Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Chemtrails and HAARP Weather Warfare CONFIRMED! Hystory channel  (Pročitano 10065 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
такс је мој идол Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Je vois tout!

Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ajd za ove sto su kod glavobolja mali off...od 63 mojih kolega koji su u periodu 98-99 boravili na kosovu 12 je preminulo od raznih malignih oboljenja(ej to su ljudi starosne dobi 30-40godina!)to je sigurno od peckog piva ,a ne od nekog osiromasenog uranijuma i ko zna cega jos!?a prelistajte malo po interntu koliko je italijanskih i nemackih vojnika obolelo(i pomrlo)u periodu 99-08 i to sto se zna Smile a jeste i suplje boli pogotovu kad nije tvoje "dupe"u pitanju Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2009, 22:36:58 od st.george2 »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Ne razumem čemu sprdnja? Pa nema ovde nikakve lične promocije ljudi,dešava se svima kako ne shvatate.
  Ramone,bez ikakve želje da vredjam-skloni se brate sa teme i ne lupaj molim te. Kao da si peti razred,kao neki mali nob,retard,nerd..jbm liga. Idi deli pamflete Eu ili koga već i skloni se brate ako te tema ne zanima a nemaš argumente protiv,idi skuvaj kafu,lezi spavaj. Čitam Evropske komentare i gadi mi se koja ograničenost,baš kao i Obrazovci-isti ste samo što ste vi uglancaniji a ovi su sirovine. Miliji su mi otvoreno agresivni od pasivno agresivnih.

 Ukratko-ako hoćeš da osporiš nešto što se tvrdi onda jebeno argumentuj ili bar izrazi sumnju na jedan normalan način.

 Sirkane extra linkovi a evo jedan ali vredan(spremite se za šokove):
http://imageevent.com/firesat/strangedaysstrangeskies

 Inače pošto niko nezna definitivno koji avioni ostavljaju tj izbacuju hemikalije odozgo,pretpostavka je da su Nato-civilni sektor.
« Poslednja izmena: 23. Okt 2009, 01:38:18 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N95 8gb
Off obrisan - drzite se teme..

« Poslednja izmena: 23. Okt 2009, 02:27:40 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
jeli ima neko jos informacije o tih aviona
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Informacije imaš na linku gore i to samo takve ali na engleskom jbg.
 
Jedan odličan info:
Chemtrail vs. Contrail
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Nije tacno da te pruge na nebu postoje od pre 8-9 godina, kako pise na ovom linku i da su otkrivene u SAD, ja sam to vidjao jos od sedamdesetih pa na dalje. Ako nas prskaju, sada je vec kasno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Problem je što su teoriju zavere o chemtrails prihvatili ljudi skloni timteorijama i koji pre toga nikada nisu pogledali u nebo niti su se pre toga bavili avijacijom pa i ne znaju šta se to dešava gore. Ne razmeju zašto neki tragovi iza aviona ostaju duže na nebu a neki nestaju vrlo brzo. To se očigledno vidi na primeru poslednjeg linka koji je taxtex dao i gde na jednoj fotografiji upoređuje sva traga kondenzacije od kojih je jedan kraći a drugi mnogo duži i tvrdi da je ovaj duži chemtrail. Potpuna besmislica i nepoznavanje materije kojojm pokušava da se bavi.
Inače teorija je začeta u americi 1996. godine i tvrdila je da se zaprašuju samo SAD radi kontrole populacije. Pošto pobornici teorija zavere iz drugih delova sveta nisu hteli da budu zapostavljeni, oni su ovu teoriju zavere proširili i na svoje zemlje, jer zaboga, neće oni valjda da zaostaju za svojim kolegama iz amerike.
Takođe na onom linku se tvrdi da se tankovi za ispuštanje hemikalija nalaze na krajevima krila i na repnom delu aviona, što je opet besmislica, jer ti avioni su civilni i sleću na civilne aerodrome i održavaju ih obični ljudi tako da ti neobični dodaci nigde ne bi prošli nezapaženo, a pogotovo ne kod spotera kojih ima pored svakog civilnog i vojnog aerodroma u svetu.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
Auuuuuuuu...Gadna stvar.Ja mislio neka zajebancija,kad ono...Mamu im njihovu,sta nam rade.Nemoj da ja moj tek napravljeni MiG-29 Fulcrum 1:72,stavim u stanje pripravnosti,pa ako opet neko vidi nove tragove,nek mi javi da ga "dignem" da sobali taj avion,da vidimo mi ko je to,sta je,i sta radi!! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
 Ignorance is bless. Razumem da je jako teško dovoditi sigurne strukture uverenja u pitanje. Svako budjenje jeste jedna jača turbulencija i gomila strahova od gubitka "sebe" i rastužuje me da mnogo ljudi zna da nešto nije u redu sa ovim svetom pa ipak pokušava da uspe. Uspeti u ovakvom sistemu znači gaziti po drugima,baš kako nas i programiraju da radimo. Zato ljudi umiru ceo život vukući osećaj krivice jer nisu slušali srce.
 
  Zar stvarno verujete da je ovo šala? Da li znate da vi i ja sa vama udišemo patogene organizme pa čak i mikroskopske nano robote,tzv:"Smart dust"? Strašno znam i već čujem neke kako se smeju. Zamislite kako su se smejali ograničeni ljudi onima ispred svog vremena kao Nikoli Tesli recimo? Govorili su da je lud po celom Smiljanu.

  Doktori koji nisu mizerni poslušnici (univerzitetski i sl. "stručnjaci") lekarskih komora i vlada koje ih finansiraju smeju da istražuju sami,baš kao što to rade u istraživačkom novinarstvu koje je pravo blago ali i retkost jer zahteva da se ima hrabrosti. Ok,evo nešto vrlo ozbiljno.
 http://www.disclose.tv/action/viewvideo/2060/Morgellons_Nanomachines_Invasion_From_Chemtrails_1/
 
 
 
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.