Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:46:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Call of duty7:Black Ops  (Pročitano 145428 puta)
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nec Vivaz U5i
Kada izadje Black Ops 2 bice isto dobara igra kao sto je sad Black Ops 1,a igrace ga oni koji budu sebe ubedili da je to i dalje dobra igra,a oni koji nebudu imali novca da sebi prijuste original igrace prvo single,pa tek onda ,ako neko nesto sredi igrace i multi.

Igra je sve gluplja i gluplja sa novim nastavkom,engine sve vise i vise smara....

Svi se na to zale,a ljudi iz Aktivizna i dalje uzimaju pare.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Влади́мир Р. Мака́ров

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
mob
Samsung Galaxy SM-N9005
Jaooooo boze sa kim ja ovde diskutujem.  Smile Smile Smile Smile Smile kakvih sve ljudi ima na ovoj planeti.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nec Vivaz U5i
Ako neko igra na ESL neka me doda da igramo 1 vs 1cod4 je dosta popularan,ali potrebno je da se ima original serial number ..uglavnom original igra nema citera i svi su pro.

http://www.esl.eu/hr/css/1on1/ladder/player/6736413/#/hr/css/1on1/ladder/player/6736413/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Влади́мир Р. Мака́ров

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
mob
Samsung Galaxy SM-N9005
Citat
cod4 je dosta popularan,ali potrebno je da se ima original serial number ..uglavnom original igra nema citera i svi su pro.
Potreban orginal.  Smile Smile Smile Smile Smile jebote pa dokle vise sa tim glupostima,pa taj CoD4 ja igram od kada je izasao preko xifre,ima gomila piratskih servera,kao i raznih modova i jos puno-puno toga,nisu svi pro,ima svega i svacega,kao i cheatera i oni preko xfire nemaju orginal,daj molim te ali MOLIM TE prestani da lupas gluposti jer je to vec postalo neilosrdno sa tvoje strane.
Potrazi pomoc.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nec Vivaz U5i
Meni su modovi rekli da ignorisem u buduce sve u vezi tebe,zbog pretnji na pm zbog kojih si trajno banovan sa foruma pod nickom @bizmark...

Kao sto rekoh dodaj te me na ESL tamo nema citera i nubova. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Влади́мир Р. Мака́ров

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
mob
Samsung Galaxy SM-N9005
Al zasto pricas glupost da CoD4 je samo ogrinal,zato toliko kenjas,pa ja igram kao sto rekoh na piratskoj verziji sledece delove:

Call of Duty 2 (preko xfire komotno vec par godina)
Call of Duty 4(takodje preko xfire vec par godina)
Call of Duty 5  ili ti World at War isto piratsku verziju igram par godina bez problema.
Igrao sam i Black Ops kao i MW2 dok su alteriwnet serveri radili,igram i MW3 koji trenutno je uzasan zbog previse cheatera(poput tebe) i njega bas i neigram toliko u zadnje vreme.

Cisto da ljudi nezaborave da si se ti bavio i prodajom chitova ili ti wallhacka koji se nemoze detekovati(bar si ti tako tvrdio) pa je nekoliko klinaca koji su naseli na tvoju foru trajno banovano.

Sto se tice ovog Black Opsa on je po najnovijim informacijama u fazi selidbe tako da ce najverovatnije uskoro ponovo proraditi na nekom novom serveru i novoj lokaciji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nec Vivaz U5i
Na ESL svi imaju skill potoji i anticheat zastita wire + steam zastita itd...

A da bi se igralo na ESL serverima potrebno je da se ima original igra posto su original serveri to sam rekao..za crackovane servere me bas briga samo sam rekao da se ja pitam ili bih rekao da ih podignu na original ili da ih ugase iz razloga zasto sto je piraterija zabranjena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Влади́мир Р. Мака́ров

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
mob
Samsung Galaxy SM-N9005
Bas me ovo cudi sa tvoje strane,jer si pre izvesnog vremena,a trudicu se da nadjem tovje postove na raznim forumima pa da te citiram, govorio kako se novac tesko zaradjuje,kako ga je glupo trositi na orginal igre i slicno,bio si teski protivnik kupovine orginala,stalno si kenjajo o radnickoj klasi i teskoj zaradi i to na puno mesta,a sada si odjednom postao ulizica za ko zna koga i ako znas da su u vecini svi za pirateriju i odjednom ti samo kupujes orginal igre i samo orginal serveri slicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nec Vivaz U5i
Pa bas zato sto sam poceo da radim i saznao nesto vise o tome sta je autorsko pravo..sta je legalno sta je ilegalno,pricati o tome kako se igraju crackovane igre i sve ostalo u vezi warez,je totalno glupo i blam..isto tako savetujem i ostale da kupuju original igre iz razloga zato sto je to legalno ,a ovo ostalo nije....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Влади́мир Р. Мака́ров

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.1
mob
Samsung Galaxy SM-N9005
Svi jedva cekaju da te poslusaju i odmah ce krenuti da kupuju orginal igre.  Smile
A dali i muziku koju imas na racunaru je isto orginal,mozes li stvarno potvrditi da neskidas nista nelegalno i da sva muzika koju ti posedujes je orginal cd i da nemas ama bas nista piratsko.
Dali je i tvoj windows koji koristis isto orginal...? ? ?
« Poslednja izmena: 29. Mar 2012, 12:58:14 od Zlok@$ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:46:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.