Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:53:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cd => Dvd  (Pročitano 3644 puta)
17. Jan 2007, 17:13:48
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W810i
Imam problem sa citacem,nece da cita obicne cd-ove a hoce dvd.Posto imam original cd koji mi je potreban da bi igrao warcraft frozen throne III ja bi hteo da znam jel postoji neki nacin da ja kopiram taj cd na dvd nekako?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E71
Kopiraj ISO na hard disk pa mount sa Alcohol-om ili Daemon tools.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W810i
Mozes malo da mi pojasnis taj pojam ISO?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
probaj sa flashe-ovanjem firmware-a za tvoj citac...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W810i
Hvala na pomoci belgrade ali to si mi vec jednom reko i uradio sam.Crko mi je citac za obicne cd-ove pretpostavljam.Treba da kupim novi ali trenutno nemam kesa tako da bi te molio ako mozes da mi pomognes u vezi toga kako mogu da prebacim original Cd na Dvd.Posto normalno cita Dvd a nece Cd onda mogu da probam da pikam Warcraft ako narezem ovo na Dvd
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E71
Pa nema resenja za tebe ako uopste ne moze tvoj kompjuter da procita taj cd.Kako onda uopste da ga prebacis na dvd?Jedino da kod nekog drugara narezes taj cd na dvd ali pomocu nekog programa kao npr. Nero i izaberes opciju copy disk i to na Image recorder.Posle taj image fajl narezes na DVD.I onda pomocu Alcohola ili daemon tools-a koji ce ti napraviti tzv.virtuelni drive,uguraj taj novi dvd u tvoj pc,i onda izaberes opciju mount image,i napravis put do tvog dvd gde se nalazi image koji si narezao i to je to.
Alal ti vera ako razumes nesto od ovog sto sam napisao. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W810i
Hvala na pomoci milim da sam te sve skapirao.Samo jos fali da probam to.Prosli put mi je neko reko da taj virtualni cd mogu da napravim preko nero-a.Ja probao ali nisam uspeo.Znaci Alcohol mi treba ili deamon tool.Ok to nije problem skinuti sa neta ali mozda se zeznem za ovo sa rezanjem image-a na dvd.Videcemo sutra pa cu ti javiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia E70
pojavila se nova serija cd rezaca pa kupi to npr. ako su ti podaci bitni i narezi na nekom tdk, sony cd-u.
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W810i
Kod komsije sam napravio image Cd ali ne mogu da ga narezem na DVD.Kliknem ja da narezem image(program alchohol 120%)ali on mi trazi prazan CD/DVD iako kaze da je u disku prazan DVD ROM-u
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E71
Naravno da ne moze da nareze image od 650 mb da razvuce na 4.7 GB.Lepo ti narezi taj image kao data.Nadam se da ti je jasno.Kao bilo koji fajl.Ako rezes sa Nerom izaberi opciju(Nero express),Make data DVD,i na taj dvd mozes slobodno da stavis jos nesto,a onda kod tebe kuci ubacis taj dvd,upalis alcohol,mount image i napravis mu put do tog dvd i to ti je to...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:53:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.