Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 59 60 62 63 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: China Mobile Phones  (Pročitano 138417 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
za sve one kolji posedjuju kineske marke telefona izvolite podesavanja za GPRS i MMS mts, telenor, vip i jos neke mreze. Licno sam ih ukucao i radi sve bez problema. Inace posedujem Iphone J2000 zadnji iphone od strane kineza i mogu vam reci da sam extra zadovoljan sa njim samo sto mu baterija traje malo manje od normalne ali dobro tu su 2 baterije tako da nema problema ni sa tim. Radi mi sve i wifi i televizor ma sve i kanale vata bolje nego moj kucni televizor Smile
 
http://peperonity.com/go/sites/mview/brzina-svetlosti1;jsessionid=5C771D7697896B4C12DDA883E71A3BD3.c04?act=0-6042400-1271030332_3c04
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
dali neko mozda zna ili poseduje  kineski  iphone j2000 koje jave igre podrzava mislim koja je rezolucija igara i li tako nesto sto da mi bude preko celog ekrana i da se ne skracuje slika kad udjem u igru. I ako moze neki sajtovi za java igre i app za download
Hvala
« Poslednja izmena: 12. Apr 2010, 02:09:14 od munze11 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Hocu zvaku necu kusur!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 371
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Nokia 6630
dali neko mozda zna ili poseduje  kineski  iphone j2000 koje jave igre podrzava mislim koja je rezolucija igara i li tako nesto sto da mi bude preko celog ekrana i da se ne skracuje slika kad udjem u igru. I ako moze neki sajtovi za java igre i app za download
Hvala
Ja posedujem kineski Hiphone f030 (ima pipljiv ekran  Smile ) i isto imam problema sa rezolucijom igara! U pitanju su Java igre i igre su ili premale ili prevelike, nikako da ubodem sredinu  Smile  Ako neko zna reshenje neka ga rekne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
ja sam nasao nesto samo da vidim dali radi mislim da igre treba da budu u formatu 320x240 koliko sam ja mogao da saznam ali kad probam javljam. E da ukoliko neko ima VIP provajdera na kineskom telefonu podesavanja za MMS i GPRS ima na niihovom sajtu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
HTC HD2, Nokia E72
Teg W3000
Evo i klona Nexus-a koji ima dvije kamere, tv, wifi i skype!



« Poslednja izmena: 19. Apr 2010, 13:36:48 od elvirr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Imam pitanje za n97 kopiju.Moze li se u njega instalirati neka aplikacija i koja?Pokusao sam sa javom,jarom ali neda instal Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Nista cudno. Neki kinezi i nemaju javu, a i ako je imaju - brljavi kod vecine...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Volio bi naci odgovor sta ide u njega mora biti neki fol ili je takav sw sam od sebe da nista neda za instal.Probo sam orginal bateriju od n97 slusalice sve radi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Softver je fabricki i nije bas nekog kvaliteta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
SonyEricsson k750i
 Da li je neko imao iskustvo sa kineskim telefonima "plagijatima" znam da imaju slabiju kameru i da je fabrički OS i da im neke funkcije ne rade.

Interesuje me  n97
Da li se brzo kvare.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2010, 10:08:41 od daccha976 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 59 60 62 63 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.