Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:05:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: cbbj se oprasta od vas i mnogo vas voli  (Pročitano 17485 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jebiga, takva je tema Smile
Mada vidim ja saleta svaki dan online ovde...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
znam, vidim ga i ja,... imali smo zivopisnu prepisku....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Nisam bas u toku ali osecam potrebu da napisem i ja koju...
Iako i sam, bar u poslednje vreme, nisam toliko cesto na forumu ne bih voleo da se burek porodica osipa i njeni clanovi umesto da brojacno rastu oni opadaju...Sale, IME moje ti znas sta ja mislim o tebi ne bih voleo da te visenevidjam ovde...zato znas sta ti je ciniti , ne bih voleo da te prisiljavam na nesto sto ne zelis jer to i ne mogu...ali ti mogu reci samo jedno VRATI SE SALE VRATI NEMOJ DA BUREK PATI !!! Kako god POZDRAV od mene za moje ime !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Srdacni pozdravi dragi moji!

Ja, mizeran covek, u totalnom sam  rasulu, pa nemojte zameriti sto je ova poruka biti nepovezana i haoticna i duga. Ove sedmice se desilo nesto dramaticno u mom zivotu sto me je iz temelja uzdrmalo... posebno cinjenica da su posledice mogle da budu jos gore da me set odredjenih okolnosti nije sprecio da uradim ono sto sam nameravao... U svakom slucaju, razmisljao sam dosta o svemu sto sam ucinio ja u proteklom periodu... situacija koju sam upravo doziveo nije ista kao na bureku, obrnuta je, ali je slicna u nekim elementima. Kada sam bolje porazmislio o svemu, shvatio sam da ono sto ja trazim od drugih moram i sam da dam. Pa sam se zato vratio i nastavicu da budem na Forumu, mada sam na kanalu redovno i odatle nisam i nikada necu  otici, jer je dolazak na kanal bilo jedno od najlepsih stvari koje su mi se u zivotu mogle dogoditi, jer sam tu osim vas pronasao cak tri svoja brata!

Nisam nikada zeleo da burek pati! Nisam nikada mislio da ce patiti za mnom (zasto za mnom, ljudi, kada ja nista posebno nisam ni bio ni ucinio,  niti sam smatrao da je moje prisustvo vazno???). Nisam nikada sebe smatrao bitnim covekom da bi neko patio za mnom, posebno ne jedna zajednica. Ovih dana sam osetio dubinu patnje i bola zbog drugih stvari, pa sam se setio i vas i vase patnje! Kada sam otisao sa Foruma nisam ocekivao da patite i nisam zeleo da patite. O tome su mi neki od vas pisali i rekli da pate... mozda nisam verovao da je stvarno tako i da stvarno patite dok i sam nisam osetio sav uzas i dubinu patnje i bola... i to da sam mozda i ja nehoticno to naneo drugima, mada stvarno nenamerno... molio sam vas unapred za oprostaj ako vas pogodi ta odluka... nisam znao da ce vas ovoliko pogoditi. Forum sam redovno posecivao, ali nisam ucestvovao... Ne zelim da budem vinovnik bilo cije patnje, jer sam je dovoljno vec naneo, toliko dovoljno da vise nemam kud nego da priznam sebi da je ovo nemoguce i da mu mora doci kraj... svakoj patnji i svemu sto sam ja prouzrocio!

Od sada svakome ko ne ume da postuje ono sto zamolim, oprostam i necu se obazirati na moguce provokacije, tim pre ne na poruke ili moguce provokacije onih kojima sam licno rekao i objasnio sve sto treba, pozeleo sve najbolje u zivotu i to je dovoljno. Ja kao covek i brat Sasa zelim da konstruktivno doprinesem ovoj zajednici i svim njenim clanovima, mojim rodjacima i prijateljima, ne da promovisem sebe na bilo koji nacin! Moj motiv je da nesto dam i pruzim od sebe, ne da promovisem sebe ili svoju sujetu!

Ono sto vas molim, nakon sve ove golgote, to je da ustegnete svoju radost ako se radujete i da ne pravimo od mog povratka paradu. Tu sam, idemo dalje... nema potrebe za porukama da sam dobro dosao... preklinjem vas, postedite me tog bola, jer cu samo da se sekiram ako to vidim... dosta ste mi rekli privatno sve sto ste mislili i osecali. Ja iz vasih zivota nikada nisam otisao i nikada necu! OBECAVAM! Zelim da se vratim tiho i mirno, kao sto sam tiho i mirno hteo da odem, kao sto sam tih i mirno isao ulicom kad sam vas prvi put sreo... tiho i mirno sam isao, iza svih vas i tiho obgrlio kralja svih burekdzija... lepe stvari, mozda one najlepse desavaju se u zivotu tiho i bez parade. I cuda se u mom zivotu desavaju tiho i bez pompe... zato neka i ovaj moj povratak bude prihvacen tiho, molim vas... napatio sam se i ja strasno i zbog vas i zbog drugih... zbog vas posebno zbog Ivana jer sam osecao da mu bacam led u lice, Anje koja me je dotukla, Puky-ja koji je bio ojadjen, zbog Imena mog koje me je strasno potreslo, a takodje i zbog Zokija koji je prvi progovorio i rekao mi dosta toga... zao mi je zbog svega. Ostacu od sada pa nadalje, sta god se desilo! Nema vise nista sto ce me naterati da odem! Otici cu samo u jednom slucaju: ako Ivan to ikada zatrazi od mene, kao sto sam mu jednom i napisao, a sada kazem pred svima. Oprostite za sav bol i patnju... zao mi je! Kajem se! Mrzim samog sebe u ovim teskim trenucima... ali zelim da tiho nastavim dalje...
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ziveo ti nama Sale 500 godina.
Drago mi je da si se vratio i savrseno te razumem kada su problemi u pitanju. ali bitno je da si ti IPAK ovde.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
500 godina, malo teze, moj Ivane... :wink: . I ovo sto mi je jos ostalo od zivota brzo tece... i neka tece.

Tu sam i ostacu tu, kao sto sam rekao. Nema vise nista sto ce me razdvojiti od Foruma, osim ako ti ne kazes suprotno....
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Hm, pored nas tesko da ce ziveti 500 godina a kao sto sam mu rekao nek bude i 20 godina ali da bude onakve kakve bi trebalo !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Blizu sam ja da nadjem nacin da postanem besmrtan... oh shit the microphone is still on again.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Mrzi me da čitam, al znam jedno, da ja nikad ne bi napustio burek zbog nekoga, ja sam tu jer je meni lepo tu, i tu sam samo zbog sebe a ne zbog tamo nekog drugog. I Saša i ako si mi brat nemoj da se ljutiš ali stvarno govorili smo i pre međusobno ja i ti o tome, i dokurčila su mi više ta odlaženja, ko oće da ide, nek ide, srećan put! Zabole me, sam je sebe sjebao, znaš kako ide ono, ne naudi drugima već sam sebi. Mene strašno nerviraju ta silna opraštanja, ajde ako neko planira da se oprađta u buduće vreme nek uradi odma jer mi je pun kurac. Smile
I zapamti da ti ovde nisi zbog drugih već zbog sebe, i treba da te briga za druge (naravno u određenoj granici)!!!



Citat: Laslo
@ koni


cbbj nije pravoslavac. Tako da ga ne trpaš u krivi koš. Smile


Vidiš ovo nisam znao.... :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
...pisemo se u svakom slucaju.  Smile
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:05:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.