Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:04:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ćirilica, ćevapi i turska kafa  (Pročitano 9171 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230

i za nas i za rumune je opravdano...
mi suvise redovno svercujemo robu iz madjarske, bar ranije, sad sva ta roba moze da se kupi i kod nas, hvala bogu, a rumuni i dan danas prodaju svoja sranja po buvljacima u srbiji..
normalno je da ako 20 godina svaki deseti rumun/srbin/makedonac ne svercuje robu, sumnjas da i dalje svercuje...
to je najnormalnije inajprirodnije...dugo cemo mi da placamo slobine dugove na sve nacine...
Rumuni su do prve polovine 19-og veka koristili staroslovensko pismo.
Sebe smatraju velikim pravoslavcima.
Skoro svaki Rumun zna cirilicu.(80%).
Ali evo nesto drugo.
Njihova literatura obiluje pricama kako su nekada morali da sluze Madjarima, pa oko toga slusas raznorazne uzdahe.
Posle drugog rata njima je pripao onaj deo gde ima puno Madjara. Imali su 50 godina komunizma. Vladali su madjarima i to dosta okrutno.
Na njihovoj teritoriji Transilvanije skoro svi govore oba jezika, pa tako Rumuni govore madjarski.
Kada ides u Pestu, skoro svuda na raznoraznim mestima gde se prodaje, vuce, tegli vidis Rumune koji znaju madjarski.
Sami su dosli i niko ih ne tera. Pa verovatno su opet Madjari krivi sto imaju vise, bolje se organizuju i treba im radna snaga.
A komunizam ih je sveo bio na isto. I opet ista prica: San svakog transilvanskog Rumuna da skupi koju kintu u Pestu Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Po nekoj neobičnoj povijesnoj zakonitosti, u Europi je ono što je zaostalo, nazadno i kvarno uvijek ono što je istočno od točke gdje smo mi sami. Za Talijane, takvi su barbari  “Slavi” kojima je Mussolini '22. prijetio buzdovanom u pulskom teatru. Za Slovence, taj su Istok, među ostalim, i Hrvati, divlje šovinističke naprzice koje im ne daju izlaz na more. Za Hrvate, takav su Istok Srbi, a ponajčešće i Bosanci, prema kojima, doduše, Hrvati ne osjećaju mržnju, ali obično osjećaju podcjenjujući zazor.
 Istok je uvijek ne-mjesto, a to ne-mjesto uvijek opisujemo istim mitskim slikama grožnje: tamo je smeće po ulici, tamo su ve-cei zapišani, tamo ljudima vonja ispod pazuha, neobrijani činovnici uzimaju mito, carinici vas kinje na granici, a mafijaši se ubijaju u pokrajnjim uličicama.
Mi-nismo-Balkan-Mi-smo-oduvijek-bili Europa” tipična je domaća retorika Hrvata, a ta retorika podrazumijeva Europu koja je Ne-Istok, Ne-Balkan. Ta Europa zapravo je katolička Europa naših bivših kolonizatora i sadašnjih kolonizatora, Europa baroknih oltara i sacherice, ali i Lidla, Ipercoopa i Hypo banke. A sad odjednom, eto, obrata. U tu Europu ulaze pravoslavci, ulaze oni što pišu ćirilicom, ulazi petnaest posto bugarskih muslimana, ulaze ćevapi, turska kava, ulaze rakija, bijeli luk i Drakula, a, eto, mi ne.
Znas li prijatelju sa kakvim zazorom gledaju zapadniji Francuzi Nemce, i zapadniji Spanciji Talijane? Jebiga na istoku su tursko-tatarske horde. Tu se spava na konjima, i jede se na konjima, i nuzda se vrsi sa konja! Jedan putopisac sa Zapada, je oko 1790 i neke uocio da su Turci u Beogradu srusili sve dvospratne zgrade, jer se boje visine!
Ali da ne brinemo previse, sve ce to masonski, globalisticki melting-pot izmesati: i tada ces ti sa Tuskanca u Zagrebu da jedes cevapcice obavijen dimom turske kafe, a onaj u Tirolu ce da jede baklavu na cosku, i da noge pere u lavoru ispred zgrade.
Samo ima jedna mana.... Beograd nikada nece dobiti Katedralu u Shartru. Bicemo osudjeni da gledamo onu nakazu od Hrama na Vracaru! Nesto je ipak i u glavama ljudi! Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230

Znas li prijatelju sa kakvim zazorom gledaju zapadniji Francuzi Nemce, i zapadniji Spanciji Talijane? Jebiga na istoku su tursko-tatarske horde. Tu se spava na konjima, i jede se na konjima, i nuzda se vrsi sa konja! Jedan putopisac sa Zapada, je oko 1790 i neke uocio da su Turci u Beogradu srusili sve dvospratne zgrade, jer se boje visine!
Ali da ne brinemo previse, sve ce to masonski, globalisticki melting-pot izmesati: i tada ces ti sa Tuskanca u Zagrebu da jedes cevapcice obavijen dimom turske kafe, a onaj u Tirolu ce da jede baklavu na cosku, i da noge pere u lavoru ispred zgrade.
Samo ima jedna mana.... Beograd nikada nece dobiti Katedralu u Shartru. Bicemo osudjeni da gledamo onu nakazu od Hrama na Vracaru! Nesto je ipak i u glavama ljudi! Pozdrav!
Toga imas vec sada.
Prosle godine, bio sam u Englesku (Derby). Morao sam vozom do aerodroma i hajde da zovem taksi u zadnjem trenutku.
Bio je prvi dan Bajrama. Nesto mi je dispecerka objasnjavala Id, Id.
Znam da je to Islamski praznik i znam da sam u Englesku.
I onda mi sine. Svi taksisti paki (Pakistanci), nema taksija.
Na jedvite jade sam stigao i dan danas se ne mogu cudu nacuditi, da je u Midlandsu Engleske, taksi saobracaj ugrozen na Bajram.
Evo dokle se stiglo.
Tamo se jos ne jedu cevapi, ne pije turska kafa ali ima velika robna kuca, Pakfood, gde ima sve sto je istocnjacko, kao i sa prostora bivse nam domovine.
Dakle Vegeta, tursija ajvar itd.
Tamo ces naci sve vrste zamrznutih cevapa: paki, turski, grcki, bosanski itd.
Za razliku od ostalih robnih kuca, tamo je sve razbacano, prljavo i smrdi. Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Sad sam se setio priče pokojnog Mihiza. Onih 50tih kad se nije smelo slobodno putovati van zemlje, on vešto izvaćario put u Pariz, nekakva potreba ministarstva. Šeta po Parizu, razgleda zgrade i izloge. Odjednom je zastao zapanjen. Musav uflekan izlog a u njemu velika Staljinova slika u crvotočnom ramu na sindikalno plavom platnu ukrašeno resama od krep-papira a sve to prekriveno sa tri prsta prašine. Šta je to sad - lokalne prostorije Francuske Komunističke Partije. Naravno da je i taj izlog pod starateljstvom Francuza, ali Francuza drugačijih stavova o životu.

Balkanski prostor realno zaostaje za određenim zemljama, kod nas se industrijska revolucija desila tek u 20tom veku. Primetno je da su se nove generacije Balkanaca potpuno navikli na redovno korišćenje modernog kupatila, pa će mo se navići i to normalno prihvatati mnoge druge stvari koje su ustaljene u kulturnijim zemljama, jer se čuvek uvek prilagođava. A ćevapi i turska kafa će ostati kao dobro iće i piće.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Mislim da u ovoj temi je neopravdano izostavljen burek.
Ne verujem da ces kod Engleza uspeti da ikada zamenis 'fish and chips' sa cevapom.
Hajde da uzmemo McDonnalds. Parce mesa sa hlebom. Sendvic. Kaze tacno odredjeno meso. Pojedes i ostanes gladan.
E sada uzmi Srbende, mesozdere, kada stave parce mesa (malo vece), sa rostilja ili raznja, sa adekvatnom dozom masnoce (ne premnogo) i uvale u vruc hleb.Pa burazeru, jebes McDonnalds.
A to nase tradicionalno mesano meso, koje se ne pravi nigde kao u Srbiji, bi moglo da bude svetski brand.
Turska kafa se ne pije, zato sto je sama kafa istisnuta cajem. Istok, zapad svi se opredeljuju za kvalitetan caj.
Turska kafa, ostaje Balkanski specijalitet.
A zasto smo nazadniji od ostale Evrope?
Pa jednostavno na tako malom protoru sa toliko mnogo istorije, politicki kapetani imaju Meku zaglupljivanja naroda.
Ovde je bila Madjarska, Bugarska, Srpska, Turska carevina i svi pretenduju na vlast.
Politicki kapetani, osete miris love, vade zastave i sablje, narodi se kolju oni skupljaju lovu pa onda te iste pomirljivo teraju da jos 50-ak godina rade da imaju sta ponovo da pljackaju.I tih 50-ak godina te strpljivo uci, da bi ti ziveo bolje da nema Srba, Hrvata, Siptara itd. Svak na svoj mlin.
Pogledaj samo koliko se njih ofajdilo vekovima na : 'Ne damo Kosovo'.
A uvek, ama bas uvek je najvise stradao onaj narod tamo, od branitelja.
Tradicija ratovanja je takva da ti jos imas ljude koji ratuju sa nacistima i cekaju Ruse.
Sa takvima politicki tajkuni samo pune kese i mole Boga da ima jos tavih budala.
Eto to je Balkan.
Zivi primer ti je danas, kada posle toliko popijenih batina premijer vadi svoju drvenu sablju i kaze: 'J...cemo im majku svima. samo nek probaju".
Kasno. Zadnji Balkanski kasapin je zavrsio u tamnici.
Dolaze druge gazde. Globalisti sa chipovima. Pametni ljudi. Ima celu nedelju da rintas, a za weekend samo odes na neki (Cecin) koncert, neku utakmicu, kladis se, zaduzujes se za ceo zivot vozis dobra kola imas svoju kucu, sve na otplatu, pazi da te gazda ne otera s posla.
Budi pokoran, uci da rukujes kojekvim stvarcicama, kicma savijena i kada samo pokusas da se bunis, on te kroz chip gleda i kaze: spali to g..no. Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
Citat
Tradicija ratovanja je takva da ti jos imas ljude koji ratuju sa nacistima i cekaju Ruse.

Ovakvih ima jos jako mnogo.

Citat
Budi pokoran, uci da rukujes kojekvim stvarcicama, kicma savijena i kada samo pokusas da se bunis, on te kroz chip gleda i kaze: spali to g..no.

Tako nekako.
IP sačuvana
social share
"Cogito, ergo sum"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Po nekoj neobičnoj povijesnoj zakonitosti, u Europi je ono što je zaostalo, nazadno i kvarno uvijek ono što je istočno od točke gdje smo mi sami. Za Talijane, takvi su barbari  “Slavi” kojima je Mussolini '22. prijetio buzdovanom u pulskom teatru. Za Slovence, taj su Istok, među ostalim, i Hrvati, divlje šovinističke naprzice koje im ne daju izlaz na more. Za Hrvate, takav su Istok Srbi, a ponajčešće i Bosanci, prema kojima, doduše, Hrvati ne osjećaju mržnju, ali obično osjećaju podcjenjujući zazor.
 Istok je uvijek ne-mjesto, a to ne-mjesto uvijek opisujemo istim mitskim slikama grožnje: tamo je smeće po ulici, tamo su ve-cei zapišani, tamo ljudima vonja ispod pazuha, neobrijani činovnici uzimaju mito, carinici vas kinje na granici, a mafijaši se ubijaju u pokrajnjim uličicama.
Mi-nismo-Balkan-Mi-smo-oduvijek-bili Europa” tipična je domaća retorika Hrvata, a ta retorika podrazumijeva Europu koja je Ne-Istok, Ne-Balkan. Ta Europa zapravo je katolička Europa naših bivših kolonizatora i sadašnjih kolonizatora, Europa baroknih oltara i sacherice, ali i Lidla, Ipercoopa i Hypo banke. A sad odjednom, eto, obrata. U tu Europu ulaze pravoslavci, ulaze oni što pišu ćirilicom, ulazi petnaest posto bugarskih muslimana, ulaze ćevapi, turska kava, ulaze rakija, bijeli luk i Drakula, a, eto, mi ne.

Идентитет је често негативни идентитет. На овако добар уводни текст могу само одговорити мудрошћу од себе бољег.

granice evrope pre svega geografski nisu UOPSTE definisane. niko i nikada nije prirodnim granicama omedjavao evropu, izuzev cesto izrabljivanog urala kao krajnje istocne linije. ali i ta je granica cisto ideoloska, ural ne predstavlja nikakvu liniju posle koje ide nesto sasvim drugacije. ural je taj status dobio upravo zbog mongolsko-tatarskog istorijskog faktora, kada su 'evropljani' demarkacionu liniju u svojoj defanzivi uspeli da zadrze na uralu. evropa je prvi put dobila neku svoju opstu 'evropsku' svest samo kroz svoj otpor mongolima, tj kasnije, velikoj tartariji. i to je bila cisto politicka vatikanska konstrukcija, slicno americkoj konstrukciji paradigme "zapadne demokratije" tokom epohe hladnog rata sa "komunistickim azijatima". znaci, pojam evrope je samo politicki pojam, i tokom istorije podleze isuvise velikim kolebanjima i manipulacijama da bi zadrzao svoje pravo na postojanje. tu bi rec definitivno trebalo izbaciti iz (makar politickog) recnika. ako se nastavi i dalje sa 'evropskom' zvakom u onom pravcu u kojem to ide u poslednjem veku, onda bi je trebalo nazvati tacnije - sveto rimsko carstvo franacke nacije, ili u svojoj restaurisanoj varijanti, kada se restaurise istocna vizantijska imperija zajedno sa centr. azijom, jermenijom, gruzijom, turskom itd - sveto rimsko carstvo. to bi odgovaralo politickoj i teritorijalnoj omedjenosti zloupotrebljavanog i praznog pojma 'evropa'. ovako, mrka kapa. zapravo, posto reci svejedno ne znace bas puno - mrka kapa u svakom slucaju. jednostavno, sve te drzave 'evrope' izgradile su svoj 'identitet evropljana' iskljucivo kroz dve kontradikcije - 'antivizantizam i antislovenstvo/azijstvo'. jasno je da narodi koji svoj grupni identitet ne grade prirodnim putem, unutrasnjim kulturnim resursima, vec kroz cisto negiranje neceg/nekog drugog, jednostavno moraju biti osudjeni na propast. "evropa" je projekat bez fundamenta, ako i mozemo da priznamo da postoje neki narodi kao englezi, nemci i francuzi (iako su to samo nacije, sa pojmom naroda imaju malo veze), onda nikako ne mozemo da priznamo da postoji neka nezavisno, sama sobom utvrdjena evropa. evropa ka prosto - "ne-vizantija", "ne-azija" ili "ne-slavija" je potpuna besmislica. infantilno i glupo. ako vam se to danas cini neociglednim, proucavajte malo nastanak tog gradjanskog evropskog identiteta u sprezi sa kljucnim istorijskim faktorima pocev od renesanse na ovamo. videcete da nikakve unutrasnje kohezije nikad nije bilo. samo vestacki usadjen strah i zazor od "Kazne sa Istoka" paralelno sa vesto artikulisanim usadjivanjem anti-ucenja (ne novih, drugih, vec bas - protiv-ucenja) na svim poljima od filozofije i umetnosti do politickih ideologija i doktrina. evropa je skupina bivsih 'otpadnickih drzava', da se izrazim tako jezikom strvine. jedne politicke skupine koja je u srednjem veku uspela da dobije relativnu nezavisnost od azije (tj istocne rimske imperije, tj. njenog de-fakto najuticajnijeg etnosa - slovenskog), a potom da je postepeno subordinira. radi se dakle o cistom istorijskom (svesnom ili nesvesnom) revansizmu, i taj pojam 'evrope' je jedna od njegovih kljucnih zackoljica. vi kako hocete, ali to sto nudi i daje evropa za mene je - ispod mojih mogucnosti. ja pripadam strani pobednika a ne vecitih luzera, otpadnika i intriganata. JABUCHILO
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
а ја би требало да се осећам лоше што пишем ћирилицом, једем ћевапе и пијем кафу!!!!!!!
то је као нека срамота?...ја колико знам, ови западњаци кад дођу у "турску" Србију, врло лепо се ождеру ћевапа ,напију праве кафе и нагледају најбољих риба на планети земљи, на жалост неку и ухвате...

поносан сам што живим у Србији и што сам Србин на истоку Европе...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ево ја сам рецимо турску или домаћу кафу баталио. Није добра за варење, а посебно ме мрзи сам да је кувам, па да се смарам са соцом.
Ћирилица и ћевапи - увек!
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
LG Google Nexus 5
globalizacija.

kakvi srbi kakvi hrvati, bugari, rumuni, turci i sl.

ja mislila giros, jedan jedini - grcki, a ono turci imaju isto to samo sto se zove  -  kebab.
sve je to isto.


nama, balkanu su uneli medjunarodno-nacionalisticku mrznju, a ta evorpa, gleda kako ce uloziti novac, investirati tamo gde je najpovoljnije i da zarade tri puta vise od ulozenog novca.  ko da oni gledaju koga ce uclaniti u EU. pre ce biti drugi interesi da su vazniji od nekih moralno etickih.




@imaginelo           jel kuvas ili peces kafu?  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:04:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.