Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 501 502 504 505 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BUSPLUS sistem kontrole karata u BG - ustvari sistem za praćenje ljudi!  (Pročitano 314313 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
LG Nexus 4
Ne znam samo sa kojim pravom bi uopste oni zaustavljali divljeg taksistu?? Sad su na sve postali i saobracajna policija? Svakim danom njihov opseg delovanja je sve veci i veci, uskoro nam pored njih nece trebati ni policija, ni zandarmerija, pa ni vojska.... Jebo onog ko ih izmisli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Ne znam samo sa kojim pravom bi uopste oni zaustavljali divljeg taksistu?? Sad su na sve postali i saobracajna policija? Svakim danom njihov opseg delovanja je sve veci i veci, uskoro nam pored njih nece trebati ni policija, ni zandarmerija, pa ni vojska.... Jebo onog ko ih izmisli...

Slazem se ali oni su stvoreni sa idejom da ciste sivu ekonomiju pre svega. Opominju komsiluk za buku, startuju vlasnike rasnih pasa i sta ja znam sta sve ne spada u opis njihovog posla.

E sad, to oko divljih taksista jeste stvarno za razmatranje. Ne znam da li je saobracajna policija za to zaduzena jer je to privredni prekrsaj a ne saobracajni.

Ali najbolji gonic takvih taksista su sigurno njihove "regularne" kolege  Smile

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
LG Nexus 4
Pa oni su komunalci, zna se sta to znaci... Ove sacekuse po autobuskim stanicama, zaustavljanje divljih taksista i slicne gluposti ne mogu ni u ludilu da budu deo njihove delatnosti... Mogu da svarim da negde vide nelegalnog taksistu, da ga legitimisu, traze papire, i pozovu nadleznu sluzbu da to resi... Ali da oni zaustavljaju taksistu koji je u voznji i tako nesto, pa to je smesno, odakle im ovlascenja za tako nesto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Zato i kazem da treba razgraniciti ovlascenja i jasno definisati koji je ciji resor.

Ovakim pristupom i podrskom gradskom saobacaju koji je postao polu-privatna firma, moze se traziti da obezbedjuju svaku takvu ili slicnu firmu i budu podrska u naplati usluge.

Po toj logici se mogu umesati i u EPS pa da neplacanje struje potpadne pod prekrsajnu prijavu.

Ma suludo...nas pravosudni sistem zahteva metlu i to veeeeliku metlu i reorganizaciju.

I da dodam: ako je iko za red i disciplinu u drzavi, ta sam. Volim i postujem postavljena pravila i sistem "svi na svom mestu" i "svako radi za sta je placen i ima svoja zaduzenje".
Ali ovo sa komunalcima to nije i zato me iritira. Kao sto nije ni faking BusPlus. I tako dalje...

« Poslednja izmena: 17. Apr 2015, 23:44:58 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Dobri momci...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 338
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Primetio sam da kontrolorske jajare više nemaju obeležja BusPlusa niti Grada Beograda...  Smile

Probali su:

1) Ulaz na prednja vrata
2) Tačkastu kontrolu
3) Kontrolu sa komulanom policijom

i sve to propalo  Smile  Smile
Nisu hteli da me slušaju kada sam im lepo govorio da će morati da pojedu sva govna koja su izasrali.


Sada kontrolori po nalogu gradskih oca idu kao jajare bez ikakvih obeležija, po tri smežurane face, krijući aparate za kontrolu po torbicama i ispod jakni.


Vlast je dakle rešila da se buvljači sa narodom i spušta na primitivne fazone, umesto da budu gospoda i ako su šmekeri već kada kradu pare beograđana kradu to sa stilom i u odlelima sa kravatom.  Smile


Počupajte validatore iz autobusa, subvenišite gsp sa još 30% do onih 100% i krenite da ozbiljno razmišljate o metrou pod zemljom.
Dok god ne završite metro beograđani neće plaćati kartu jer ste ih izmajmunisali, opljačkali i oni vam to neće oprostiti. Gledajte da upropastite i šansu "metro", a na dobro ste puto da to i uradite.  Smile
Davno ste prešli granicu od koje nema nazad, jer niste slušali one koje su vas doveli tu gde jeste - vaše sugrađane.  Smile
Demotivisali ste i zaovek izgubili i one građane koji su nekad plaćali kartu jer su shvatili da su bili isuviše glupi, da uredno plaćaju karto dok vi uredno kradete pričajući kako radite u ime njih i za njihovo dobro  Smile  Smile Smile

Aj uzdravlje


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.90
 Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Е супер онда, зови Црвени Крст, па нек они праве метро у граду где 5% људи сматра да треба да плаћа превоз  Smile
« Poslednja izmena: 25. Apr 2015, 18:09:21 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Dok god ne završite metro
Ja opet preporučujem knjigu "Beograd ispod Beograda"
« Poslednja izmena: 25. Apr 2015, 20:14:45 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Primetio sam da kontrolorske jajare više nemaju obeležja BusPlusa niti Grada Beograda...  Smile

Probali su:

1) Ulaz na prednja vrata
2) Tačkastu kontrolu
3) Kontrolu sa komulanom policijom

i sve to propalo  Smile  Smile
Nisu hteli da me slušaju kada sam im lepo govorio da će morati da pojedu sva govna koja su izasrali.


Sada kontrolori po nalogu gradskih oca idu kao jajare bez ikakvih obeležija, po tri smežurane face, krijući aparate za kontrolu po torbicama i ispod jakni.


Vlast je dakle rešila da se buvljači sa narodom i spušta na primitivne fazone, umesto da budu gospoda i ako su šmekeri već kada kradu pare beograđana kradu to sa stilom i u odlelima sa kravatom.  Smile


Počupajte validatore iz autobusa, subvenišite gsp sa još 30% do onih 100% i krenite da ozbiljno razmišljate o metrou pod zemljom.
Dok god ne završite metro beograđani neće plaćati kartu jer ste ih izmajmunisali, opljačkali i oni vam to neće oprostiti. Gledajte da upropastite i šansu "metro", a na dobro ste puto da to i uradite.  Smile
Davno ste prešli granicu od koje nema nazad, jer niste slušali one koje su vas doveli tu gde jeste - vaše sugrađane.  Smile
Demotivisali ste i zaovek izgubili i one građane koji su nekad plaćali kartu jer su shvatili da su bili isuviše glupi, da uredno plaćaju karto dok vi uredno kradete pričajući kako radite u ime njih i za njihovo dobro  Smile  Smile Smile

Aj uzdravlje




Ziv bio  Smile

Dok god ne završite metro
Ja opet preporučujem knjigu "Beograd ispod Beograda"

Eto lepe preporuke da Beogradjani napokon shvate da nikada nece imati metro jer, jbg, nije ovo parce neke medje po kojoj su pasle ovce, gde jednostavno spustis busilicu i cepas  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 501 502 504 505 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.