Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:03:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CERN: Poljuljani osnovni zakoni fizike  (Pročitano 28047 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
Dakle... mislim da bi oni trebali da rade i cute narednih nekoliko godina, pa onda da objave neki rezultat Smile Ovo je vec smesno Smile Kao da neko pritiska da dodje posto-poto do revolucionarnog otkrica, jer, tolike pare su ulozene... Treba pustiti ljude da u miru rade, greske se desavaju, ceo sistem je mamutski, a mozda su i zagrizli vise nego sto mogu da progutaju, ko ce ga znati, a i "jebo ih kabl!" Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Nesto mi je tu mutno... Da ovakav rezultat objave nevazecim samo zbog jednog kabla...? Hm...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
pa zato sto je taj "rezultat" u sistemu od 70 i nesto kilometara cevi beznacajan i merenja su statisticka greska, tu se nista ne moze uzeti za standard..

to konkretno jedno istrazivanje su poveli fizicari iz francuske, britanije i usa.. sva ostala BITNA istrazivanja, namerno kazem bitna jer u datim uslovima zapravo MOGU da daju znacajne rezultate - su pogurana u drugi plan jer nisu senzacionalna kao recenica "sad smo sredili Ajnstajna, duvaj ga matori, mi pisemo novu istoriju jer smo mnogo jake dase".

Ovo je naravno sve smejurija jer naravno da na malim duzinama/prostranstvima ne moze da se utvrdi sistem ponasanja cestica. Ovo je kao da kazes - okej, pre sto godina smo doplerovim efektom utvrdili da se kvazari krecu >C, ali hajdemo sada da utrosimo milijarde evra na to da postanemo poznati sto smo to dokazali u sistemu u kome je to nedokazivo  Smile

glupani  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Ma statisticka greska .. kabli neucvrscen. Dobro da nije prouzrokovao vecu gresku. Pa majku mu antenski kabli nemoj da ucvrstis slika ce imati smetnje.

Sto Sone kaze, ko zna sta sve moze da je. Mozda ih sramota da priznaju nesto drugo. Mozda neko peko pljeskavicu u onolikom magnetnom polju.  Smile

Al' bez zezanja, da dva eksperimenta time upropaste a toliko provera se vrsi pred pocetak ... ?? Hm. Ne zalazim u teorije zavere, ali tamo su timovi i timovi za pripremu, tehnicari, ... ma bre jesu naucnici otkaceni, samo ovo prevrsava sve mere.

Dobro da nije neko od njih koji ima obicaj da dize hemijske laboratorije u vazduh. Ko zna sta bi onda bilo. Smiley

Mislim, ovo vec nakon onog bureka, kifle, sta li vec, prelazi u zajebanciju. Ako im je pripelo da nakon toliko ulozenih para nesto otkriju, sto kaze Papalu, pa vec jesu dosta toga.

Mislim ... stvarno, kao deca da se igraju. Ako su ove stvari izasle u javnost, ko zna sta im se izdesavalo a da nije izaslo.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Nokia 6220
Kakva kifla, nisam u toku ?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Ma prosle ili pretprosle godine im neko pecivo upalo i pokvarilo akcelerator.  Smile Pa su odlagali dosta meseci sa pocetkom rada. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Nokia 6220
A meni cale zvoca sto jedem iznad tastature  Smile
Ja mislim da objavljuju takve izvestaje da im sjasu svakakve zamlate, da mogu da rade na miru.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia N70
 Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Ipak mislim da se ne sme udariti na "svemocnog" Alberta...kakav crni kabal... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Zajebano je raditi na nekim mestima,

Bice kao u " Brazilu" umesto mr.Tuttle ispade zbog male naocigled neznacajne musice mr.Buttle .

I zivoti nekoliko ljudi se promenise tek tako.

Bilo bi lepo kad bi ljudi koji pisu o CERN-u rekli malo preciznije na kojoj je tacno masini doslo do kvara ,

i zasto ljudi uvek  pisu sve pod CERN kad su svi eksperimenti i sve masine nezavisni od jedan drugog,

ALICE ,TITAN ,LHC .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:03:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.