Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:50:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Caj Paiyouji?  (Pročitano 27292 puta)
06. Dec 2008, 19:26:50
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
LG Google Nexus 5
jel ima neko iskustva s ovim cajem?
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ako imas problema sa kg.  mozda je bolje da probas caj Paiyouji , to je kineski caj za mrsavljenje koji je stvarno koristan a nije stetan za zdravlje. To vam kazem iz iskustva zato sto sam ja pila 42 dana i smrsala sam 15kg.  bez gladovanja i bez odvikavanja hrane ili gaziranih sokova a osjecate se super . Poslije 42 dana sam otisla kod doktora na pregled da bih vidjela jeli mi sto naskodion caj ali sam bila zadovoljna sa snimcima jer su izgledali vrlo dobro. Ako neko zeli da izgubi visak kilograma a da se zdravlje ne pogorsa ,ja vam preporucam ovaj caj jer se kg.  ne vracaju. Ja sam prestala prije cetri mjeseca koristiti caj,jedem normalno sve ali nije se vratio cak ni jedan kg.  nazad.  
rado cu vam pomoci jer sam i sama patila od viska kg.  i ni u jednom trenutku se nisam pokajala sto sam ga koristila . Pozdravljam sve koji pate od viska kg.  i nadam se dacete se odluciti za ovo jer je stvarno jednostavan i za koristiti

paiyouji@gmail. com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Kao list na vetru....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Imam ja iskustva sa njim...  Sa popijene tri kutije, smrshala sam 17kg bez dijete. Jednostavno mi se ne jede. Da ne pominjem koliko mi se koza prolepsala i koliko je meksa.
Nisam verovala da ce delovati, posto sam probala milion drugih napitaka, tabletica i sl....
Stvarno sam prezadovoljna.
Nesanica se javlja samo u par noci u pocetku ( ja tu nisam kompetentna, posto sam nocna ptica celog zivota, ali mi rekose nekoliko njih koji su pili caj)
Mnogo sam energicnija, bolje raspolozena, jeste da se mnogo vise znojim i mnogo vise pijem vodu, ali je to zaista mizerna "komplikacija" u odnosu sto ovaj chaj pruza.

Jedini problem je nabavka istog, ali se nadam da cu i to uskoro resiti na najbolji moguci nacin, i za sebe, a i za sve one koji zele da smrsaju bez opterecenja, dijeta i loseg raspolozenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
A gde taj caj moze da se nabavi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Koliko znam najviše naručuju na paiyouji@gmail.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
A gde taj caj moze da se nabavi?
   Kod lokalnog dilera.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Kao list na vetru....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
A gde taj caj moze da se nabavi?

koga to interesuje, neka se javi na moju mail adresu (posto nisam u mogucnosti da primam i saljem pp-e), a ja cu ga uputiti dalje

p.s.
sad sam u minusu 19kg Smiley
« Poslednja izmena: 25. Sep 2009, 20:31:42 od marielamarlena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Kao list na vetru....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Koliko znam najviše naručuju na paiyouji@gmail.com

da... pa te koshta ko Svetog Petra kajgana... chaj, postarina, carina, pdv....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Koliko znam najviše naručuju na paiyouji@gmail.com

da... pa te koshta ko Svetog Petra kajgana... chaj, postarina, carina, pdv....

Ma kakva postarina, carina, pdv....  Naručiš preko maila, sjedneš u kola i za Sloveniju. Usput napraviš shoping i uzmeš povrat pdv. Kupiš višak čaja po 35 eura i ga ovdje sa lahkoču prodaš po 320 kuna i više. Nije to neka matematika al se iplati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Kao list na vetru....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
da, ali sam ja govorila o Srbiji.

Inache, od cetvrtka i Hrvatska ima svoje predstavnishtvo ovog chaja u Zagrebu, tako da nece biti potrebe da ljudi idu u Sloveniju po chaj.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:50:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.