Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CIA „greškom” uništila 6.700 stranica dokumenta o mučenju  (Pročitano 2263 puta)
18. Maj 2016, 23:04:18
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 46.0
CIA „greškom” uništila 6.700 stranica dokumenta o mučenju




VAŠINGTON – Kancelarija generalnog inspektora američke Centralne obaveštajne agencije (CIA) soaopštila je da je „greškom” uništila jedinu kopiju sveobuhvatnog izveštaja Senata sa informacijama o metodama mučenja tokom ispitivanja, objavio je Independent.

Taj izveštaj je sadržao na hiljade tajnih dokumenata o metodama ispitivanja koja je koristila CIA.

Neimenovani izvori navode da su zvaničnici kancelarije generalnog inspektora CIA prošlog leta izbrisali fajl s izveštajem, a potom slucajno uništili disk na kom se dokument nalazio.

U pitanju je 6.700 stranica izveštaja sa tajnim informacijama o metodama ispitivanja koje je CIA koristila na tajnim lokacijama u inostranstvu.

Među njima su agresivne metode, kao što je simulirano davljenje i držanje u budnom stanju.


  Ma nije moguće Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Pa dobro, ko radi taj i gresi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Iceweasel 43.0.4
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Можда је и стварно било грешком ал кака брате мили њима да верујеш?
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
simulirano davljenje  Smile nije to nikakva simulacija ..nego davljenje..koje se razlikjuje od obicnog davljenja po tome....sto je  ponekad  bez smrtnog ishoda... i sto za razliku od klasicnog davljenja(zavisno od primjenjene metode)
koje traje u prosjeku oko 2 minuta... ovo simulirano traje po citav dan ...sa pauzama za odmor i rucak  Smile Smile Smile
pauzama koje sindikat cia-e..za sluzbenike i opertivce te humanitarne organizacije.... strogo zahtjeva da se postuju  Smile   Smile

zagubili su i slucajno bili i unistili i podatke o umjesanosti SA u rusenje kula bliznakinja..pa se eto nekako
opet pojavise podaci  Smile

eh...da se to tako unistava i gubi  Smile

ma svasta su radili i kod nas ovamo..od 96 do 98 ...i cia i nsa ...to je pakao zivi bio..
a iu vreme rusenja sadama i  posle rusenja kula bliznakinja.....
sve pod optuzbom...da pomazu sadama....i oruzjem i hranom i svim i svvacim  Smile

a i ove mundzose  i njihove jatake ....sad klepaju svako malo vremena ...samo ne znam gdje ih muce..kod nas ili u hrvatskoj  Smile
al' dobro... protiv toga..sto se tice mundzosa... nemam nista  Smile

Smile

« Poslednja izmena: 19. Maj 2016, 08:45:12 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.