Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cetiri devojcice seksualno zlostavljale drugaricu  (Pročitano 33328 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 97
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Evo i ovde isto nesto slicno da kazem kao i na drugoj temi.

Ovo se nije desilo ta dva puta kada je izaslo u javnost.
Ovo se verovatno desava svaki dan. Samo sto ne dodje uvek do novina, i ne bude uvek snimljeno na telefonu.

Sada im je u svetu novi hit da muce beskucnike i da to snimaju.
Kao da jadnim ljudima nije dosta pa i mali bogatasi moraju da ih zajebavaju.
Bio je slucaj kada su neki klinci(12-14 godina) pokusali da ubiju jednog beskucnika bacivsi mu parce trotoara na glavu.

Sve bih ja to u neke maloletnicke popravne ustanove, zatvore i sl.
Ako imas dovoljno mozga da nateras nekog da jede travu, da ga zlostavljas, skidas, silujes, pokusas da ga ubjies, nemoj posle da pricas da ne znas koje su posledice, kako si imao traume kad si bio mali ili nesto. Svako je dobro znao da to sto rade nije u redu.

Ne slazem se da treba samo ova najstarija da odgovara. Trebaju svi da odgovaraju.
Pa ako hoce slobodno nek se ubije u popravnom domu. Ima nas preko 6.5 milijardi na planeti. Jedna budala manje vise...

davno su prosli dani normalnog igranja, i kada si mogao slobodno nekome da se zameris i pobijes i u najgorem slucaju zavrsis sa plavim okom.
« Poslednja izmena: 23. Maj 2008, 01:54:05 od Baalzamon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Sony xperia tipo
Па, наравно да се није десило само та два пута када је изашло у јавност... дешава се, и на жалост, дешаваће се сваки дан...

Не само да би их требало избацити из школе, него им не би требало ни дозволити да упишу неку другу после тога... и баш ме брига што без завршене основне школе од њих неће постати ништа... од некога ко има тако поремећене идеје са 13-14 година сигурно неће постати нормална особа касније... треба да буду срећне ако их неко запосли и да чисте улице и јавни WC...

davno su prosli dani normalnog igranja, i kada si mogao slobodno nekome da se zameris i pobijes i u najgorem slucaju zavrsis sa plavim okom.
Па, најгоре је што то није било тако давно...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (2008.0)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
од некога ко има тако поремећене идеје са 13-14 година сигурно неће постати нормална особа касније... т
Grsis.Ja mislim da od njih moze izradsti jako dobre osobe.Znam da hoce i mogu.Problem je u nama jer tretiramo druge kao nize od sebe.Sto je greska.Gledam kako svi govore kriva majka kriva skola krivo drustvo i sl.A nigde kriv sam i ja .Svako od nas je kriv za sve ovo sto nam se desava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Školskom odboru OŠ „8. septembar“ krivi mediji
Postupak protiv četrnaestogodišnje nasilnice
Autor: Z. P. | 23.05.2008 - 06:00

PIROT - Okružno tužilaštvo u Pirotu pokrenulo je pripremni krivični postupak protiv maloletnice starije od 14 godina, jedne od nasilnica koja je nedavno zlostavljala trinaestogodišnju učenicu pirotske OŠ „8. septembar“, potvrđeno je ‘’Blicu’’ u tužilaštvu.

Predmet je predat sudiji za maloletnike Okružnog suda u Pirotu koji će voditi dalji postupak. Kako je devojčica mlađa moletnica može joj se samo izreći vaspitna mera, odnosno smeštaj u neku ustanovu ili pojačan nadzor.
U Centru za socijalni rad nastavljaju se razgovori sa maloletnim nasilnicama i njihovim roditeljima. Stric zlostavljane devojčice nam je rekao da njegova bratanica i dalje ne ide u školu i da porodica sa pažnjom prati rasplet događaja.
- Od toga zavise i da li ćemo protiv pojedinaca podneti krivične prijave - kaže stric.
Školski odbor i Savet roditelja OŠ „8. septembar“ u Pirotu juče su se oglasili saopštenjem u kome su osudili postupak pojedinih učenica ove škole i izrazili žaljenje prema žrtvi nasilja. U saopštenju su, međutim, napali medije i dodaje ‘’da škola ne beži od odgovornosti ukoliko ona postoji’’.
„U ovom medijskom tornadu prema organima škole niko nije temeljno pozabavio uzrocima ovakvih devijantnih ponašanja dece i sistematskim promenama u vaspitanju koje bi sprečilo to’’, navodi se u saopštenju.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Идеја:
Те девојчице насилнице треба жестоко казнити, па ће завладати мир у основним школама.

Та идеја је погрешна, јер насилник по дефиницији не мисли о могућој казни, тј не верује да казна може стићи и њега, глупава убеђеност у властиту недодирљивост.

Има ли решења за овакав вид насиља? Чопор чимпанзи у коме се зна ко кога сме ударити у по глави, па завлада мир путем хијерархије. Децу туку родитељи, а родитеље полиција, и ето некаквог мира и реда. Мислим да другачије једноставно не може.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
Та идеја је погрешна, јер насилник по дефиницији не мисли о могућој казни, тј не верује да казна може стићи и њега, глупава убеђеност у властиту недодирљивост.
епа она 14огодишњакињ ће и да плати за своја недела.
Citat
Gledam kako svi govore kriva majka kriva skola krivo drustvo i sl.A nigde kriv sam i ja .
У питању су малолетници,Да је ово урадио неко пунолетан,па одма би летео у ћорку да се охлади мало! Родитељи су дужни да се старају о својој деци и родитеље треба кривично гонити.Нек преспавају 6 месеци у затвору па ће размислити како да васпитавају децу.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (2008.0)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
У питању су малолетници,Да је ово урадио неко пунолетан,па одма би летео у ћорку да се охлади мало!
Pa bi tamo njega na isti nacin maltretirali i on bi izaso jos gori.Ko je iz zatvora izasao bolji.Retki su ti slucajevi/Problem je sto se vaspitne ustanove samo tako zovu.

Citat
Родитељи су дужни да се старају о својој деци и родитеље треба кривично гонити.
Krivicno da a ne zigosati i lincovati.Mada ja mislim da je majki ovog deteta to najveca kazna kao i to da kako je sada gledju u drustvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Sony xperia tipo
Па, ко је крив ако нису родитељи, школа и друштво? Јер треба ја клинкама од 12 година да купујем тренерке и патике зато што им штикла има више центиметара него сукња? Да ли ја треба да их учим шта је добро а шта зло? Да ли ја треба да контролишем са ким се друже, где и до кад су у граду?

Наравно да их треба жестоко казнити... ако не казниш њих, неко други ће поново исто ово урадити, јер ће видети да може да прође (скоро) некажњено... смањена им је оцена из владања... можеш мислити... у мојој гимназији се оцена из владања смањује због кашњења на дежурство, расправе са професорима, и многих других обичних ствари...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Јер треба ја клинкама од 12 година да купујем тренерке и патике зато што им штикла има више центиметара него сукња?
Ne trba ti njima da kupujes vec sebi.Nemoj ti da nisis stikle koje su vece od suknje.Budi ti njima samo primer
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Na redu je ~ Uzice  Smile




Ponovo nasilje u osnovnim školama
Dve devojčice prebile učenicu
Autor: V.L. | 24.05.2008 - 06:00


UŽICE - Četrnaestogodišnju V. M., učenicu sedmog razreda OŠ „Dušan Jerković“ iz Užica, preksinoć su, najpre u školskom dvorištu, a zatim i u obližnjoj ulici, pretukle dve učenice šestog razreda. U batinanju je učestvovao i jedan osmak, koji je V. M. udario nogom u leđa. Devojčica je zbog zadobijenih povreda povraćala krv.

Uvertira nemilog događaja počela je oko 19.20, kada je V. M. sa svojim odeljenjem izašla iz škole na bočni ulaz. Na platou između OŠ „Dušan Jerković“ i Tehničke škole „Radoje Ljubičić“ stajale su dve šestakinje koje su nasrnule na godinu dana stariju devojčicu.
- Bez ikakvog povoda skočile su na mene i počele pesnicama da me tuku. Ispred škole je bilo tridesetak đaka, a među njima najviše dece iz mog razreda, koji su sve posmatrali i navijali - ispričala je za „Blic“ V. M., vidno potresena od svega što se dogodilo.
Ova devojka, inače odličan i primeran učenik, kako sama kaže, nekako je uspela da se otrgne iz gužve i utrči u školu.
- U hodniku sam srela nastavnika fizičkog i ispričala mu šta se desilo. On je odgovorio: „Tuci i ti njih!“ Rekao je i da odmah izađem iz škole, jer mora da zaključa vrata - priča ona.
Posle susreta sa nastavnikom, devojčica je, kako kaže, bojažljivo izašla u školsko dvoriše u kome nije bilo nikoga. Odatle se Ulicom Nikole Pašića zaputila kući, ali samo stotinak metara dalje čekale su je iste dve devojčice i grupa dece iz iste škole koja je prethodno posmatrala tuču.
- Ponovo su nasrnule na mene i još žešće nastavile da me biju pesnicama u glavu. Drugi đaci su stajali okolo i navijali, a ja sam bespomoćno čekala da naiđe neki prolaznik da od njega zatražim pomoć. Dok su me udarale, videla sam da jedan dečak drži mobilni telefon uperen prema nama, pa pretpostavljam da je snimao tuču. Osetila sam u momentu i jak udarac nogom u leđa, a drugarica mi je rekla da me je iz gužve šutnuo jedan osmak - dodaje pretučena devojčica.
V. M. kaže da je posle silnih batina uspela ponovo da pobegne i pomoć zatraži u školi. U dvorištu je, priča, srela istog nastavnika, kome se požalila a on ju je „ pedagoški“ posavetovao da sve to sutra prijavi direktoru. Nemajući kuda, pošto joj je u tuči stradao mobilni telefon, devojčica se ponovo zaputila kući. Ovoga puta niko je nije presretao. Usput se, kaže, teturala i pljuvala krv, došavši nekako do stana gde je ispričala roditeljima šta se dogodilo. Oni su dete najpre odvezli u Dom zdravlja, a odatle u užičku bolnicu. Lekari su konstatovali kontuziju trbušne duplje, zbog čega je devojčica pljuvala krv. Ona kaže da se sada plaši da ode u školu.
- Devojčice koje su me tukle ne poznajem lično, mada ih svaki dan srećem u školi. Jednu od njih dve srela sam prošle subote na rođendanu kod drugarice, kada mi je ona bez razloga prišla i zapretila mi da je ne gledam - kaže V.M.

Policija ispituje, u školi ćute
„Blic“ je juče pokušao da o ovome nešto više sazna u OŠ „Dušan Jerkoviću“, međutim, rečeno nam je da su direktor i njegov zamenik službeno odsutni. Nekoliko nastavnika sa kojima smo pokušali da pričamo nije ni bilo upoznato sa događajem. Oni koji su znali detalje odbili su razgovor, ali ne i priliku da napomenu „da ne treba pisati o takvim stvarima jer sve su to dobra deca“. Otac pretučene devojčice kaže za „ Blic“ da su juče ujutro dali izjave policiji i da je u holu Policijske uprave video oca jedne od te dve devojčice. Kako „Blic“ saznaje, policija je saslušala nekoliko očevidaca tuče, kao i vinovnike, a potom je prosledila izveštaj Okružnom tužilaštvu u Užicu. U Tužilaštvu su nezvanično potvrdili da su primili izveštaj, ali ističu da to nije krivična prijava i da se radi o maloletnicima koji nisu podložni krivičnom gonjenju.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.