Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:35:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cam girls around the world  (Pročitano 61707 puta)
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
evo iz arhive snimljenih jedna ekskluzivna, snimio sam Vip show u avgustu 2019...riba se zvala AmorousJolie, radi i dalje i može da se nađe pod imenom JessicaKayth na sajtu Livejasmin...inače iz Rumunije je kao i obično,upisala je da ima 29 godina mada godine po ovim sajtovima nisu relevantne informacije, uglavnom ih smanje i upišu da imaju manje...mada ova ima baby face i deluje mi mlađe od 29 tako da moguće da ima toliko samo deluje mlađe, kada je bude zgazila još koja godina izgledaće full i kao milf.

Zvoni koliko je dobra Smile
« Poslednja izmena: 24. Dec 2021, 21:03:46 od Wayfarer »
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava


evo iz arhive snimljenih jedna ekskluzivna, snimio sam Vip show u avgustu 2019...riba se zvala AmorousJolie, radi i dalje i može da se nađe pod imenom JessicaKayth na sajtu Livejasmin...inače iz Rumunije je kao i obično,upisala je da ima 29 godina mada godine po ovim sajtovima nisu relevantne informacije, uglavnom ih smanje i upišu da imaju manje...mada ova ima baby face i deluje mi mlađe od 29 tako da moguće da ima toliko samo deluje mlađe, kada je bude zgazila još koja godina izgledaće full i kao milf.


Kazem ja da su Rumunke najbolje
« Poslednja izmena: 24. Dec 2021, 21:46:27 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
gimnastičarke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185


evo iz arhive snimljenih jedna ekskluzivna, snimio sam Vip show u avgustu 2019...riba se zvala AmorousJolie, radi i dalje i može da se nađe pod imenom JessicaKayth na sajtu Livejasmin...inače iz Rumunije je kao i obično,upisala je da ima 29 godina mada godine po ovim sajtovima nisu relevantne informacije, uglavnom ih smanje i upišu da imaju manje...mada ova ima baby face i deluje mi mlađe od 29 tako da moguće da ima toliko samo deluje mlađe, kada je bude zgazila još koja godina izgledaće full i kao milf.


Kazem ja da su Rumunke najbolje

pa logično kada je ponuda Rumunki pored Kolumbijki najveća...njih zajedno 70% na svim webcam sajtovima,ostatak sveta 30%...ako riba nije latina nego je bele rase najveća je šansa da je iz Rumunije.

ajmo još jednu bombu iz Ukrajine...takozvana Ukrajinska Angelina Jolie ili ti ValerieSins sa Livejasmin sajta, bilo mi je ostalo malo kredita tada pa sam je pitao da mi isflešira sise na private, inače preiskusna milfara je u pitanju ima oko 35 godina...proverena informacija Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
A ova?

https://uptobox.com/14wi6w65rykg

Nekad je dovoljno samo slušati dok priča na ruskom (važi za sve ruskinje)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

597658fee25d72486910b231397381e7dd672faa.jpg
(616.93 KB, 2736x2736)
1bcc23c700d3744aa9c841044a62daf93843171b.jpg
(577.17 KB, 2588x2588)
08a3dbcb078c3b9b5f30f4cd24e8e8c2c055ed0a.jpg
(614.84 KB, 2141x2678)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

plump bums.jpg
(167.46 KB, 1920x1080)
plump bumss.jpg
(224.05 KB, 1920x1080)
plump bumsss.jpg
(1662.29 KB, 1920x1080)
plump bumssss.jpg
(195.16 KB, 1920x1080)
« Poslednja izmena: 27. Dec 2021, 09:30:57 od El Guapo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
Ima li ko kakav info, mislim da je Slovenka, na xhamste live je HairAndSmile, brutalna mala..

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot_2022-01-03-22-52-26-703.jpg
(161.48 KB, 720x1600)
« Poslednja izmena: 03. Jan 2022, 21:55:34 od RagaBum »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
Moze neko objasniti cenovnu politiku tih najpopularnijih cam sajtova? Znaci zanima me cena po minutu, oni to komplikuju sa koristenjem tih kredita.


Koristio sam sajt skyprivate tamo je to jasno naznaceno samo sad zahtevaju da se korisnik verifikuje licnim dokumentima sto ce sipak dobiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
Moze neko objasniti cenovnu politiku tih najpopularnijih cam sajtova? Znaci zanima me cena po minutu, oni to komplikuju sa koristenjem tih kredita.


Koristio sam sajt skyprivate tamo je to jasno naznaceno samo sad zahtevaju da se korisnik verifikuje licnim dokumentima sto ce sipak dobiti.

Bez mnogo filozofije,kao što sam kucao par postova iznad...najpouzdaniji sajt sa najboljim izborom top riba ti je Livejasmin...učlani se tu,treba ti 2 minuta bukvalno...standardno smisliš username i paswordi to je to.
Normalno treba ti kreditna kartica koju uneseš da bi kupio kredit...koristim Livejasmin od 2016 pa evo do dan danas uplatim minimum jednom mesečno da se zajebavam,nikada od tada do danas ni jedan jedini problem bilo koje vrste.Tako da to ti je moja preporuka,da bih ti skratio muke i da nebi lutao po raznim drugim sajtovima te vrste.
Isto imam otvoren nalog na Flirt4Free i isto okej sve radi nikakva zamerka ali kao što rekoh najbolje ribe su na Livejasminu.
Što se tiče pitanja u vezi cenovnika,stvar je veoma jednostavna...svaka devojka ima svoju tarifu i cenu po minutu...konkretno ako na Livejasminu kupiš najmanji kredit za oko 35 eura dobićeš 28 kredita i sa ribom koja ti je oko 3 kredita minut imaš nešto oko 9 minuta private showa...da ti se skida da joj kucaš šta da radi i slično...naravno ako ćeš i ti da upališ svoju kameru da može da te vidi to ti je jedan kredit skuplje po minutu,što nije strašno.
Zaključak ti je da možeš da se zajebavaš i sa tim najmanjim paketom kredita od 35 eura, samo prvo malo razgledaj da vidiš koje su ti ribe u opticaju što se tiče ukusa a i cene, imaš normalno skuplje i jeftinije ribe...kod svake piše tarifa po minutu kada joj uđeš u room.
Normalno nekome je ovo skupo ali generalno od svih sajtova ovog tipa ako gledaš šta si platio i šta ćeš da dobiješ, bićeš zadovoljan...na dosta drugih sajtova je dosta glupa priča da ne širim diskusiju sad,čak na kraju ne znaš ni na šta si bacio pare,znam iz ličnog iskustva.
Pogledaj par postova iznad na ovoj strani gde sam kačio neke ribe pa sam i kucao neke detalje u vezi webcam sajtova opširnije.
« Poslednja izmena: 04. Jan 2022, 05:45:03 od Lexusone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
Molim sve prisutne da ne stavljaju napamet fotografije. Ako Već postavljate stavite i sa koje web stranice ste skinuli fotografije i stavite umetničko ime dotične dame da možemo da je tamo i potražimo kada bude imala online  live show.
« Poslednja izmena: 05. Jan 2022, 13:52:47 od brenko1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:35:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.317 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.