Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cetiri devojcice seksualno zlostavljale drugaricu  (Pročitano 33442 puta)
14. Maj 2008, 19:40:57
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Četiri devojčice zlostavljale učenicu iste škole
Autor: Beta | 14.05.2008 - 17:38

Trinaestogodišnju devojčicu iz Pirota krajem prošle nedelje brutalno su zlostavljale starije devojčice, učenice iste škole koju pohađa žrtva, rekli su danas agenciji Beta roditelji devojčice.

Pirotska policija potvrdila je agenciji Beta da je pokrenula predkrivični postupak protiv jedne osobe osumnjičene za zlostavljanje. Prema navodima roditelja oštećene, devojčice su njihovu kćerku odvele u stan jedne od njih, gde su je tukle, a potom i seksualno zlostavljale. Drugarica zlostavljane devojčice je, takođe, prisiljena da prisustvuje tome i snima mobilnim telefonom sve što se događalo. Snimci brutalnog zlostavljanja su potom kružili Pirotom.

Roditelji zlostavljane devojčice saznali su šta se desilo nekoliko dana kasnije od suseda. Otac zlostavljane devojčice rekao je da su njegovoj kćerki i njenoj drugarici prišle četiri devojčice, dve iz šestog, jedna iz sedmog i jedna iz osmog razreda, koje su u školi poznate "po maltretiranju druge dece".
"Prinudile su ih da pođu sa njima, preteći im batinama ako ih ne poslušaju. Odvele su ih u kuću jedne kod njih i punih osam sati se iživljavale nad mojom kćerkom. Maltretitrale su je, tukle, seksualno zlostavljale, a njenu drugaricu su prisilile da sve snima mobilnim telefonom", ispričao je novinarima vidno potresen D. Z. Dodao je da njegova kćerka roditeljima nije smela da kaže šta joj se dogodilo, ali je sutra, sa drugaricom, otišla kod pomoćnika direktora škole i napisala izjavu o tome šta joj se dogodilo.
"Tog dana ništa nije preduzeto i nismo dobili nikakvo obaveštenje. Čuli smo da su profesori gledali snimak u nastavničkoj kancelariji, a nisu nas obavestili o tome. Otišli smo u policiju i saznali da škola nije prijavila zlostavljanje. Našu ćerku je saslušao inspektor za maloletničku delinkvenciju, pregledao je ginekolog i bila je kod psihologa", rekao je D.Z.
Prema njegovim rečima, lekari su potvrdili da devojčica ima povrede po telu i genitalijama. Otac zlostavljane je dodao da se na svoj zahtev sastao sa direktorom škole koji mu je rekao "da je dobio izjavu koju je devojčica dala, ali da ne zna da postoji snimak".
Danas su novinari pokušali da dođu do izjave odgovornih u školi, ali je direktor škole Ljubisa Chirić obećao da će se sutra oglasiti povodom slučaja.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k310i
Citat
"Tog dana ništa nije preduzeto i nismo dobili nikakvo obaveštenje. Čuli smo da su profesori gledali snimak u nastavničkoj kancelariji, a nisu nas obavestili o tome. Otišli smo u policiju i saznali da škola nije prijavila zlostavljanje. Našu ćerku je saslušao inspektor za maloletničku delinkvenciju, pregledao je ginekolog i bila je kod psihologa", rekao je D.Z.
Ako je ovo tacno onda treba i oni da odgovaraju.Za ovo treba da odgovaraju i roditelji ali kao i svaki zlocin i ovo ce biti zaboravljeno.Dokle cemo da zatvaramo oci na slicne stvari.Covek prosto da ne posalje decu u skolu.... Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 547
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Deca su surova, svi smo to osetili kao klinci pa i na svojoj kozi

Samo izgleda da su nas ove nove generacije prevazišle (u surovosti i modernim tehnikama snimanja)

Ali da je ovo vest za dnevnik Smile... Na sta se srozao Javni (nužnik) Servis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Drugarica žrtve morala da mobilnim telefonom snima iživljavanje
Devojčicu osam sati zlostavljale vršnjakinje
Autor: Zoran Panić | 15.05.2008 - 09:09




PIROT - Trinaestogodišnju učenicu pirotske osnovne škole krajem prošle nedelje brutalno su, punih osam sati, zlostavljale četiri školske drugarice. Devojčicu su odvele u stan jedne od nasilnica, gde su je tukle, a potom i seksualno maltretirale. Drugaricu zlostavljane devojčice, koju su pod pretnjom odvele u stan, naterale su da iživljavanje snima kamerom mobilnog telefona.

Dan kasnije, nasilnice su dva snimka brutalnog zlostavljanja, koja traju duže od četiri minuta, prosledile ostalim učenicima škole. Otac zlostavljane devojčice za „Blic“ tvrdi da je snimak došao i do nekih nastavnika škole, ali da o tome ni njega ni policiju nisu obavestili.
- Šta se desilo mojoj ćerki saznao sam tek nekoliko dana kasnije od komšija, kada je snimak uveliko kružio gradom - priča otac zlostavljane devojčice.
Snimak počinje u momentu kada nesrećna devojčica, sitnije građe, obučena sedi na krevetu u sobi, dok joj tri nasilnice koje se vide na snimku uz psovke naređuju da se skine. Slede brutalne scene verbalnog i fizičkog zlostavljanja uz tihe molbe žrtve da prestanu. Devojčica u šoku, paralisano radi sve što joj naređuju. U jednom trenutku stavlja ruke na lice i zbog toga dobija seriju udaraca po glavi. Drugi snimak je još brutalniji. Zlostavljano dete plačnim glasom moli školske drugarice da prestanu. S izgubljenim pogledom, potpuno paralisana, devojčica ponovo dobija šamar i nastavlja da radi sve šta joj se naređuje. To je poslednja scena zabeležena snimkom. Da li su nasilnice i potom nastavile sa zlostavljanjem tek će biti predmet istrage.
Otac devojčice kaže da je njegovu ćerku spasao dečak, koga su napasnice pozvale u stan.
- Zlostavljale su je celo po podne, a onda su pozvale neke starije dečake da im se pridruže. Jedan od njih se, kada je video šta se dešava naljutio, naterao devojčice da mom detetu vrate odeću i izveo je iz kuće. Ne znamo koji je dečak u pitanju, ali smo mu zahvalni što nam je spasao dete - priča otac dodajući da je njegova ćerka prestravljena i da ne želi da ide u školu.
On kaže i da se tog dana njegova ćerka kući vratila sa modricom ispod oka.
- Pitali smo je šta se desilo. Nije htela da nam kaže. Slagala je da se udarila u naslon stolice. Posle sam saznao sve. Tog dana, njoj i njenoj drugarici su prišle četiri devojčice, dve iz šestog, jedna iz sedmog i jedna iz osmog razreda. Sve u školi „odranije poznate po kabadahijskom ponašanju i maltretiranju druge dece“. Naterale su ih da pođu sa njima. Pretile su im batinama ako ih ne poslušaju. Odvele su ih u kuću jedne od njih i punih osam sati se iživljavale nad mojim detetom. Mislio sam da je kod drugarica. A za to vreme, one su je maltretirale, tukle, seksualno zlostavljale... I sve to je morala da snima njena drugarica. Nije smela ni da nam kaže šta joj se desilo. Posle mi je ispričala sve. Znam da je dan posle svega toga otišla kod pomoćnika direktora škole zajedno sa devojčicom koja je snimala. U njegovoj kancelariji je napisala izjavu u kojoj je opisala šta joj se dogodilo - govori vidno potresen otac.
On kaže da tog dana ništa nije preduzeto niti su ga kao roditelja o tome obavestili iz škole.
- Čuli smo da su neki profesori gledali snimak u nastavničkoj kancelariji, a nas niko nije pozvao da nam kaže. Kada se sve otkrilo, otišli smo u policiju i saznali da škola nije ni prijavila zlostavljanje. Našu ćerku je saslušao inspektor za maloletničku delinkvenciju, pregledao ju je ginekolog. Bila je kod psihologa. Rečeno nam je da ima povrede po telu i genitalijama.

Direktoru škole važniji sastanak

Kako saznaje „Blic“, pirotska policija je pokrenula pretkrivični postupak
protiv jednog lica starijeg od 14 godina iz grupe zlostavljača. Juče su ovinari pokušali da dođu do izjave nadležnih u školi. Zamenik direktora Rada Đorđević nije bila spremna da daje izjave, a direktor škole Ljubiša Ćirić je obećao da će se danas oglasiti povodom ovog slučaja, ne želeći da daje izjave „pošto je imao veoma važan sastanak“.
Otac žrtve kaže da se, na sopstvenu inicijativu, sastao sa direktorom škole, koji mu je rekao da je dobio izjavu koju je devojčica dala, ali da ne zna da postoji snimak.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Buducnost Srbije... eh... dodje mi da povracam...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Deca su surova, svi smo to osetili kao klinci pa i na svojoj kozi

Samo izgleda da su nas ove nove generacije prevazišle (u surovosti i modernim tehnikama snimanja)

Ali da je ovo vest za dnevnik Smile... Na sta se srozao Javni (nužnik) Servis
To stoji, ali ja znam kako se ponasaolo moje drustvo iz osnovne skole do 8 razreda nikada u zivotu niko nije pokusao a kamoli pomislio nekog da siluje na takav nacin, to je bolesno ljudi i jos da tuku dete ZLO, ja krivim roditelje njihove jer su oni krivi sto su vaspitali tako decu ko da neznaju da njihova deca prave sranja i tuku drugu decu. A videcemo policija sta ce odluciti i sud i naravno direktor skole sta ce uraditi sa tom decom. pa ce mo onda nastaviti pricu.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Bosch 3322
sve to pocinje iz kuce! sta mislite zasto disha nece nista da kaze?! zato sto su tim "divnim devojcicama" koje zlostavljaju sve zivo tamo po skoli roditelji verovatno gradske budze ili mafijashi! Svi znamo kako to funkcionishe kod nas! Nego to treba uhvatiti pa opleti isto tako, jos gore, a onda posle i roditelje isto tako, pa da vidis da li ce razmisliti malo i shvatiti gde su pogresili u vaspitanju svoje dece! Sto bi moje dete bilo takvo, sam bih ga ubio, ne bih cekao da ga ubije otac neke zrtve! Sve je to vaspitanje koje nosish iz kuce, a to su sve dodjoshi! Ne kazem da nema dobrih ljudi medju dodjoshima, ali 95% njih su nevaspitani, daju sebi sve za pravo, kulturni nivo im je na nuli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
 pa kad decu vaspitava grand i veliki brat - dobijate ovakve rezultate ...  Smile

 nishta zanimljivo , josh jedna posledica judeo-liberalnog kapitalizma ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Izjavio je direkor skole da ih je kaznio  najstrozom kaznom, pa to je smesno ja sam imao tu najstrozu zato sto sam bezao sa nastave smesno ljudi do bola je smesno. Najmanje je trebalo da ih izbce iz skole jer oni su dokazali da i tuca + silovanje moze da se tretira kao 1 iz vladanja strasno.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson w350
joj cula sam za ovo... place mi se... jako je tuzno akko enko moze tako nesto da radi... one nemaju osecaja...

silovale je i prebile i za sve to dobile jedan iz vladanja.... to nam je skolstvo...

devojcica nece ici narednih mesec-dva u skolu.... ja ne bi ni nastavila skolovanje,da mi se,nedaj boze,nesto tako desilo....

te devojcice imaju godina koliko i ja... ako to sada rade,sta li ce raditi kada odrastu... zao mi ih je....
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.