biserko izjavila je da je večeras grupa radikala koja protestuje zbog hapšenja haškog optuženika Radovana Karadžića ostavila maketu kukastog krsta ispred vrata kancelarije te nevladine organizacije. Biserko je agenciji Beta rekla da je grupa ljudi demonstrirala pred zgradom Helsinškog odbora u ulici Rige od Fere, nakon čega je ušla u zgradu, ali ne i u prostorije te organizacije. Ona je rekla da je u toku uviđaj policije. Član Helsinškog odbora Ivan Kuzminović rekao je Beti da demonstranti nisu probali da uđu u prostorije.



http://www.kurir-info.rs/aktuelne-vesti ... kasti-krst

Ајмо сад редом.Нико од нас није ушао али ни покушао да уђе у просторије као ни у зграду.Не знам какав увиђај врше кад нико није ушао у зграду..А нисмо ни радикали за њену информацију...Ала ћемо се вртети по суду.Прво   Бета лаже како смо упали код њих,па Шутановац,сад и Соња заједно са Беотом.Е па не може тако...


Камере су забележиле остављене ствари на улазу у зграду а не у канцеларију.Сем ако не сматрају да је цела зграда њихова

Ово су улазна врата зграде
« Poslednja izmena: 02. Okt 2008, 19:34:22 od Joca_jox »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:25:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.