Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cena isključenja sa centralnog grejanja u Beogradu, UZAS ! alternativa ?  (Pročitano 9102 puta)
23. Mar 2010, 19:08:22
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pozdarv svima, znam da je malo glupo što ovo pitam ali sta ču, hoće da mi otmu uiz džepa 15. 800 dinara zato što hoću da se isključim sa grejanja Beogradskih Elektrana.

Situacija je sledeća, naime, imam lokal u kome hoću da isključim grejanje jer mi je preskupo, a ničemu ne služi jer slabo greje.  I podneo ja zahtev i sve to što treba i došla profaktura na 15. 800 za isključenje na grejnom telu čepovima.  Znači 2 čepa stave i 16. 000 ????? Pa to nije NormalNO . . . .  

Krenem u potragu tog člana službenog glasnika da vidim ko je odredio cene i naravno , Đilas i ekipa.  Pronadjem ja u tom članu da ima i neko sključenje pregrađivanjem i plombiranjem koje košta oko 3. 000 dinara.

E sada koje je razlika i da li mogu tako da se rešim njihovog "jeftinog" grejanja.

Hvala unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 



A koliko te kosta stavka grejanje na mesecnim nivou ?
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pošto se obračunava sistenom ukupnom utroška, znači sve ukupno koliko se kilowata potroši pa podeli sa kolicinom potrošaća i dodjemo do cifre oko 50 Evra mesčno, to nije bitno u ovoj prići, hoću d ase grejem na stuju i gotovo.  :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 



Kako nije bitno ? A koliko mislis da ces placati struju ?
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Izvini, ali nije problem u grejanju na struju, pošto je lokal prazan već, pitanje je da li može da se upotrebi druga varijanta koja je znatno jeftinija da se isključi grejanje ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 


Aha ok . Mene je zanimalo koliko kosta grejanje jer ako je blizu ove cifre od 16.000. za dva cepa, onda ti se isplati da platis to . Smile
Bolje da to platis nego svaki mesec toliko grejanje, a ne greje ...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
uh,da,to je zesce cimanje kod ukidanja,ili ponovnog uvodjenja grejanja...
znam da su skotovi bili cak toliko bezobrazni da kada se iskljucis sa grejanja,narednih godinu dana,ako se predmoslis,nemas pravo da se vratis na njega.moras da ides i visis po salterima...
inace,ne znam sta da ti kazem za ovo,ali,eto,da znas da te ceka zesce cimanje.
Krenem u potragu tog člana službenog glasnika da vidim ko je odredio cene i naravno , Đilas i ekipa.
pa,ko bi drugi.
lopovcine smrdljive.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
ima li koga da malo me posavetuje Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Centralno grejanje je u Beogradu najjeftinije moguće grejanje, jeftinije od grejanja na drva ili gas, a pogotovu jeftinije od grejanja na struju.

Dakle platićeš skupo isključenje iz sistema centralnog grejanja, ali ćeš biti sretan ko Cvrčak kad dodje leto "nema plaćanja centralnog, a Bog me greje" samo kad dodje sledeća zima i krene se sa grejanjem sa strujom jaukaćeš kako te dere EPS.

A mogao bi da se opkladim da je taj lokal naknadno proširen, tj nije u kvadratima u kojima je prvobitno izgradjen.

A ako ne znaš šta ćeš sa lokalom, prodaj ga, valjda ćeš naći kupca. Ili ga daj po kiriju pa nek kirijaš plaća komunalije.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Hvala svima na odgovorima, ali savete u vezi ekonimije mi nisu potrebni, menui su potrebni strucni saveti u vezi iskljucenja , a sta cu ja sa EPS om i sa kirijom i prodajom to uopste nije tema , prema tome ... da ne duzim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.