Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:18:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: casovi gitare  (Pročitano 10684 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
e i ja sam iscimao sestrinog decka da me nauci neke osnovne forice,samo jos da kupim neku gitaru...negde na prolece cu da pazarim pa mozda nesto i skontam,vremena imam,sluha nemam...al imam podrum zato Smiley
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung Neki shit
Pocni od akusticne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
@kombinezon

Jel znas onu kletvu: "Dabogda imao sina bubnjara u kuci" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Pazi. . .
ako bi zelela da naucis da sviras mogu dosta da ti pomognem, za pocetak:

 odgovor na tvoje pitanje da li je kasno je ne, nikad nije kasno da pocnes da se bavis sa necim sto zaista volis da radis. Mnogi muzicari ( a narocito gitaristi) su poceli da se bave muzikom tek u kasnijem dobu i daleko su dogurali. Pogledaj samo hendriksa koji je uzeo gitaru posle dvadesete i za tri godine vezbe vec bio na putu da postane jedan od najboljih i najuticajnijih gitarista xx veka.

to sto volis muziku moze samo da ti bude plus, a narocito sto volis rock i blues, jer ja inace slusam uglavnom to isto i to sviram sa bendom,( mada volim i jazz i hard rock i sl. ), pa shvatam kakva je to muzika. Ako slusas blues onda je to pravo iz srca. Harmonijski, je veoma prosta i vise je bitno da znas gde da postavis notu nego koliko ces nota odsvirati. Uglavnom se progresija u bluzu sastoji od tri akorda, pa jos ako znas i da pevas to je extra.

sto se tice gitare, ne znam koju gitaru imas, ali za bluz je sasvim dovoljna i akusticna, kao i za vecinu rok
pesama. Za najvaznije akorde ti nece biti potrebno vise od 2 meseca sviranja, veruj mi, i vec posle toga ces znati da odsviras 80 posto sve muzike koju volis da slusas. Pa mislim stvarno da je ulozen trud itekako povracen, jer uz to mozes i da pevas, i da se muzicki izrazis, za sta ne postoji materijalno zadovoljstvo koje to moze da nadoknadi!

ako, recimo imas dnevno po 15 minuta sviranja bilo cega, imaces potrebno znanje za oko dva meseca, zar to nije super? Ali ( uvek postoji ali ) ako ne vezbas pravilno, i nemas nekog da ti ukaze na neke veoma vazne stvari, mozes vrlo brzo da zavrsis dosadjujuci se i ne znajuci sta da vezbas, sa bolovima u prstima itd. Zato ti toplo preporucujem da nadjes nekog ko ce da ti pokaze barem osnove, a dalje mozes i sama da se usavrsavas. (kao sto sam i gore napomenuo ako te zanimaju casovi o gitari po zaista zanemarljivoj ceni po dogovoru kontaktiraj ikhabot@gmail.com )


za kraj da ti pozelim sve najbolje sta god da odaberes, jer vidi, kod gitare, ili bilo kog drugog instrumenta je najvaznije da budes iskrena prema sebi, da odmah na pocetku postavis svoje ciljeve i sta te to zaista pokrece na sviranje. Ja sviram vec relativno dugo i vidjao sam razne prolazne hirove, onaj svira pa cu i ja, onaj decko je dobar- on svira, pa i ja cu da mu se priblizim i slicno. Treba to raditi iz srca. Meni je licno najbolje kod gitare ( pa i kod muzike ) to sto za taj rad ( sviram i ucim teoriju i do 6 sati dnevno pored faksa), nalazim ogromno zadovojlstvo, upravo zato sto sam saznao sta me motivise, znam da mi nikakvo materijalno bogatstvo ne moze nadoknaditi ili kupiti znanje i vestinu koju posedujem ( a uz to i mogu bilo sta da odsviram  Smiley

tako da ti je moj savet uzmi sedi odmah i sviraj!

[Edit by shone83: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 15. Dec 2005, 14:33:10 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Ica
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0
auu, greska pogresan topic izvinjavam se za ovo gore  Smile
IP sačuvana
social share
Ica
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Kako pogresan topic?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ma ne bre dobar je topic, moja greska jos jednom se izvinjavam Smile
IP sačuvana
social share
Ica
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung Neki shit
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uopste ti nije prekasno i dalje mozes da osnujes dobar band
samo brzo da ucis Smile Smile

uzmi program guitar teacher pro veruj mi sve ces nauciti na sistem igre memorije

Pokusala sam da nadjem taj program na netu,ali nije besplatan pa mi reci tacan link ako si ti nasao nesto sto ne mora da se placa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung Neki shit
ne znam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:18:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.