Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:38:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Caseopea cult  (Pročitano 1811 puta)
16. Maj 2008, 12:22:26
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 

 

ImageVincent Bridges – prvi dio

Istina o Caseopejcima: Ouiji Vanzemaljsko upozorenje

Moje ime je Vincent Bridges i ja sam bivši član Caseopejskog kulta..

Ovo je priča o tome kako sam ja uvučen unutra, kako sam bio kao ispranog mozga, i ja dugo nisam bio od koristi ali završio sam sa tim da budem žrtva nekog kulta i vođa istih tih.. Ja sam otišao od tih ljudi jer sam ja bio jedina osoba koja je istinski razumjela šta su Caseopejci htjeli da kažu u samo šest kratkih mjeseci..

Zašto? Pa to je osnova moje priče..
Ubrzo po povratku iz Francuske na proljeće 1999 godihne, prijatelj mi je rekao o  nepoznatoj ženskoj osobi koja je poslala kanalizovan materijal u vezi Rennes-la-Chateu i misteriju u vezi razmatrane grupne liste.. Činilo se da je ona bila jedan u nizu, određenih alhemičara, i ja sam  počeo da razmijenjujem E-mail sa njom...

To je bila Laura Knight-Jadczyk a njen kanalizovani materijal je nastao iz nepoznatog izvora: Mi se prenosimo „kroz“ objašnjava da to predstavlja lokator  koji je predstavljen kao Cassiopaea, putem jakih radio talasa podešen od strane Cassiopejaca, a koji su podešeni da pulsiraju sa neutronske zvijezde koja se nalazi 300 svjetlosnih godina iz toga, kako se to vidi sa vašeg lokatora.. Ovo olakšava čistu kanalsku transmisiju iz šestog  u treći  denzitet“..

I tako, ouiji vanzemaljci predviđaju istinsko čudo..

Dr. Ark Jadczyk teorijski i matematički fizičar odgovorio je jedanput na Laurinu poštu iz jedne grupe i iznenada on postaje njen duševni suprug.. Na kratko, Laura i Fred sačuvali su traku od Arka koja otkriva ouiji vanzemljce, Ark je to napravio u USA, oženio se Laurom i sve se promijenilo.. Ne preko noći, ali polako i mirno.. 

Ovo se prilično pokazalo kao bezopana zabava, slaganje dva esoterična uma, sa Arkovom dopunom, a sve je to bio samo početak obreda sudnjega dana...
Ja sada ne koristim riječ „obred“površno. Ovdje se nalazi definicija izdvojena na internetu, sa komentarima koji odgovaraju Cassiopejcima:

 Pogledajte http://www.xenu.net/cic/definit.html

Svaki Obred može biti definisan kao pet glavnih grupnih karakteristika:
1. Oni koristi psihološku prisilu  da pridobiju, indoktriniraju i zadrže te članove.
Casseopejci koriste polugu skorog završetka svijeta. Dolazak vala, i to pristizanje tajnih unutrašnjih informacija da prisile te nove članove i indoktriniraju ih u Cas. svjetsko razmišljanje
2.  Oni formiraju elitna totalitarna društva
Casseopejci su veoma elitni, samo oni sa ispravnim predstavkama Casseopejskog tajnog znanja će preživjeti dolazeći Val a totalitarnost je u tome da postoji samo jedan odgovor na sva pitanja i ne dopuštaju se drugačija mišljenja..
3. Oni su osnivači vodećih ličnih – snabdijeveča, dogmatike, mesijanike, bez odgovornosti i posjedovanja harizme
Caseopejci su  predvođeni od strane Laure Knnight-Jadcyzk i njene vlastite istorije, njenog vlastitog snabdijevanja, dogme, mesijanike, jasno bez odgovornosti i harizmatičnih dešavanja, a sve se to može naći  u njenoj postojećoj autobiografiji. “Čudnovata Dobrota”..
4. To se smatra „kao kraj izraza pravičnosti“ da bi nametnuli kapitalne dobiti i nove ljude
Caseopejci nisu protiv novčanog zapovjedništva bogatih investitora za antigravitacijska istraživanja, kao i traženje novca za zakonske rezerve kada se njihove laži, zle radnje i obmane uhvate u koštac sa njima..
5. To bogatstvo nije dobit tih članova ili društva

Ovo se sve ne odnosi ni na trentak  na Casseopejce, jer oni nemaju bogatstvo, ali trebaju bogatog finansiskog biznismena koji će im zaista dati mega - prihod, a mi možemo biti sasvim sigurni da će to biti za nekog drugog, za njih sigurno nije..
Ovdje su još dvije definicije više:

http://la.essortment.com/whatisdefiniti_rjli.htm

Harizmatika, vodiči ličnog  “snabdijevanja sa kompletnim autoritetom”

Obred članova jeste podučavanje, a ne  pitanje podučavanja, vježbe ili ideja vodiča.. Mnogi obredni vodiči su zaista harizmatični ljudi, i imaju tu sposobnost da uvjere ljude  da  im vjeruju. To je uobičajeno da se  članovima  obreda ne kaže sve otvoreno kada se priključuju grupi, ali tako oni podučivački povećavaju kontrolu ideja i učenja kojim oni idu a u slučaju nekih više javnih obreda to dođe i prođe. To je takođe zajednica gdje se ideje i pitanja vodiča razvijaju tokom vremena, postaju isuviše kontrolisana i restriktivna.. Jedan veoma jasno utvrđen elemenat u vezi vodiča obreda ja to da će se vodič uvijek fokusirati i obožavati članove iznad nje ili njega.. U srcu  obreda su uvijek laži i veoma lično-usmjerene i lično-opredjeljene osobe..

6. Usredsređivanje na uskraćivanje istine ne članovima
Mnogi obredi uče njihove sledbenike da budu potpuno otvoreni i iskreni unutar grupe, iako su oni u isto vrijeme podsticani da budu tajnoviti i dvosmisleni kada su u pitanju ispitivanja od strane ljudi mimo grupe..To je drugi oblik  kontrole uma- ulivanja krivice i u članove, ako oni vjeruju u bilo šta što je mimo te grupe.. Članovi su podučavani da autsajderima sve prikažu kao šalu sa idejama i vježbama i zahtjevima unutar grupe..Samo specijalni  ovlašćeni članovi su određeni da pridobiju članove iz vana..
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Novi članovi su obično podučavani da ćute ili čak da lažu pogotovo u vezi njihovih porodica ili bliskih prijetelja..
Samo ovo može biti urezano Caseopejcima na u umu jer je to prava istina.. Jedina značajna razlika jesu specijalno ovlašćeni članovi u caseopejskom obredu, koji ustvari obavljaju cyber prikradanja i karakterna ubistva infiltriranjem kao grupa i širenjem dezinformacija.. Jačanje obreda u Cas.-svijetu dolazi putem interneta i njihovih web-sajtova..
I : http://www.ex-cult.org/General/cult.definition
Izvjesne organizacije koriste snažne indoktrinacijske tehnike da pridobiju i sačuvaju članove u okviru totalističke ideologije..
 
Snažne indoktrinacijske tehnike uključuju:
1.    izlaganje stresu i zamaranju
2.    društvena razbijanje, izolacija i pritisak
3.    samokritičnost i ponižavanje
4.    Strah, nemir i paranoja
5.    Kontrola informacija
6.    Eskaliranje opredjeljenja
7.    Korištenje suto-hipnoze koja uključuje „maksimalna“iskustva

Totalizam je definisan od strane psihjatra Roberta Liftona kao tendencija koja gleda na svijet svrstavanjem u „ sve ili ništa“. Lifton detaljiše 8 „psiholoških tema“koje mogu biti pronađene u totalističkim grupama:

- „Sveta znanost“- ideologija koja obuzdava da se pruži istina svim ljudima u svako vrijeme. Ovu ideologiju čine tvrdnje duhovne i naučne u isto vrijeme..
- „Kontrola Okoline“, kontrola ljudske komunikacije, ne samo komunikacije sa drugima nego i komunikacije sa samim sobom
-„Tajanstvena manipulacija“- uključuje prevaru i „planiranu spontanost“ koja zahtijeva ograničavanje ličnog –izražavanja i nezavisno djelovanje..
-„Pitanje čistoće(neiskvarenosti)“ –mišljenje da potpuna čistota postoji, a ona je sva u imenu ove čistote koja je u konačnosti moral..
-„Kultna ispovijest“-postoji potreba  za priznanje zločina koji taj isti nije počinio, grešnosti koja je vještački prouzrokovana , za ime  svojevoljnog izlečenja  ..(Lifton,Misaona Reforma i Psihologija Totalizma)
-  Opterećenje jezika-redefinicija jezika, sa isticanjem polarizacije morala i zamišljeno  završanje klišea..
- Doktrine po personi-podređivanje ličnim iskustvima da doktriniraju svetu znanost..
- Rasejavanje Postojanja- doktrina po kojoj grupa može odlučiti ko ima pravo da postoji, a ko to pravo nema.. Drugim riječima, obred manipuliše okolinom da „postavi“nove članove da uhvate njega ili nju u crnom ili bijelom opredjeljenju..

Taj je podešen najbolje.. Totalizam, kao mentalna perspektiva, pojavila se kao izvor svih fundamentalizama. Caseopejci mogu biti razmatrani kao oblik naučno/materijalističkog fundamentalizma sa spiritualnim učenjem. Svo vredno „Znanje“ dolazi kroz Caseopejce, interpretovano putem Laure Knight-Jadcyzk bez neslaganja i bez alternativne interpretacije..totalizam, čisto i jednostavno..

I šta je sa biznisom sudnjega dana? Ouiji vanzemaljci su proglasili nešto što je nazvano Val koji putuje sa kojim će se  katastrofalne stvari desiti sa našom planetom.. Javnosti nije objavljeno šta su ustvari ouiji vanzemaljci imali na umu prilikom pravljenja njihove tranzicije, ali koliko je to ustvari daleko,  zaista, da poručimo  čišćenje od Nikes i Kool – pomoćnika? Koja je ustvari razlika između obreda ouiji vanzemaljaca i Izlaza iz raja ili solarnog sunca npr.?

Joschua
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Dobro je znati vise i o njima. Bas me je interesovala i druga strana njihovog okruzenja. Neko ko je blizak sa njima. Medjutim, prvo sto mi upada u oci je, bivsi suprug. Razne implikacije se mogu izroditi iz toga.

Tema o njima, bolje receno o onome sta propagiraju:
http://forum.burek.com/index.php/topic,257432.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:38:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.