Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:10:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bugarska leto - Suncev breg, predlozi  (Pročitano 47695 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Hahaha, ima još ljudi koji su mi to rekli, samo im uputim značajan pogled.  Smile

Ne, fakat, što je mLogo - mLogo je. A ja ionako nisam bog zna kako širokih shvatanja.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Sve cu da vas pobijem

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 451
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ma 100 ljudi 100 cudi Smiley
svako ima drugacije misljenje, a ja dok ne odem i ne vidim niko ne moze da me ubedi da je lose ili dobro Smiley
ovima koji neigde ne idu na more, naravno da je lose Smiley))))
e da koliko kostaju izleti?
hvala, ako mi jos nesto padne na pamet pitacu, pozzzz
IP sačuvana
social share
MAFIA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 586
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Otkako sam jednom imala prilku da vidim kako u Lazur diskoteci u Bugarskoj (Sunčev breg) devojka nekom dečku pruža hand job na sred diskoteke, i otkako mi je iste te večeri prišla britanska lezbejka sa namerom da me zažvali, nikome više ne preporučujem Bugarsku - barem što se noćnih izlazaka tiče

Ti bas ne znas da se zabavljas  Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Sensation
Aj i ja da se ukljucim...ja sam bio prosle i pre tri godine u Nesebru,mogu da ti kazem da sam se bas lepo proveo,sto ti kazes za neku smejurija kintu stvarno nema nista bolje! Smestaj mi je bio stvarno dobar(bio sam u privatnim vilama posto Nesebar skoro da i nema hotela),hrana je ok,a imas i nasih restorana(ali ne ides na more da bi jeo),more je po meni ok(ako hoces extra plavetnilo ti pljuni 700 evra pa idi u Grcku),od dva letovanja tj 20 dana samo mi je jednom bila crvena zastavica i par puta zuta,ali i to nije lose zbog talasa Smile...sto se tice cena,poskupeli su malo ali nista strasno,obavezno obidji Suncev breg,tamo je skuplje(zbog fancy stranaca) i lepse,tako da ti tamo preporucujem nocu da ides...put traje oko 12-13 sati,nije naporan...sve u svemu mozes lepo da se odmoris i provedes(zavisi s kim ides)....pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.33
Moj Savet ti je Sozopl, a moze jednodnevna ekskurzija do Burgasa ili Zlatnih pjaska. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Ma kakva Bugarska, bio sam u Avgustu jedne godine, more je CRNO !!! , ima dosta meduza, preko dana je bilo 37 a nocu oko 18 C, tako da je more hladno, jednom su bile crvene zastavice, kupali smo se, i naisao je talas od preko 2m i sve nas zakucao u pesak :),  plaže su peščane, duva vetar i stalno leti pesak. . . , uglavnom LOŠE,
prošle godine sam bio u Grčkoj 12 dana, Paralija + izleti 1 dan Meteori, 2 dana uspon na Olimp, apartmani+prevoz+viza, sve za 185€, što je bar 5x bolje od Nesebara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
ja sam prosle godine bila u Suncevom Bregu, ok je, more nije slatko ali nije ni preslano kao u Grckoj, kad zaronis da te oci jako peku ako ih otvoris  :chuckel:
provod je ok, sto se tice pica, pivo je oko 1-2 leva a kokteli su stalno na promocijama pa su oko 5-6 leva i to po ceni jednog dobijas dva.   Hrana je ok, najbolja je u restoranu Djani.
Bila sam i u Grckoj , Crnoj Gori ali ovde mi je isto ok skrooooz, i ove godine idem pocetkom avgusta.
prosle god sam isto isla u avgustu , ni jedan dan nije bilo ni oblaka a kamo li kisa.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.53
mob
Alcatel One Touch
ja sam prosle godine bila u Suncevom Bregu, ok je, more nije slatko ali nije ni preslano kao u Grckoj, kad zaronis da te oci jako peku ako ih otvoris  Smile
provod je ok, sto se tice pica, pivo je oko 1-2 leva a kokteli su stalno na promocijama pa su oko 5-6 leva i to po ceni jednog dobijas dva.  Hrana je ok, najbolja je u restoranu Djani.
Bila sam i u Grckoj , Crnoj Gori ali ovde mi je isto ok skrooooz, i ove godine idem pocetkom avgusta.
prosle god sam isto isla u avgustu , ni jedan dan nije bilo ni oblaka a kamo li kisa. 
    E,dete,blago tebi.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
evo dcujes moje utiske:

bio sam 2x u suncevom bregu 2006 i prosle godine.  Zavisi zbog cega ides.  ako si porodican covek itd ili hoces odmor onda idi u nesebar a ako hoces ludnicu,zezanje opijanje onda definitivno u suncev breg :D neces se pokajati! voda kao voda to je onako,nije neko more ali nije ni toliko lose zavisi kako ti se potrefi,ali ostalo vrh!

ja sam prosle godine potrosio oko 150e svaki dan smo jeli u restoranu,opijali se koktelima,nakupovali odece. . .  kafana i restorana na svakom koraku.  najaci mi je bio neki bar gde je tekila jedan lev a bio je jos happy hour znaci dobijes dve tekile za 45 din! pa gde to ima? :D

Od diskoteka obavezno poseti Lazur,a od restorana imas moju preporuku za "kokiche" restoran je extra a jeftin,na primer pica ti je od 5-7 leva 225 din do nekih 320 din,ali pica onako postena da je pojedes i to da se preznojis :D

Svaka preporuka za suncev breg i bugarsku uzivaj tamo neces se pokajati,SIGURNO! :wave:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


I would rather live in the 80`s

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
HTC Smart
Prošle godine sam bila u Bugarskoj i malo je reći da sam oduševljena. Bila sam u Sunčevom Bregu i Nesebaru. Divno sam se provela i planiram i ove godine da idem. Više ne slušam komentare ljudi po forumima koji imaju predrasude prema Bugarskoj iz ko zna kog razloga. Ne razumem kako mogu komentarisati, a da  nisu tamo letovali... A još su m i zanimljiviji oni što su letovali u Bugarskoj pre 5 godina za 100 evra sa prevozom  Smile Smile daj ljudi o čemu mi pričamo  Smile

Bugarska je super i na žalost daleko, daleko ispred nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:10:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.