Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:16:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ceca na krv i noz  (Pročitano 21080 puta)
27. Jan 2005, 17:06:42
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
CECA NA KRV I NOŽ
Žestoke reakcije u Hrvatskoj na prvi intervju srpske folk zvezde na tamošnjoj Novoj TV

Prvi intervju Svetlane Cece Ražnatović za hrvatske medije, koji je srpska folk diva dala autoru tok-šou emisije "Drugo lice", dočekan je u hrvatskim medijima na krv i nož. Nepunih 24 časa posle snimanja u beogradskom hotelu "Hajat", u etar su iscurele prve informacije o video-materijalu koji će večeras biti emitovan na Novoj TV.

Prvi hrvatski novinar koji je uspeo da uradi intervju sa Cecom, Petar Vlahov, umesto priznanja kolega na ekskluzivnom materijalu, takođe se našao na udaru "domoljubaca" sa one strane Drine i Une. Na čelu medijskog linča našao se hrvatski internet portal Indedž.hr, koji je svojevremeno pokrenuo kampanju protiv košarkaša Milana Gurovića. Istog dana kada se pojavila vest o intervjuu, "indeksovci" su objavili udarni komentar, u kojem se kaže:

"Samo na Novoj TV! Jedino je tom frazom moguće opisati dno koje su dotakli Petar Vlahov i Nova TV kad su u emisiji 'Drugo lice' ugostili udovicu ratnog zločinca Arkana, Cecu Ražnatović. Autor i voditelj emisije 'Drugo lice' Petar Vlahov smislio je 'briljantan' način za povećanje gledanosti svoje emisije, pa je tako otputovao u Beograd, gde je razgovarao s turbo-folk pevačicom i udovicom ratnog zločinca Arkana. Vlahov nas je počastio intervjuom s prvom predstavnicom najgoreg glazbenog šunda s ovih prostora, ujedno i udovicom čoveka koji je pre manje od 15 godina sa svojom bandom klao, krao i ubijao po Hrvatskoj."

Priznajući činjenicu da je Nova TV komercijalna televizija, ali i da je "Ceca popularna u najprimitivnijim društvenim krugovima u Hrvatskoj", novinari Indeksa kažu da im se Petar Vlahov u telefonskom razgovoru odmah pohvalio kako je "sudionik Domovinskog rata i nosilac spomenica akcija 'Oluja' i 'Bljesak', i kako će svoje lično mišljenje o Ceci da zadrži za sebe".

- Intervju je napravljen isključivo zbog gledanosti. Očekujem buru negativnih reakcija, očekujem da će je gledati oni koji je vole, jer ona je sama po sebi kontroverzna. Ko ne želi da gleda Cecu na televiziji, može da gleda druga dva TV programa - kazao je Vlahov.

Za razliku od Indeksa, novinari "Večernjeg lista" bili su za nijansu blaži. Ovaj list je preneo izjavu Petra Vlahova:
- Znajući da u Hrvatskoj vlada veliko zanimanje za nju, pitao sam Cecu da li bi pevala u Zagrebu. Ona je sa osmehom rekla da će u Zagrebu održati koncert tek kad se Dinamov stadion u Maksimiru proširi tako da na njega stane 100.000 ljudi.

Vlahov je, takođe, otkrio da mu je Ceca na to pitanje odmah uzvratila drugim: "Zašto u Beograd, u kojem bi ga svi rado videli, ne želi da dođe Oliver Dragojević?" Autor emisije "Drugo lice" se u razgovoru sa Cecom dotakao i Severine. Ražnatovićka je izjavila kako joj je žao što se hrvatskoj pevačici, "koju veoma ceni", dogodio "onaj film", jer shvata kako su se ona i njena porodica posle toga osećali, ali je izrazila čuđenje činjenicom da se Severina bavi politikom, uz pitanje: "Šta će joj to u životu?"
      

"Čestitke i pozdravi"

Reakcije čitalaca "Večernjeg lista" na internet sajtu ove novine, a na vest o Cecinom intervjuu za Novu TV, dovoljno govore o raspoloženju hrvatskog "pučanstva":
- Žao joj Severine?! Kako ne bi drolja imala razumevanja za drugu drolju! No, hvala tom Vlahovu i sličnim ljigavcima koji Hrvatima otkrivaju kakva su beda od naroda. Ne samo zbog turbo-folka (koji na obe strane slušaju polupismene seljačine, koje su se friško spustile u grad), nego i zbog toga što opraštaju ovom smeću koje je za rata zavijalo u slavu srpskih zločina po Balkanu. Na zdravlje, Hrvati! (Rhodesman62)
- Mesto joj nije u Hrvatskoj, ko želi da je sluša, nek ide za Srbiju... ko želi drkat nek je pita za sliku! Uz sva razumevanja i respekt za različite ljubitelje muzike, mislim da se ovde najmanje o muzici radi! A Vlahova bi pitao - ko je finansirao njegov put za Beograd? Što je nije priupitao je l' zna i broj žrtava koje je Arkan likvidirao, te da li je nakit koji nosi ili bogatstvo koje ima deo popljačkanih stvari od istih žrtava. (Vigo)
- Treba praviti razliku između srpskog naroda u celini i nekih njegovih predstavnika, ali Ceca, ova silikonska kraljica turbo-kiča, za mene je simbol svega onoga što je sramota za srpski narod. Ceca, kao živi simbol svega čega srpski narod mora da se srami, nema šta da radi u Hrvatskoj. A to očito ovaj glupi novinar ne može da shvati. (Janez Kranjski)
- Nije ni Severina na puno višem nivou od Cece. I ona je izjavljivala da je Norac heroj. A o njihovoj muzici i da ne pričam. Žalosno, ali njihova popularnost (a i Tompsonova) dovoljno govori o nama samima. (Dor)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Intervju s Cecom skinut s programa Nove TV
Objavljeno prije 5 sati


EMISIJA "Drugo lice" autora i voditelja Petra Vlahova sa srpskom turbo-folk zvijezdom Cecom Ražnjatović, udovicom ratnog zločinca Arkana skinuta je s programa Nove TV.

Kao razloge skidanje emisije Nova TV-u u novom priopćenju navodi da u intervjuu s Cecom nisu dobili odgovore na pitanja "što misli o agresiji na Hrvatsku i svom mužu kao jednom od glavnih aktera u njoj, kako komentira optužbe o svojoj umiješanosti u ubojstvo Zorana Đinđića, te stoji li tvrdnja da je njezino bogatstvo stečeno ratnom pljačkom i švercom u Hrvatskoj i BiH".

Budući da od Cece nisu dobili odgovore na nijedno od tih pitanja, tvrde na Novoj TV, zaključili su da emisija ne može opravdati njihova očekivanja, kao ni očekivanja javnosti, pa ju stoga neće emitirati.

Naravno, budući da je emisija snimljena prije nego što je u utorak poslana najava emisije u kojoj se Ceca opisuje kao "jedna od najvećih estradnih zvijezda na Balkanu", postavlja se pitanje kako to da nitko od odgovornih na Novoj TV nije odmah uočio da nisu dobili odgovore na pitanja o agresiji na Hrvatsku i Đinđićevom ubojstvu.

Odgovore na ta pitanja potražili smo od Dijane Tušek, glasnogovornice Nove TV, koja nam je rekla da je emisija snimana u ponedjeljak navečer, te da nitko nije stigao pregledati emisiju prije slanja najave emitiranja.

"Čini nam se da je manja pogreška ako reklamiramo emisiju pa ju povučemo nego da emitiramo emisiju koja nije zadovoljila naša očekivanja, a vjerojatno ne bi zadovoljila ni očekivanja javnosti." - kazala je Tušek.

Na naše pitanje je li emisija otkazana zbog burnih reakcija javnosti na intervju sa udovicom notornog ratnog zločinca, glasnogovornica Nove TV odgovorila je: "Reakcija javnosti nema veze s otkazivanjem emisije."

Za komentar otkazivanja emisije zamolili smo i Petra Vlahova, koji nam je samo kratko kazao kako nema komentara.

Na naše pitanje kako to da je emisija prvo bila reklamirana, da bi se naknadno zaključilo da ipak nije odgovoreno na ključna pitanja, Vlahov je kazao kako nisu sva pitanja u intervjuu bila ratne tematike, te kako je za odluku o skidanju emisije iz programa odgovorna Uprava Nove TV.

"Emisija se zove "Drugo lice", pa smo valjda trebali vidjeti njezino drugo lice." - zaključio je Vlahov, a nama se bilo teško oteti dojmu da je Vlahov nezadovoljan skidanjem emisije.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
malo lupetaju.. da ne kazem nesto drugo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
ja bih rekla da kod nas vise lupetaju.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
ma, daj.. ispada da je najveca pretnja za mladu hrvatsku demokraciju intervju sa narodnom pevacicom... sta bi se desilo kada bi intervju dao Slobodan Milosevic...   Mene cudi da hrvatsta javnost toliko bezi od svega sto je "balkansko", a uziva u najvecoj "balkanstini" - pljuvanju po svemu i svacemu I cudi me koliko je visok stepen netolerancije... ne znam da li je to stvarno tako medju obicnim svetom ili to forsiraju mediji...  
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
mislim da ima veze s onim sto je vec pricao Leggy,da je tamo ekstremnija sredina...a Ceca se mnogo slusa,i to bas u najekstremnijim krajevima...ne treba da pominjem da su to i najzaostaliji.tamo bi je najradije primili.eto,paradoksalno
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 42
Uopste me ne iznenadjuje sto su je skinuli s programa. Ne znam samo zasto su drugi tako iznenadjeni. Kao da ne znaju kakvi su Hrvati ekstremi. A puna su im usta demokratije.Ono sto me najvise nervira je to da mi stalno moramo da se pravdamo i izvinjavamo za nesto sto su oni nama ucinili.Severina je potpisivala peticije za Norca i Gotovinu i nosila je majice sa likom Tudjmana pa joj to niko ne uzima za zlo kad dodje u Beograd. Tako nam i treba da nas pljuju i ponizavaju. Ne znam samo sta je trebalo Ceci da brani Severinu kad je ova pljuje gdje stigne. Jos nesto, Cecini spotovi i pjesme se uopste ne pustaju na PINK BIH jer to ne odgovara ovima iz Sarajeva. Znaci da je i tu pod cenzurom, iako Pink ima studio i u BL oni je ne smiju pustati. Ne trebam ni govoriti da je direktor Pink BiH Miso Dobric koji je bio u Arkanovim Tigrovima?!!Ceca vjerovatno ni ne zna da je pod cenzurom na PINKU BiH i da to odobravaju njena 2 velika druga Mitrovic i Dobric. E takvi smo mi srbi, pravo smece.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
@Anea

Pa pazi, Hrvatska i Hrvati, ma koliko ih mi voleli ili ne voleli su u mnooogo cemu, realniji, pragmaticniji i bolji od nas. Kada kazes kako je to to atak na mladu hrvatsku demokratiju, to zvuci smesno, ali donekle to je i realno. Naravno, nece Ceca i njen intervju srusiti njihovu demokratiju, ali svakako je to nesto sto joj nece doprineti, a moguce i da ce je okrnjiti i zato oni to ne dozvoljavaju. Hrvati zive u nekoj vrsti, ja to volim da zovem "prosvecena diktatura". Znaci oni su za razliku od nas, prihvatili sve svoje nedostatke, prihvatili da su balkanski narod sa svim svojim vrlinama i manama, pri cemu ja mislim da je taj odnos 99% u korist mana i onako "muski" i ako to nije svojstveno Hrvatima se uhvatili u kostac sa time. Bas posto su pomenuli Zorana Djindjica, evo ja cu spomenuti jednu od njigovih izjava, "Ako moras da progutas zabu, nemoj mnogo da je gledas. Ako moras da progutas vise zaba, najvecu progutaj prvu." E Hrvati su nazalost prihvatili to sto je Zoran pricao, a mi smo ustanovili kako zabe u stvari nisu tako lose, cak sta vise nase zabe su najbolje i najukusnije, samo nas svet ne voli, pa nece to da nam prizna. Znaci krenuli smo linijom manjeg otpora. Uopste oko svega moramo da se delimo. Ja mislim da kada bi pitali nas da li je treba da uvezemo kugu, da bi rezultat bio 49:51%. Hrvati za razliku od nas deluju kao jedna kompaktna celina. Oni su slozni i imaju, kako je to popularno danas da se kaze, konsenzus, o svim pitanjima, cak i ne tako vaznim, kao sto je to recimo ovaj intervju. Znaci, ne mozes u hrvatskoj naci neki ozbiljniji medij koji ce hvaliti Cecu, pricati kako je ona heroj, kako je balkanska Madona i sta ja znam kako su je sve ovi nasi umobolnici, na celu sa "udarnom pesnicom" svog kica, sunda i glavnom odgovornom za svo kulturno posrnuce i moralno izoblicenje nacije - RUZICASTE TELEVIZIJE, zvali. Znaci ne kazem ja sada da su Hrvati tako divni i krasni pa da kod njih nema neka budala koja bi pustila intervju sa Cecom ili koja bi je hvalila, vec jednostavno kod njih to ne moze, jer drzava to ne dozvoljava. Zato sam rekao da oni zive u prosvecenoj diktaturi, sto je po meni neophodno, kako bi se doslo do cilja, a to je, kada su oni u pitanju EU i to ne sama po sebi, vec jedna celokupna debalkanizacija nacije, sto oni kako ja to vidim VEOMA DOBRO RADE i kamo srece kada bi se mi na njih ugledali. Kod nas se demokratija shvata kao anarhija. Znaci da svakabudala moze da radi sta joj je volja, da svaki medij objavljuje sta hoce i onda kada neko ko se ne boji javnog linca od strane tih medijskih tajkuna, kaze kako grand shit ili shity records ne valja, onda oni svi pocnu da placu kako je to ugrozavanje slobode javnog informisanja. U hrvatskoj takodje ima seljaka, naravno mnogo manje nego kod nas i to ne zato sto su oni nesto bolji od nas, vec samo zato sto su u takvom sistemu koji im ne dozvoljava da se poseljace. Mislite da tamo ne bi Ceca skupila 100 000 ljudi kao na Marakani? Ja mislim da bi, ali zato hrvatska to nikada ne bi dozvolila i to na jedan perfidan, ali pre svega proveren metod, kao sto je to bio slucaj sa Joksimovicem i ostalim "osvajacima" iz Srbije koji su pokusavali da odu u hrvatsku. Ne znam koliko vas to zna, ali hrvatska je donela ZAKON u SKUPSTINI i to negde neposredno posle rata, kojim se ZABRANJUJE emitovanje turbo-folka, odnosno narodnjaka, na njihovim medijima. I sta sada, nekom ce to da smeta i onda ce umesto Cece da slusa Madonu, pa ce "praziluk iz dupeta" od te muzike da mu vremenom uvene i na kraju ce, pre ili kasnije da se izleci od tog sranja i postace jedan normalan Evropljanin. Da li neko od vas moze da zamili Srbiju u EU, cak i kada bi sve ostalo bilo savrseno, sa Cecom, grans shit-om, trubacima, Gucom i ostalim dekadentnim pojavama tog tipa? Pa nema sanse. Zamislite jednog prosecnog Nemca, Engleza, Francuza, kako bi izgledao kada bi se kojim slucajem nasao u Guci? E pa u tome je cela poenta. On ne mora da lici na nas, jer smo mi niko i nista, a mi moramo, naravno ako hocemo da postanemo ozbiljna zemlja da licimo na njega, a to znaci da mroamo da se odreknemo mnogo toga, pre svega svakog oblika balkanskog ponasanja, gde pre svega podrazumevam totalno ukidanje svih Ceca, grand shit-ova, Guca, trubaca, Shity records-a i tome slicnih trovaca mozgova. Ti kazes kako je kod nas demokratija pa svako moze da se pojavi. Pa to nije demokratija. Ajde prodaj ti kravu u Americi recimo pa se pojavi na tv-u ili snimi album? Nema sanse. Tamo je takva selekcija i postoji toliko filtera, cenzura da bi se neko javno pojavio da toga nisi ni svesna. A kod nas magazin koji je, LICNO SAM GLEDAO, tokom rata snimio neku "domoljubivu pjesmu", koja otprilike ide "Zaklacemo, pobicemo sve Srbe. Proteracemo vas i iz Beograda", ovde ima status grupe kao U2 i ne moze covek ni prozor da otvori a da mu ne uleti magazin u kucu. Pa jesu oni krivi sto mi ovde secemo vene nad magazinom? Jesu oni krivi sto ih ovde docekujemo kao bogove? Jesu oni krivi sto pink ovde 24h dnevno vrti njihove spotove i hipnotise narod tim djubretom i to samo zato sto je smrad, moralna kreatura i jedan obican ljigavi i prljvai bezkicmenjak, zeljko mitrovic, uzeo pare od istog tog magazina da truje srpski narod njima, isto kao sto je to svojevremeno radio, samo besplatno, sa prenosima saveza komunista jul-a i mire markovic, da bi se onda brzinom mungosa posle 5.oktobra, okrenuo i postao vajni demokrata, koji je bio "primoran" da pusta svo to djubre koje je pustao. Zasto mi nemamo konsenzus oko nicega? Zasto skupstina ne zaseda i ne donese zakon za pola sata koji ce doslovce da izgleda ovako i koji ce da bude usvojen sa 95% glasova:

1. clan

Zabranjuje se javno emitovanje na svim elektronskim medijima, turbo-folk i narodne muzike.

2. clan

Zabranjuje se emitovanje serija sa spanskog govornog podrucja.

3. U slucaju krsenja ovog zakona, izrice se kazna u trajanju od 1 godine zatvora, bez prava na zalbu.


K R A J


Zasto tako nesto mi ne bi doneli? Pa zato sto imamo kilave politicare koji ne znaju sebi ni nos da obrisu i koji se pritom ulizuju narodu u dupe, kako bi dobili sto vise glasova. Kao narod to voli, pa sta sada, treba mu to dozvoliti. Bas je jednom Canak rekao jednu stvar koja mi se mnogo svidela. Bas mislim da je bilo apropo narodnjaka. Kaze on, pa to je kao kada bi dozvolili koriscenje heroina jer to narod voli. Znaci ako zleimo da postanemo normalna zemlja, moramo pre svega da promenimo nas mentalitet, sto cemo plasims e najteze promeniti, a kada to uradimo, sve ostalo ce biti piece of cake.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
I ja mislim da mi shirokogrudo u nasu zemlju primamo sve koji dodju,a dok Hrvati rade upravo suprotno,oni dobro razmisle koga ce da slusaju,nema problema za nas obican Srpski narod ali kad je u pitanju nesto drugo kao Ceca naravno da treba uzeti u obzir zele li ili ne da je gledaju,imaju pravo da to biraju.

Ni ja je ne slusam,zato sto mislim da je glupa, a njena muzika mi se ne svidja,ali kad dodjem u Srbiju ne mogu glavu da okrenem od nje i njenog kicha i shunda,oni bar mogu da biraju,razmislite da ste vi u poziciji da birate,zar to nije demokratija,hocu da glasno kazem sta mislim i gotovo,ali postujem tudje misljenje bez daljnjeg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Citat: Anea
ma, daj.. ispada da je najveca pretnja za mladu hrvatsku demokraciju intervju sa narodnom pevacicom...


Ona za njih nije samo narodna pevacica nego neshto drugo je razlog mrznje prema njoj......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:16:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.