Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 15:32:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: cbbj se oprasta od vas i mnogo vas voli  (Pročitano 17580 puta)
09. Sep 2003, 01:52:01
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Postovani rodjaci, prijatelji i dragi kume!

Zao mi je sto sam dosao do toga da ovo napisem, ali bolje je tako zarad opsteg mira u kuci, nego da se nastavi tenzija, zatezanje odnosa i razne druge prolazne budalastine. Vi niste vredni inata bilo koga, a ja opet ne zelim da mi skace pritisak i da se nerviram zbog budalastina. Objasnjenje ovog poteza naci cete pre svega u forumu "religija" gde sam nedavno postavio temu o apostolu Petru koji nije nikada dosao u Rim. Nadao sam se da ce moja molba biti uslisena bez inata i pokusaja da budem iznerviran, ali sam bio idealista kao i uvek. Oprostite mi unapred svi vi koji cete se osetiti pogodjeni, ili cete smatrati da sam nepravedan. Ja vas mnogo volim i bas zato sto vas mnogo volim i sto ne zelim da okrnjim ni tu ljubav prema vama, ni svoju reputaciju koja je jednom bila ozbiljno uzdrmana, izabrao sam od dva zla. Zao mi je sto se to desilo, ali mi je drago da smo druge, mnogo gore izazove prevazisli i da smo imali divno okupljanje 9. avgusta, 2003. godine.

S postovanjem prema svima vama,
Sasha1
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Sale odluka je tvoja. To poštujem. Kao i tvoju zamolbu da te ne ispitujemo o razlozima tvog sukoba s jednom "personom" kako si je nazvao, ali moraš priznati da ostavljaš dosta neriješenih pitanja, baš neotkrivanjem identiteta iste i razloga vašeg sukoba.

No ponavljam to je tvoja privatnost i odluka. Kriva ili ispravna, nije na meni da sudim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Postovani rodjaci, prijatelji i dragi kume!

Sredinom jula sam bio na ivici napustanja Foruma, jer sam osecao da je moje ucestvovanje bilo neuspesno, lose i smatrao sam da nisam uspeo da zivim po idealima ove Zajednice. Napisao sam oprostajno pismo Ivanu, ali sam ostavio da prenoci i sutradan se, nakon celonocnog razmisljanja, predomislio. Imao sam i razloga da se predomislim. Ivanu sam umesto odlaska napisao pismo u kome sam ga zamolio da evaluira moj dotadasnji ucinak, posto sam na Forum poceo da pisem vise nakon njegove molbe da se aktiviram. Ivanu sam tada onudio da, kada god to kaze ili zatrazi, prestane moja aktivnost na Forumu.

Razlog zasto sredinom jula nisam otisao sa Foruma je bio taj sto sam hteo sebi da oprostim svoje greske i pruzim drugu sansu. Osim toga, ovde su cetiri moja brata koja su moj zivot obogatila bas zahvaljujuci Bureku, i to je svetinja koju ne zelim da oskrnavi bilo ko ko toga nije dostojan i ko ne zna sta znaci biti brat ili biti veran prijatelj. Nisam hteo da se moja braca osete povredjeno ili kao da sam ih izdao. Osim toga, ovde su i dragi prijatelji koje jako postujem i cenim. No, priznajem da je glavni razlog mog ostanka bio jedan izuzetan covek, za mene uzor najburekdzije, tih i drag covek. Znao sam da ce rodjaci i prijatelji ostati u vezi sa mnom, ali sam znao da cu, ako odem, verovatno uskratiti sebi mogucnost da budem u kontaktu sa tim vernim poklonikom bureka posto su se nasi susreti uglavnom svodili i bili vezani iskljucivo za Burek. Ja to coveka iz miloste zovem "kum", jer svako normalan bi takvog coveka hteo za kuma. Svaka pomisao da ne budem u kontaktu sa njim me je navodila na zakljucak da je svaka zrtva vredna zbog njega, makar da ste mislili da sam najgori covek na svetu, jer nisam zeleo da izgubim taj kontakt.

A onda smo imali avgustovsko okupljanje iza koga je ostalo mnogo lepih utisaka, more suza radosnica... to je bio samo nastavak lepih stvari koje mi je Burek priredio... hvala vam zbog toga. Ja sam tada bio tamo gde mi je bilo i mesto-medju mojim rodjacima i prijateljima. Ja zelim da se uvek secam tih divnih trenutaka koje mi je Burek pruzio, umesto da se inatim i gubim vreme na one koji ne postuju cilj ove Zajednice, tudj zivot i pravo svakog  na mirno ucestvovanje na ovom Forumu. Stoga vam svima zelim radost i mir i srecu i zdravlje.

Ivane i Anja, hvala za svaku ljubaznost prema meni i hvala na svemu. Care Silni, hvala ti za svaku ljubaznu rec i srdacnost. Nenade, kume, hvala ti za pozitivan primer, za svaku lepu rec i lep gest i hvala ti sto nikada nisi bio prepotentan i sujetan u bilo kom smislu i sto si omogucio jednom strancu da ti postane blizak! Prijatelji dragi, Laslo, Zoki, Puky, Arianna, Odine, Killeru, Premijeru, i svi koje ne mogu nabrojati zbog duzine, neka vas u zivotu prati senka vasih dobrih dela koje cbbj nece zaboraviti. Braco moja koja ste na ovom Forumu, zelim vam da ostanete cvrsti i nepokolebljivi kada su u pitanju principi i da se uvek setite onoga sto vam je vas bata vise puta rekao.

s velikom ljubavlju i postovanjem,
Sasha1
cbbj
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nigde ti meni ne ides....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Tacno tako Ivane.
Bar ne zbog mene.

Sasha

Ako ti je zasmetao moj post onda to nije razlog da ides sa foruma. Nemam nameru da te nerviram a kamoli proganjam. Zato nemoj tako pricas ili pises kako me molis da nekomentarisem na tvojim temama. Teme se zajednicke i svacije. Zato budi tu gde si i ako sam ti smetnja sklonicu ti se sa puta.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Ja stvarno ne znam sta je s vama ljudi.... Sasha pa zasto sad to?? Koji je konkretno razlog tvog odlazka ako mogu znati??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Ja
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Odgovor Bedaka na jednu temu za koju je sasa zamolio da ne odgovori?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Kao sto je sam rekao ovo je slobodan forum i ima pravo svako da kaze sta misli i hoce  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Da, ali zna se neka granica ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 15:32:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.