Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:24:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ceca - svetica!  (Pročitano 18195 puta)
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N-shurnaest
Etnički kompas? Izmišljotina! Šta mi daje pravo? Univerzum.

Poruka fotke je brisanje svih granica "ukusa"

Etichki.. jebem ti chiniju.  Smile haha
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
O ne, jedno slovo je dodato, mora da sam nazadovao par razreda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Taman dve stvari idealne za sprdnju: religija i turbo folk.

дно Smile
Ma daj, je li hoćeš da kažeš da su South Park i Jet Set narodnjaci vs vanzemaljci dno?  Smile

Ne bih rekla. Zato što, ako se sa nečim sprdaš na zanimljiv, intrigantan i pomalo previše lud (socijalno nepoželjan) način, ne znači da to i mrziš. Pa onda bi Pajtonovci bili najveći mrzitelji na svetu.  Smile

Evo ja, primera radi, ne mrzim religiju. Daleko od toga. Bila bih čak i prilično bolesna kada bih mogla reći takvu stvar. Mržnja je jaka stvar. Motiviše i pokreće ljude da unište taj objekat mržnje. Sa te strane, prema religiji mogu imati razna osećanja (u tome je valjda i poenta religije  Smile ), ali mržnja nikako nije jedna od njih. Isto je i sa turbo folkom. Mržnja - nikako. Prezir uz namerno ignorisanje - možda.

Stoga, ne vidim u čemu je problem.  Smile

Проблем је у спрдању са религијом. Зашто? Па зато што то неког може да увреди. Ако си којим случајем нерелигиозна и не можеш да схватиш како то неког може да увреди не вреди ти ни објашњавати јер си нерелигиозна и не можеш да схватиш. Али можеш да испоштујеш то и не вређаш људе. Ето ја сам ту повукао линију. Ако је склоним не видим шта ме спречава да се некоме спрдам са мртвим родитељем или да овом пожелим да му неко натакне на курчину новорођено дете.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
rece ti da imas zenu... ajd to sto je mnogi jebu to je vec vasa stvar ..nego jebes je i ti ..a kad je jebes mozda i napravite dete...a kad ga napravite mora da se rodi..a kad se rodi neka ga neko natakne na kurac kao na slici ....
mozda ces to biti bas ti ...
onda ces imati svu paznju koju si toliko zeleo. Smile

Nataknu ću ga na kolac ispred kuće kao ukras za baštu, već imam kolekciju od desetak.

Neko pomenuo pajtonovce?  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2010, 21:56:12 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N-shurnaest
@Cvija Fakat

NE znam matori.. jasno je samo da si ti promashio temu o ukusima.  TEbi treba Sex erotika lepotice.  Smile

Ovde se radi o bespravnoj kanonizaciji lichnosti sumljivog morala josh za vreme njenog zivota shto je presedan u katolichkom i pravoslavnom svetu.  Smile

Koliko ja znam najbrza kanonizacija bila tamo nekog sveshtenika Tomasa Beketa posle svega 26 meseci od smrti , pa oca "Opus Dei-ja" Hozemarija Eskriva Da Balagera - nakon 17 godina, dok za Pravoslavnu veru se ne mogu setiti ... Smile  Smile

Da nije blazenopochivsha, kad je neko vetj metno nako skaradnu kao ikonu ? Ili najavljuje neshto, hmm ovo bi moglo biti zanimljivo..  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2010, 21:57:17 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
rece ti da imas zenu... ajd to sto je mnogi jebu to je vec vasa stvar ..nego jebes je i ti ..a kad je jebes mozda i napravite dete...a kad ga napravite mora da se rodi..a kad se rodi neka ga neko natakne na kurac kao na slici ....
mozda ces to biti bas ti ...
onda ces imati svu paznju koju si toliko zeleo. Smile

Nataknu ću ga na kolac ispred kuće kao ukras za baštu, već imam kolekciju od desetak.

tebi treba komunikacija sa ljudima da bi nastavio da trucas na forumu.
mnogo te ljudi s pravom ignorisu jer to te ubija. najgore je posvetiti ti i minimum paznje .
moras mi oprostiti iz odredjenih razloga sam odreagovala na tvoje bljuvotine. a ti se time hranis.
nisam to smela sebi dopustiti ali jbg svi pravimo greske.
nisi ti kontraverzan.
ti si bolestan.
bogu se zahvali sto ovakve stvari mozes da postavljas u virtuelnom svetu.
u realnom ti bi vec bio mrtav.
ali u realnosti si ti nesto sasvim drugo . to znas ti , a znam i ja.



edit: molim prijatelje forumase da odredjenu individuu prosto ignorisu.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N-shurnaest
rece ti da imas zenu... ajd to sto je mnogi jebu to je vec vasa stvar ..nego jebes je i ti ..a kad je jebes mozda i napravite dete...a kad ga napravite mora da se rodi..a kad se rodi neka ga neko natakne na kurac kao na slici ....
mozda ces to biti bas ti ...
onda ces imati svu paznju koju si toliko zeleo. Smile

Nataknu ću ga na kolac ispred kuće kao ukras za baštu, već imam kolekciju od desetak.

Neko pomenuo pajtonovce?  Smile


Sad na kolac.. eee a ja mislio ti ozbiljan.

Ne ne, zashto Cviju na ignore, to je gay.  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2010, 22:05:58 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Taman dve stvari idealne za sprdnju: religija i turbo folk.

дно Smile
Ma daj, je li hoćeš da kažeš da su South Park i Jet Set narodnjaci vs vanzemaljci dno?  Smile

Ne bih rekla. Zato što, ako se sa nečim sprdaš na zanimljiv, intrigantan i pomalo previše lud (socijalno nepoželjan) način, ne znači da to i mrziš. Pa onda bi Pajtonovci bili najveći mrzitelji na svetu.  Smile

Evo ja, primera radi, ne mrzim religiju. Daleko od toga. Bila bih čak i prilično bolesna kada bih mogla reći takvu stvar. Mržnja je jaka stvar. Motiviše i pokreće ljude da unište taj objekat mržnje. Sa te strane, prema religiji mogu imati razna osećanja (u tome je valjda i poenta religije  Smile ), ali mržnja nikako nije jedna od njih. Isto je i sa turbo folkom. Mržnja - nikako. Prezir uz namerno ignorisanje - možda.

Stoga, ne vidim u čemu je problem.  Smile

Проблем је у спрдању са религијом. Зашто? Па зато што то неког може да увреди. Ако си којим случајем нерелигиозна и не можеш да схватиш како то неког може да увреди не вреди ти ни објашњавати јер си нерелигиозна и не можеш да схватиш. Али можеш да испоштујеш то и не вређаш људе. Ето ја сам ту повукао линију. Ако је склоним не видим шта ме спречава да се некоме спрдам са мртвим родитељем или да овом пожелим да му неко натакне на курчину новорођено дете.
Neko može da se uvredi i time što mu kažeš da je peder i ako mu kažeš da je lažov ili Nigga ili debeo... iako on to sve možda i jeste... skupa.  Smile

Nisam pristalica toga da se o nečemu ne priča ako to može nekog da uvredi. To je cenzura, a kada je reč o humoru (a to tome pričamo trenutno, Cecina ikona jeste degutantna iz mnogo razloga), mislim da tu cenzuri nema mesta.

Pazi šta ćeš mi napisati u sledećem postu, mogu da se uvredim, imam kanda puno pravo na to... i onda? onda će smak sveta ako se ja/bilo ko uvredi(m).  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Poslao mi jedan sa psidže pre mesec dana na PP: Ej jel ovaj Cvija peder? Ti si moderator i treba da znaš to.

 Smile

Kao da uz status isporučuju listu svih seksualnih opredeljenja na forumu.   Smile


Cvija na šokantan način privlači pažnju (i kol'ko se sećam ima devojčicu.  Smile )... ali verujem da pola od ovoga ne misli stvarno niti ide s namerom da uvredi već prvenstveno da sebe zabavi i samo čeka paljevine.  Smile Voli dečko crni humor.
Dal' je bolestan ili nije... nije na meni da sudim... niti me zanima previše.

Međutim, zanimljiva mi je jedna druga stvar.  Smile
Neki ovde su se rado keserili i cerekali kad se Cvija zezao sa stvarima koje nisu imale dodira sa njima. Tad je bilo smešno. A sad kad se Cvija dotakao nečeg do čega je njima stalo i nečeg što je njima vredno... sad više nije smešno i zaboravljaju da je i ono verovatno nekom bilo sveto i vredno.

А ви модератори којима је ово иживљавање слатко, могли бисте бар да се правите да вам је стало до реда на форуму...

Khm.
Dakle:
Citat
3.1. Zabranjeno je vređanje i provociranje sagovornika
Na Burek forumu je izričito zabranjeno vređanje i provociranje sagovornika, te podsticanje i širenje nacionalne, verske, rasne i druge mržnje i netrpeljivosti. Član koji uvredom odgovori na uvredu biće, takođe, kažnjen u skladu sa Pravilnikom.

Imaš lepo dugme "Prijavi moderatoru" i upotrebi ga.  Smile
Neka oni (supervizori se sad bakcu s time) tumače koje su granice netrpeljivosti i mržnje a koje slobode govora... mene lično ovo i ne zanima previše.. postoji podforum na koji odem i na kojem je ovo predmet diskusije (mada su i tu počeli da histerišu zašto se uopšte diskutuje o religiji)... pa ne mogu baš da se pravim da mi je stalo. Smile



@CvijaFaQ
Cvijo, aj iskuliraj malo. Nije ti ovo /b/.   Smile  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2010, 22:15:03 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N-shurnaest
Sandra80 bi mogla malo da iskulira.   Smile

Cvijane shteta, sad znam da trolujesh ,gadijo, odao te kolac.  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2010, 22:16:54 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:24:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.