Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: China Mobile Phones  (Pročitano 138416 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N82
Pa bice i jednih i drugih, ali pretpostavljam da ce ovih sto ce kupovati kineze biti bar 90%.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 176
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia E61-1
možemo mi da ih pljujemo do sutra što su iskopirali Nokiju, ali verujte mi, osvojiće oni naše tržište ovim telefonima.... prvo, biće jeftiniji a nudiće gotovo isto što i Nokia modeli.... isto to rade i sa automobilima....

Може то бити с`поља исто што и нокиа,али изнутра сасвим десета прича,ипак нокиа је нокиа....самим тим никако не може нудити исто....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple Iphone 5
Pa ovi žuti nisu normalni,iskopirali su nokiu 8800.Sad ce svi da navale na ove kineske 8800,pa ćemo mi sto smo kupili originale da ispadnemo budale. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 176
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia E61-1
Pa ovi žuti nisu normalni,iskopirali su nokiu 8800.Sad ce svi da navale na ove kineske 8800,pa ćemo mi sto smo kupili originale da ispadnemo budale. Smile Smile Smile

Зашто би испали будале?Коме је битан изглед и нижа цена тај нек узме кинеза (плагијат),а мени је важан квалитет а у томе је nokia ненадмашна Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC ONE
pazi , kineska verzija nokie 8800 košta 150 evra  Smile  , e stvarno me zanima kao to izgleda uživo  Smile  ?

P.S.
mi Srbi se nešto kur*imo borbom protib piraterije a kineze ne sme niko ni da spomene iako su ispiratizovali sve , od žvaka,mobilnih telefona,bele tehnike,automobila do aviona ... kineske sajtove sa piratskim softverom neću ni da komentarišem  Smile

i sad mi recite ko je ovde ispao budala , mi jadnici gde narod nema leba da jede a hapsimo studenta zbog 3 narezana CDa ili kinezi sa godišnjim spoljnotrgovinskim suficitom od 500 milijardi dolara  Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 247
Zastava Srbija, Beograd, Dorcol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kinezi su zakon bre!!!
Samo cekam da pocnu ljude da kloniraju tj. kopiraju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6630
Zar ne postoji neki copyright ili slično? Ovo je užas...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Kada neko iskopira noka modele svi kukaju u glas o kojekakvim "copyright ili slično"?!?
Onda bi trebali svi da kukate kada nokia iskopira nekoga drugog - recimo Motoroline V3 modele(ima se tema o tome i svi odobravaju)?!?
Što se ti nerviraš odmah, lepo sam pitao, koji ti je djavo?!
Ne glumi psihologa nekome pre nego što sam sebe sagledaš. Prvo pogledaj tvoju pisaniju i još zgražavanje rečima "Ovo je užas..." pa tek onda sudi o pisanju i tudjim komentarima....
Kada neko napiše nešto protiv nokie vi odmah kukumavčete i pokušavate da započnete raspravu kao da ste lično uvredjeni??

« Poslednja izmena: 11. Jan 2007, 16:18:38 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
UNIX
Browser
Opera 9.10
mob
Alcatel LOL
Kada neko iskopira noka modele svi kukaju u glas o kojekakvim "copyright ili slično"?!?
Onda bi trebali svi da kukate kada nokia iskopira nekoga drugog - recimo Motoroline V3 modele(ima se tema o tome i svi odobravaju)?!?

Kada neko napiše nešto protiv nokie vi odmah kukumavčete i pokušavate da započnete raspravu kao da ste lično uvredjeni??


e bas tako ako cemo iskreno nokia nikad nije napravila svoj originalan dizajn a dok samsung koga svi pljuju ima svoj dizan koji je bar originalan,motorola od V3 nemenja svoj dizajn jer je original i svi cene taj dizajn,SE.......
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Citat
e bas tako ako cemo iskreno nokia nikad nije napravila svoj originalan dizajn a dok samsung koga svi pljuju ima svoj dizan koji je bar originalan,motorola od V3 nemenja svoj dizajn jer je original i svi cene taj dizajn,SE.......
Naravno, onaj ko želi vidi realno stanje i činjenice ... onaj koji je zaslepljen samim pojmom "nokia" neće videti nikada!
Svaka čast na rezonovanju! Smile Smile

BTW. ni kinezi nisu toliko ludi pa da iskopiraju recimo "ružno pače" nokie pod nazivom 6630! Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2007, 16:39:51 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.