Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:52:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Canon LBP 810  (Pročitano 3523 puta)
15. Feb 2010, 13:35:31
Ucesnik diskusija


toliko sam kuul da owce broje mene pre spawanja :)

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Nokia 5200
Dobar dan postovani forumasi
Pre mesec dana kupio sam novi komp, i naravno bilo bi mi pozeljno da na njemu imam instaliran i drajver za stampac. Dakle, imam stampac Canon LBP-810 sa drajver CD-om koji zelim da instaliram na windows xp platformu. Pokusavao i pokusavao... ali uzalud... nisam uspeo nikako da instaliram taj drajver za stampac. Misleci na kraju da je drajver ostecen pa sam probao i novi drajv da skinem ali.... nista Smile Da nebih mnogo davio, okacicu prozorcice koji iskoce prilikom instalacije.
Samo da napomenem, kabel za stampac nemam prilikom seldibe sam ga negde zagubio tako da sam do sad na starom kompu stampao sve preko USB kabela.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

canon2.JPG
(17.41 KB, 461x193)
canon3.JPG
(12.19 KB, 510x129)
canon5.JPG
(30.13 KB, 500x384)
canon6.JPG
(35.94 KB, 503x384)
IP sačuvana
social share
Blaza-D-Boy
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Koji jezik ti je podrazumevan za Windows XP? Zasto instaliras drajvere na svedskom i sta ti draveri za brazilski portugalski traze na kompu?
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


toliko sam kuul da owce broje mene pre spawanja :)

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Nokia 5200
Default jezik na racunaru je EN (united states), a to zasto je drajver na italijansom,blrazilskom il portugalskom veze nemam. secam se da je na starom kompu kad stampam nesto uvek se sve cuje na italijanskom, a sve ostalo je bilo na engleskom... mada to mi manje vise i nije bitno. Bitno mi je samo da uspem da podesim nekako drajver na ovom racunaru.
instaliran je Service Pack 3 i primetio sam da ima nesto bugova, recimo: odma kad sam kupio komp i ukljucio ga izbacio je neki eror (ne secam se tacno koji zaboravio sam), Sound recorder ne funkcionise.. i tako ima sitnih bugova, pa reko mozda je zbog toga, al manje vise da ne skrecem sa teme....
IP sačuvana
social share
Blaza-D-Boy
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pa, kada ubacis disk sa drajverima za stampac, zar te ne pita koji jezik zelis da odaberes? Jesi li proverio da ti nisu instalirali neki modovani operativni sistem.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


toliko sam kuul da owce broje mene pre spawanja :)

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Nokia 5200
kako to da proverim?
evo sta mi izbaci kad ubacim disk:
1) odem na canon LBP-810 Install
2)Next
3)Next
4)E ovde mi bas nastaje pometnja, treba da izaberem koji mi je drajv stampac (naravno lbp 810 je) ali nigde nema LBP-810 ima samo lbp-860

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

canon8.JPG
(19.27 KB, 447x275)
canon9.JPG
(21.73 KB, 507x385)
canon10.jpg
(584.95 KB, 508x393)
canon11.jpg
(581.88 KB, 505x393)
IP sačuvana
social share
Blaza-D-Boy
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Prikopcaj stampac USB kablom u komp i upali ga. Ako te pita da ga automatski instalirak klikni Cancel. Ubaci disk za instalaciju drajvera pa probaj onda. Instalaciona rutina bi trebala sama da prepozna stampac, ako te pak ponovo pita na trecoj slici nemoj da odaberes LPT port nego odaberi USB. Takodje, na cetvrtoj slici izlistani su ti drajveri koje Windows vec ima u sebi, ti treba da kliknes na dugme Have disk. Probaj nesto od ovoga pa javi.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:52:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.377 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.