Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:07:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Chemtrails-neprirodni tragovi aviona na nebu  (Pročitano 70134 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Dosta ljudi sa prepucavanjem. Rekao je svako sta je hteo, niko nece nikoga ubediti u suprotno. Tax i Sirkan braco moja vadite samo vi informacije i postujte ovde, nije vas briga sta skeptici misle. Mi paranoici mozda neki put gresimo ali bar pronadjemo nesto dok skeptici ne pronadju nista jer neke zice ne rade na motoru a mi da im radimo Jump start je van pogovora, em cemo da zajebemo motor em sto cemo da gubimo struju  Smile
Voleo bi da mi neko od "zaverenika" odgovori zasto neko ko ima logistiku da truje pola covecanstva ne radi to sa nevidljivim oprasivanjem, nego to radi sa tragovima koji svi vide meni tu nema logike ???
Logika je u tome sto ne bi ni verovao kao sada sto ne verujes. Zemlja je ravna ploca.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia Lumia 1020
Citat
dali si ti svestan koliko neznas i koliko si glup...lupas gluposti...stvarno mi ides na nerve sa tvojim glupim kometarima...ovom lukpotu treba zabraniti da dolazi na ovu temu
Nadam se da će tvoj post pomoći zaključavanju teme Wink
 
Citat
http://en.wikipedia.org/wiki/Cloud#High_clouds_.28Family_A.29 ovo je dobro da si naucio sta su oblaci
E sada idi pogledaj one oblake sto ostavljaju avioni i ako ne skontas da su razliciti od ovih treba da odes kod psihologa da proversi dali ti mozes da razlikujes stvari.
Tvoja sličica
http://www.chemtrails-info.de/chemtrails/zossen/chemtrails-x-gitter-1.jpg
Sličica cirus oblaka
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ed/Cirrus_Clouds_over_Golden_Gate_Bridge.JPG
Šta je toliko drugačije? Samo ovi veštački ne krivudaju kao prirodni zato što ni avion ne krivuda Smiley
I dalje skroz preskačeš činjenicu da su contrailovi zvanično klasifikovani kao oblaci. Zašto? Smiley

A ova slika koju si postavio je slika izduvnih gasova aviona koji nisu bili u uslovima potrebnim za stvaranje oblaka.
http://www.aerospaceweb.org/question/atmosphere/contrails/contrails.jpg


Citat
Znas li ti lukpot koliko treba isparenja da bi se stvorio oblak
Koliko? Smiley
Ti izgleda ne znaš da je međumolekulski prostor u gasu prilično veći nego u tečnostima, al nema veze Smiley
Verovatno misliš da je potrebno onoliko vode koliki je oblak Smiley
Znaš li da u vazduhu i inače ima vode? Znaš ono "relativna vlažnost vazduha xx procenata" iz vremenske prognoze? Ova dodatna para poveća koncentraciju pare u vazduhu što je tera da se kondenzuje(postane tečna, stvore se kapljice), a zatim se deo pretvori u kiristale leda. Od tih kapljica i leda su i stvoreni veštački oblaci - contrailovi.


Citat
Svaki kontrakomentar na temu je bio dobro dosao jer su ljudi jedostavno rekli da neveruju u to ali kad je dosao lukpot i dokazuje nesto a nije validan nego iz jedne recenice vadi dokaze ono sto je slikano i ono sto su pametniji ljudi od nejga dokazali.
Samo kontrakomentar "ne verujem" je dobrodošao? Smiley Nisi na religijskom, forum je naučni Wink Ne sviđaju ti se činjenice koje pobijaju tvoju tezu? Smiley Ma tim pametnim ljudima ima odmah da poverujem ako su barem upola pametni kao ti Smile

Zapanjujem sebe kako zbog nečega i dalje nastavljam diskusiju sa tobom Smiley Opet tokom celog kucanja imam onaj smešak o kom sam pričao...jednostavno me fascinirate Smiley

Oprosti što nemam slike aviona Smiley Nisam znao da su ti to glavni dokazi Smiley Evo jedna sličica aviona napravljenog specijalno za tebe, nadam se da si zadovoljan Smiley



Dosta ljudi sa prepucavanjem. Rekao je svako sta je hteo, niko nece nikoga ubediti u suprotno.
Zašto neće? Nije teško mene ubediti u nešto što ima smisla. Što vi ne možete da prihvatite nešto što je ovoliko logično?

Logika je u tome sto ne bi ni verovao kao sada sto ne verujes. Zemlja je ravna ploca.
Eto, k'o što rekoh Smiley
Voleo bi da mi neko od "zaverenika" odgovori zasto neko ko ima logistiku da truje pola covecanstva ne radi to sa nevidljivim oprasivanjem, nego to radi sa tragovima koji svi vide meni tu nema logike ???
E, pa baš zato, zato što će svi reći da nema logike da to rade, i niko neće obraćati pažnju da nas truju Smiley To ti je kao ona fora da profesor najteže primeti najveće puškice  Smile
@paranoici valjda vam ne smeta što odgovaram malo i na pitanja upućena vama Smiley
« Poslednja izmena: 25. Apr 2008, 02:39:34 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Jer je to pogresan pristup temi i pogresna logika. Ja smatram da ti gresis ti smatras da ja gresim.
Ako mi gresimo zasto toliko ljudi po celom svetu govore isto?
Sta je tu tesko poverovati?
Ja sam istrazivao i dosao sam do istih zakljucaka koji su Tax i Sirkan dosli.
Ja ne znam zasto si ti uopste na ovoj temi? Zelis nas trojicu da uveris da gresimo. Ako gresimo gresimo za sebe a ne za tebe.
Samo se ti smej, kad ti se rodi dete sa deformacijama i bolestima hoces li onda da se smejes? Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia Lumia 1020
Već sam postavio link sa opisom pseudonauke, ali pošto većina onih kojoj je bio namenjen link ni ne gleda ono što im ne ide u korist, bolje da iskopiram ovde, verovatnije je da će pogledati Smiley


Псеудонаука обухвата делатност која покушава да се увуче под плашт истинске науке копирајући њене поступке, али не достиже стандарде какви се практикују у легитимним пољима које покушава да имитира. Псеудонаука не цени дебате и критике и ретко показуке интелектуалну чврстину и истински прогрес. Објашњења псеудонауке обично противурече добро заснованом научном знању и њени сопствени налази ретко, ако икада, издржавају критичко преиспитивање од стране компетентних критичара.

Boldovao sam ono što se moglo primetiti kod vas:

Псеудонаука:

    * равнодушна је према чињеницама.
    * "истраживање" је неизбежно траљаво.
    * почиње хипотезом – обично емоционално привлачном и спектакуларно невероватном – и онда тражи само доказе који јој иду у прилог.
    * игнорише доказе који јој противурече.
    * равнодушна је према критеријумима ваљаног доказа.
    * ослања се на субјективно потврђивање.

    * више зависи од произвољних социјалних конвенција него од непроменљивих правила природе. (ovo nisam baš razumeo šta je Smiley)
    * увек се може свести на апсурд ако се спроводи доследно до краја.
    * увек избегава да се подвргне значајном тесту.
    * често противуречи самој себи чак унутар сопствених оквира.
    * намерно прави мистерије и када их нема, испуштањем критичних података и важних детаља.
    * не напредује.
    * покушава да буде убедљива реториком, пропагандом и извртањем уместо ваљаним доказима (којих заправо ни нема).
    * води расправу из незнања, дакле, из елементарне заблуде.
    * води расправу из наводних изузетака, грешака, аномалија, чудних догађаја и сумњивих тврдњи – уместо из добро познатих правилности природе.
    * ослања се на лажне ауторитете, емоције, осећања или неповерење у проверене чињенице.
    * износи необичне тврдње и фантастичне теорије које противурече свему што је познато о природи.
    * измишља сопствени речник у којем многи појмови нису јасно дефинисани а неки нису дефинисани уопште.
    * ослања се на научну методологију истовремено осправајући њену исправност.



Разлике између науке и псеудонауке
НаукаПсеудонаука
Резултати се објављују првенствено у научним часописима који се рецензирају од стране других експерата и који одржавају стриктне стандарде поштења и тачности.Литература је намењена широкој јавности. Нема рецензије, нема провере, нема никаквих захтева у погледу тачности и прецизности.
Захтевају се репродуктивни резултати; експерименти морају бити детаљно описани тако да могу бити поновљени или поправљени.Резултати не могу бити репродуковани или проверени. Испитивања, ако их уопште има, су увек магловито описана те је немогуће утврдити шта је урађено или како је то урађено.
Грешке се траже и детаљно испитују јер погрешне теорије често могу да дају исправно предвиђање случајно. Међутим, исправна теорија не прави погрешна предвиђања.Грешке се игноришу, оправдавају, крију, лаже се о њима, одбацују, објашњавају, рационализују, заборављају, укратко, избегавају се по сваку цену.
Током времена, све се више сазнаје о испитиваном физичком процесу.Физички процес се никада не испитује нити тражи. Током времена нема прогреса и ништа конкретно не може да се научи.
Уверава привођењем доказа, аргументима заснованим на логичком или математичком разматрању, најбоље што доступни подаци допуштају. Када нови доказ противуречи старим замислима, оне се напуштају.Убеђује ослањањем на веру и веровање. Псеудонаука има врло јак квази-религиозни карактер: покушава да преобрати а не да увери. Треба јој веровати упркос чињеницама а не захваљујући њима. Првобитна замисао се никада не напушта, без обзира на чињенице.
Не подржава и не продаје непроверене поступке и производе.Најчешће главни извор прихода је продаја проблематичних производа (књиге, курсеви, дијете, витамини) и/или псеудонаучне услуге (хороскопи, читање карактера, спиритуалне поруке, прорицање судбине).
Yey, naučio sam da koristim tebele Smile

@sirkan nadam se da si se uverio iz prethodnih komentara u neozbiljnost ljudi koji promovišu zaveru chemtrailsa, pa da te je to barem malo odvuklo sa njihove strane Wink


Jer je to pogresan pristup temi i pogresna logika. Ja smatram da ti gresis ti smatras da ja gresim.
Ako mi gresimo zasto toliko ljudi po celom svetu govore isto?
Ali više ljudi govori da je to glupost Wink Nije to nikakav dokaz, samo koristim isti argument koji si ti dao.
Ja sam istrazivao i dosao sam do istih zakljucaka koji su Tax i Sirkan dosli.
Istraživao si? Bio si objektivan i gledao si sve izvore? Ne, pošto je to zavera, pa je logično da svi pouzdani izvori učestvuju u zaveri, zar ne? Wink
Ja ne znam zasto si ti uopste na ovoj temi? Zelis nas trojicu da uveris da gresimo. Ako gresimo gresimo za sebe a ne za tebe.
Imam lošu osobinu da mi je važno šta ljudi misle. Čak i kad ti ljudi nisu dostojni toga(ne mora da se odnosi na vas), meni bude važno šta misle. Imam isto naviku da pokušavam da promenim ljude - a pošto se ljudi skoro nikad ne menjaju bude veoma frustrirajuće. Bio sam na ovoj temi iz radoznalosti par nedelja i nisam komentarisao, ali sam morao da upadnem kad ste cg-a saleteli sa izrazima tipa "tragovi zla", morao sam da se ubacim Smiley

Samo se ti smej, kad ti se rodi dete sa deformacijama i bolestima hoces li onda da se smejes? Smile
Možeš da dobiješ ban zbog ovoga. Da tako više nisi pričao.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2008, 03:06:56 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ovo gore sto si naveo vise zvuci na opis religije.
Ne svi ljudi. Manjina govori isto sto i ja i Sirkan i Taxtex, znaci svi smo mi ludi?
Zapravo na chemtrails sam naleteo slucajno, i onda sam istrazivao, tek posle istrazivanja sam stekao takav utisak.
A zasto ban? To je cisto hipoteticko pitanje jer chemtrails stvara takva ostecenja. Tebi je sve smesno, i retko kad vidim da si ozbiljan a ovo je ozbiljna tema, i neuspojave trails-a su deformiteti ili su zapravo pojave. Slicno kao agent orange.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia Lumia 1020
Smejem se zato što ste smešni, a te kletve (ne hipotetička pitanja) koje izbacuješ su ozbiljne i bezobrazne reči.
Koliko god da ubacujem smajlija u postove, i dalje su činjenice koje iznosim validne i sto puta čvršće od vaših.

Citat
Ovo gore sto si naveo vise zvuci na opis religije.
Upravo tako, vaše verovanje ima mnogo elemenata religije.
edit: pa da, i piše lepo:
Убеђује ослањањем на веру и веровање. Псеудонаука има врло јак квази-религиозни карактер: покушава да преобрати а не да увери. Треба јој веровати упркос чињеницама а не захваљујући њима. Првобитна замисао се никада не напушта, без обзира на чињенице.

Citat
Ne svi ljudi. Manjina govori isto sto i ja i Sirkan i Taxtex, znaci svi smo mi ludi?
Ne ludi...ne-informisani, obrazovani, inteligentni, logični ili nešto slično. Ne kažem da ste nešto od toga, kažem kakvi ljudi uglavnom veruju u te teorije.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2008, 03:33:42 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Bezobrazne u kom smislu? Istinite jesu jer takve stvari se desavaja svakodnevno po svetu. Ti mislis da mediji imaju objektivnost da su kao nas "RTS" bili sveci? Sve vesti i svaki program koji vidimo ali po neki put ubace i ovo

I ti meni kazi da ovo nije ni malo sumnjivo?

Jace i čvršće ne bih rekao. Tako ih ti vidis. Ja ih ne vidim.

Mi nismo takvi ljudi.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia Lumia 1020
Citat
Bezobrazne u kom smislu?
Treba da ti se crta, ti si napisao
Samo se ti smej, kad ti se rodi dete sa deformacijama i bolestima hoces li onda da se smejes?
Hipotetičko pitanje bi bilo: Samo se ti smej, kad bi ti se rodilo dete sa deformacijama i bolestima hoces li onda da da li bi se onda se smejesao?
Ti nisi postavio hipotetičko pitanje, nego si najodvratnije vređao, i nemoj da ti se ponovi.

Citat
I ti meni kazi da ovo nije ni malo sumnjivo?
Jeste sumnjivo. I onda sam gledao o tome, i nije mi više bilo sumnjivo, nego netačno.
Klip je, koliko se sećam, već bio postavljen na prvoj stranici ove teme. NBC je napravio reportažu o ovome, ok...? Ne govore da je to tačno, na kraju čak kaže "well, you be the judge". Prva stvar u klipu: oblak prašine ostavio lepljivu žutu sluz preko automobila te žene. Da, to sad dokazuje da su contrailovi štetni kako? Da li je dokazano poreklo te prašine, sastav, dejstvo ili čak postojanje? Ne. Onda kaže onaj debeli da su imali odjednom veliki broj dece koja nisu išla u školu...što se kod nas isto desi kad je, kad je...? Sezona gripa, tako je. Zašto ne bi to bila obična prehlada koja se proširila? Onda bradonja kaže da je bilo mnogo infekcija očiju, problema sa gornjim disajnim putevima i krvarenja nosa. Kako su, pobogu, to povezali sa oblacima koji prave avioni? Ikakva prava veza da li postoji? Navedi mi jednu pravu, dokazanu, legitimnu vezu. I lepo kažu da je "žuta sluz" poslata na testiranje i da nije nađeno ništa biološko. Onda reporter pita debelu ženu sa majicom bez rukava šta su ti tragovi, a ona kaže "to su chemtrailovi, contrailovi bi nestali do sada". Ok...ta debela žena je rekla to...ko je ona tačno...mogli su i papagaja da nauče da kaže to, pa mu ne bih slepo verovao. Kakav vam je tačno ta žena autoritet...? Osim što ima isto mišljenje kao vi? Onda ide neki profesor koji radi na odseku za energiju na istraživanju vremena. On kaže "mislim da su ovo contrailovi" i "dosta su veliki za contrailove". Kaže da se takvi oblaci mogu napraviti. Ok, mogu, ali ih ne prave u ovom slučaju. Onda baba kaže da je našla barijum i još neke susptance u vodi početkom devedesetih, a rekli ste da su tek skoro počeli ovi tragovi da se pojavljuju...? Pod pretpostavkom da je našla te supstance koje zagađuju vodu, šta misliš da li se potrudila da nađe kontra-argumente za svoju teoriju, da vidi šta je sve moglo da zagadi vodu? Pošto, znaš, vodu zagađuju mnoge stvari. Otpadne vode, fabrike, brodovi, kisele kiše koja padaju iz zagađene atmosfere(ne zagađene contrailovima, nego izduvnim gasovima i prljavštinom iz fabričkih dimnjaka). Naučni radovi se objavljuju kad imaš čvrste dokaze, dovoljan broj eksperimenata, ako je rad na nivou i ako je potvrdio veći broj stručnjaka. Baba sa smešnim naočarima to nije imala, ali je ipak dobila šansu da bude na televiziji i-iskoristila. U redu, NBC je napravio reportažu, pitao nas da sami procenimo, i evo, procenjujem da je netačno, sve informacije su polovične i ima brdo potvrđenih informacija koje pobijaju ovo. Ceo video sam prokomentarisao. Odgledao ceo tvoj izvor. To je nešto što vi ne radite.

Btw, manipulacija vremenom nije tema ovde(a u videu je jedna od), samim tim što avioni prave oblake već manipulišu vremenom-povećavaju oblačnost i zagrevanje planete. To sa contrailovima bi bilo nenamerno manipulisanje, o namernom ne znam puno, ali sam vas već pitao zašto to mora da se shvati kao negativno? Zašto ne bi bilo dobro prouzrokovati kiše u sahari?

edit idem da spavam
« Poslednja izmena: 25. Apr 2008, 04:30:05 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
ti si to tako protumacio. pravi primer da jedna stvar moze biti vidjena na dva razlicita nacina.
i prestani sa pretnjama, mene neces zaplasiti, jer niti se ja bojim tebe niti sam ja na tebe bacao kletve.
sada i ti paranoican, cestitamo Smile

Pa naravno svetu ne mozes ugoditi. dzaba pricati sa tobom o ovome.

Btw, manipulacija vremenom nije tema ovde(a u videu je jedna od), samim tim što avioni prave oblake već manipulišu vremenom-povećavaju oblačnost i zagrevanje planete. To sa contrailovima bi bilo nenamerno manipulisanje, o namernom ne znam puno, ali sam vas već pitao zašto to mora da se shvati kao negativno? Zašto ne bi bilo dobro prouzrokovati kiše u sahari?


Jer se ne sme igrati sa oblacima koji su termoregulatori ove zemlje. Isto kao kad bi unistavao sistematski vodu ili ribe (pod izgovorom imamo previse vode ili ribe su bolesne) a samim tim bi to poremetilo floru i faunu.
Nenamerna manipulacija? TO je oksimoron sam po sebi. Namernom bi bilo ovako. Ako kontrolises vreme skoro si postao kao Bog. Jer mislis da su one sushe u Africi slucajnost? Ne bih rekao.
Kako ne bi bilo negativno. Da se neko igra sa tvojom hranom stavljajucu raznorazne hemikalije za koje ne znas sta su ti bi jeo tu hranu?
By the way u Americi vec to rade sa hranom. Napravili zakon da mogu da stave preko 10 hiljada hemikalija u hranu i pice a da ne napisu na etiketi? Sumnjivo? Strasno? Cudno? Meni vala jeste. Ti ces naravno reci to je za dobrobit naroda, vitamini i minerali i takve stvari. Ma daj.
Ovde u USA u vodu stavljaju raznorazne hemikalije, to nije normalno. I ne brini nije hlor.  Smile
Nema nista lose u kisi da pada u Sahari ali da li stvarno mislis da cu oni toliko dobri i sve ce to oni koristiti u dobre svrhe? Onda si mnogo naivan.
99% izuma namenjenih za nesto dobro je bilo korisceno za zlo. Dinamit, barut, bombe. Nuklearna struja, nuklearna bomba.
Ja ne mogu da verujem da nikome osim nas nekoliko ovde, ovo zvuci cudno.
Eh sta ti je TV. Ispirac mozga.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovo je ipak forum koji se bavi naukom... i tehnikom....
Za teorije zavera postoje druga mesta....

Lock
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:07:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.