Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ceo Svilajnac izlepljen lažnim plakatima za erotsku masažu  (Pročitano 3327 puta)
21. Jul 2006, 16:52:24
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Ceo Svilajnac izlepljen lažnim plakatima za erotsku masažu
"Seksi maserka" - samohrana majka
Nepoznati zlonamernik objavio sliku, adresu i telefonski broj Violete Milojković

Svilajnac je već tri dana preplavljen flajerima i plakatima formata A3, na kojima se reklamira salon za seksi masažu, sa imenom, prezimenom, slikom brojem telefona i punom adresom navodne "maserke" - Violete Milojković. Čudno je što ova tridesetrogodišnja samohrana majka dve devojčice, koje pohađaju Školu za muzičke talente u Ćupriji, ni sama do pre neki dan nije znala da se bavi "seksi masažom".

- Komšinica me obavestila o plakatima. Bila sam u čudu. Prvo što sam uradila, otišla do policije i pokazala im jedan od flajera koji su stavljani po poštanskim sandučićima. Koliko sam uspela da primetim i oni su bili zatečeni, jer pretpostavljam da ovakvu glupost do sada nisu doživeli. Otišla sam i do Centra sa socijalni rad da se konsultujem sa njima, kako da to kažem deci, a išla sam i do javnog tužioca da čujem i njegovo mišljenje - jada se Milojkovićeva.

Pored većih plakata koji su lepljeni po Svilajncu, stavljani su i manji flajeri po poštanskim sandučićima kao i ispod vrata svilajnačkih lokala.
- Sa punim građanskim pravom tražila sam zaštitu od policije jer se osećam ugroženom. Nisam u materijalnoj situaciji da plaćam advokate i detektive da pišu prijave protiv NN počinioca ili da traže ko je lepio plakate. Prijavila sam slučaj i od njih očekujem da urade svoj posao. Kada završe istragu, ja ću svakako podneti krivičnu prijavu. Strah me je da ostavim decu samu kod kuće jer ne znam ko može da mi dođe na vrata, jer na plakatima piše i puna adresa - kaže ona. Ni sama ne zna ko bi mogao da stoji iza ovoga, a prema njenim rečima pozivi zainteresovanih "mušterija" dobija non-stop.

- Zovu me neprekidno ljudi iz Svilajnca i okoline, ali odnedavno i iz drugih gradova, pa tako pretpostavljam da su plakati lepljeni po okolnim gradovima, pa čak i pored autoputa. Šalju mi poruke, zovu preko celog dana. Svima pokušavam da kažem da je to kleveta i da je to sada slučaj policije. Do sada nisam imala problema putem telefona, ali se plašim da mi neki manijak ne dođe na vrata - kaže Milojkovićeva.


Izvor: Glas Javnosti \ Tekst i foto: Miša Nikolić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
BlackBerry znj f1
a koja je njena adresa?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
BAŠ NESLANA ŠALA
Svilajnac osvanuo oblepljen plakatima na kojima Violeta Milojković reklamira salon za seksi masažu. Violeta, samohrana majka, kaže da se tim poslom nikada nije bavila i da joj neko želi zlo

SVILAJNAC - Svilajnac je već tri dana preplavljen flajerima i plakatima formata A-3 na kojima se reklamira salon za seksi masažu, sa imenom, prezimenom, slikom i potpunom adresom "maserke". Ništa u ovakvom vidu reklamiranja ne bi bilo čudno da s nama lično nije kontaktirala navodna maserka, koja kaže da se tim poslovima nije nikad bavila i da je ovo neverovatan napad na njenu ličnost.

Violeta Milojković (33) iz Svilajnca, samohrana majka dve devojčice, koje pohađaju Školu za muzičke talente u Ćupriji, kaže da je komšinica obavestila da je Svilajnac prepun plakata na kojima piše kako ona pruža usluge seksi masaže, sa njenim telefonima i tačnom kućnom adresom.

- Kada sam saznala da je čitav Svilajnac oblepljen ovakvim plakatima, nisam ni znala kako da reagujem. Bila sam u čudu. Prvo šta sam uradila, otišla sam do policije i pokazala im jedan od flajera koji su stavljani po poštanskim sandučićima. Koliko sam uspela da primetim, i oni su bili zatečeni, jer pretpostavljam da ovakvu glupost do sada nisu doživeli. Otišla sam i do Centra sa socijalni rad da se konsultujem sa njima, kako da to kažem deci, a išla sam i do javnog tužioca da čujem i njegovo mišljenje - priča Milojkovićeva.

Prema njenim rečima, pored većih plakata koji su lepljeni po Svilajncu, u poštanske sandučiće su stavljani i manji flajeri. Milojkovićeva se obratila svilajnačkoj policiji i zatražila zaštitu za nju i za njenu decu.
- S punim građanskim pravom tražila sam zaštitu od policije jer se osećam ugroženom. Ja nisam u materijalnoj situaciji da plaćam advokate i detektive da pišu prijave protiv N. N. počinioca ili da traže ko je lepio plakate. Prijavila sam slučaj policiji i od njih očekujem da urade svoj posao.

- Kada završe istragu, ja ću svakako podneti krivičnu prijavu, trenutno nemam protiv koga da podnesem jer ne znam ko je lepio plakate. Strah me je da ostavim decu samu kod kuće jer ne znam ko može da mi dođe na vrata, na plakatima stoji i potpuna adresa - kaže ona. Na naše pitanje da li sumnja na nekoga ko bi mogao tako nešto da uradi, Milojkovićeva kaže da ne može da optužuje nikoga jer nema dokaza, ali da se nada da će policija ubrzo rešiti njen problem.
      

"Mušterije" zovu non-stop

Violeta kaže da, otkako su plakati zalepljeni, nema mira i da pozive zainteresovanih "mušterija" dobija non-stop.
- Zovu me neprekidno ljudi iz Svilajnca i okoline, ali odnedavno i ljudi sa drugih pozivnih brojeva, pa tako pretpostavljam da su plakati lepljeni i po okolnim gradovima, pa čak i pored autoputa. Šalju mi poruke, zovu preko celog dana. Svima pokušavam da kažem da je to kleveta i da je to sada slučaj policije. Do sada nisam imala problema putem telefona, ali se plašim da mi neko ne dođe na vrata stana - kaže Milojkovićeva.


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Živi i pusti druge da žive..

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4734
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia C3-01
grozno.. koji bedak.. jadna zhena  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi,vidi pa to sisti

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3949
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 
e ima zlonamernih ali ovoliko..........

Sta reci osim idiot ko je to radio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
е стварно су идиоти
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
ma bre to neki buljas, u tom selu im treba 2 min da saznaju koje to, jbg Srbija mada poznajuci kraj cenim da ni Violeta nije naivna. Cak i kao je bila sprdnja, smori ce se, pa ce naci decka i onda cemo da citamo drugacije vesti u crnoj hronici  .......
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

zezanje

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7610
Srbija je prepuna raznih debila, a policija je trenutno zauzeta cuvanjem zidova i krečenju istih, jer moraju da prefarbaju poruke koje se odnose na ministra policije koji je u mladosti obijao trafike, a sada je počeo da bije navijače i gledaoce po košarkaškim utakmicama, jer čovek ima uniformu i raspolaže velikim brojem policajaca koji jos žive za jedan dan. Dan povratka Radikala i Socijalista na vlast, da mogu ponovo da nam lome kosti kao sto su nam lomili pre 5. oktobra. U tome im polako ali sigurno pomaže neobavešteni Koštunica i njegovi ulizivači. Već su napravili VELIKU SRBIJU i BRZE PRUGE, sačuvali Kosovo i napravili profesionalnu vojsku u kojoj se vojnici ubijaju medjusobno, jer nemaju na koga više da pucaju. Srbi su svuda u svetu okarakterisani kao teroristi i niko iz vlasti se ne trudi da tu sliku promeni.
IP sačuvana
social share
zezanje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
i eto nama politike i u ovoj temi...  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
Srbija je prepuna raznih debila, a policija je trenutno zauzeta cuvanjem zidova i krečenju istih, jer moraju da prefarbaju poruke koje se odnose na ministra policije koji je u mladosti obijao trafike, a sada je počeo da bije navijače i gledaoce po košarkaškim utakmicama, jer čovek ima uniformu i raspolaže velikim brojem policajaca koji jos žive za jedan dan. Dan povratka Radikala i Socijalista na vlast, da mogu ponovo da nam lome kosti kao sto su nam lomili pre 5. oktobra. U tome im polako ali sigurno pomaže neobavešteni Koštunica i njegovi ulizivači. Već su napravili VELIKU SRBIJU i BRZE PRUGE, sačuvali Kosovo i napravili profesionalnu vojsku u kojoj se vojnici ubijaju medjusobno, jer nemaju na koga više da pucaju. Srbi su svuda u svetu okarakterisani kao teroristi i niko iz vlasti se ne trudi da tu sliku promeni.


 Smile cek mozda nije .... Smile  ma ipak jeste  Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.