Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 60 61 63 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: China Mobile Phones  (Pročitano 138423 puta)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
SonyEricsson k750i
Imam pitanje za n97 kopiju.Moze li se u njega instalirati neka aplikacija i koja?Pokusao sam sa javom,jarom ali neda instal Smile

Reci mi koliko dugo imas n97 plagijat i kako radi i da li si zadovoljan fonom.


Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.38
mob
Apple iPhone
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Imam pitanje za n97 kopiju.Moze li se u njega instalirati neka aplikacija i koja?Pokusao sam sa javom,jarom ali neda instal Smile

Reci mi koliko dugo imas n97 plagijat i kako radi i da li si zadovoljan fonom.


Pozz
Imam ga nekih 10-tak dana sto se samog telefona tice ja sam ne zadovoljan nego prezadovoljan.Mana jest sto barem ova verzija ne podrzava nista od aplikacija ali nema veze.Imas onih verzija sa duplim simom cuo sam da podrzavaju javu neke cak imaju i wifi ali o njima sam samo procitao a kako izgledaju i rade nemam pojma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Ja sam citao da ih je jako tesko popraviti (ako je ikako i moguce). U principu ako neki deo ode, mozes da ga bacis...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pitanje za korisnike kopije iphone-a J2000.
Koliko sam video na youtube klipovima meni za poruke ima velika slova, maltene do pola ekrana, pa se mogu kucati prstom bez probleme. Danas sam na brzinu pogledao jedan, ali mu je meni za poruke sa malim slovima. Da li ima opcija da se povecaju slova za kuckanje poruka?
Inace, telefon ima neverovatano brz i precizan touch, ali su me ova mala slova pokolebala ,da ga ne uzmem.
I da, ima bateriju od 900mAh, koliko moze da izvuce sa njom, naravno bez wifi-a i televizora?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG 
naso sam telefon kineski jinpeng a7869

imam problem sa njim kad sam stavio moju karticu 065 u njega radi odlicno ali problem je u tome sto kad mene neko zove meni skida kredit pa sam sve sa tog telefona pbriso i dalje isto dali neko zna sta je to i sta da radim

zaboravio sam da kazem da se sa dve kartice tac scrin na netu sam probo da ga nadjem ali nemogu nema ga

slike moze te videti : http://forum.burek.com/molim-za-pomoc-oko-mobilnog-t507518.html
« Poslednja izmena: 14. Jun 2010, 14:02:55 od Usamljen_Momak »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia N82
Pitanje za korisnike kopije iphone-a J2000; koliko ga dugo imate i kako radi ? mogu da odgovore i vlasnici drugih modela.  hvala  :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Teško da će vam neko odgovoriti.Razlog je što jedan od hiljadu kupi kineski telefon. A taj jedan ne dolazi ovde na forum.
Ovo je i šala i istina. Može da se govori generalno i kineskim telefonima ali čim pitate konkretno za neki model onda nema odgovora ili retko kad,

A ti klodovik357 aj da probam tebi da odgovorim jer sam imao neku vrstu kopije ajfona. Imao i srećom prodao. Moguće je da je to baš model za koji pitaš ali nisam siguran. Beše to pre nekih godinu dana. Jedino čime taj telefon može da se pohvali jeste analogni TV koji mu stvarno radi fantastično. Pristup imeniku, lakoća rukovanja, instaliranje nekih aplikacija, zaboravi. I opet ga ne bih prodao da je bar signal hvatao kako treba. A i onda kad uhvati signal i kad pričam sa nekim jedva su me čuli.
Eto to je moje iskustvo sa tim ili veoma sličnim modelom navedenog telefona.
E a sad, pošto kinezi to prave u svakoj šupi, onda ko zna iz koje šupe je moj telefon došao. Možda se tebi i posreći. Ima kineza koje sasvim dobro rade i ljudi su prilično zadovoljni.

IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia N82

Sasha019 zahvaljujem na odgovoru; kada malo razmislim bolje da odustanem od kupovine istih jer garancija je samo 1-3 meseca. sacekacu da sakupim jos para pa uzeti nesto bolje, a do tada ce n82 odraditi posao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Samo da vratim ovu temu na početak i pitam ima li nečeg novog?  Smile
Već sam sam sebi odgovorio pre pola godine ali možda su kinezi napravili napokon dobar telefon sa TV-om pa bih možda da ga kupim. Ima li neka preporuka?  Smile
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 60 61 63 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.