Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:32:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bugarska 2009: svojim kolima ili autobusom?  (Pročitano 8711 puta)
14. Jun 2009, 00:59:45
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Jako slabo imam informacija u vezi odlaska sopstvenim prevozom za Bugarsku.
Zanima me sledece:
- mogucnosti parkiranja
- cene parkiranja u hotelu i van njega.
- gde parkirati automobil
- bezbednost automobila u hotelima i generalno u Bugarskoj
- ima li tih famoznih kradja ili je to samo formirano misljenje o Bugarima na osnovu ranijih vremena? (predrasude ili )
- da li uopste ici automobilom?
Odsescu u hotelu Lion u Suncevom bregu.  Ima li ko korisne informacije o tome?
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Bezbednost automobila u Bugarskoj je nula. Mom drugu su ukrali šleper (pukom srećom je uspeo da ga pronadje i vrati čak ni bugarska policija nije htela tj. nije mogla ništa da učini po tom pitanju), a tati su obili automobil i pokrali sve iz njega (nisu ga ukrali jer je stari auto u pitanju pa im se nije isplatilo).

Ja bih ti preporučila da kreneš lepo autobusom i da ne brineš tokom boravka tamo gde ćeš smestiti kola i da li su bezbedna. Bugarska je jako povoljna i što se tiče prevoza i što se tiče hrane i svega ostalog. Moja kuma je bila tamo pre 3-4 godine sa drugaricama i fenomenalno se provele. Kaže da su se prejedale i kupovale sve i svašta a opet nisu potrošile mnogo para. Obavezno probaj čuveno bugarsko pile na ražnju sa tortiljom (ako uspeš da pronadješ neko mesto gde ga turci ili avganistanci pripremaju oduševićeš se Smiley )

Lepo ćeš se provesti, ne brini  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iPhone
Moja kuma je bila tamo pre 3-4 godine sa drugaricama i fenomenalno se provele. Kaže da su se prejedale i kupovale sve i svašta a opet nisu potrošile mnogo para.

Sad je malo drugacija situacija, otkad su usli u EU.... Nije vise bas toliko jeftino....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Pa nisam bila skoro, možda pre godinu i po, ali mi je neko rekao da je i dan danas sve pristupačno. Znam da su podigli cene ali mislim da to za nas nije strašno Smile Jesi li možda bio skoro??
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung s3
pre 4 god sam sa 250 evra (ukupno) bio car. smestaj je bio oko 100evra u sezoni! a cene bagatela. Sad su skupi. Cak preskupi za ono sto nude u odnosu na grcku ili neko drugo mesto. Zato sad svi idu u Grcku. A ja sam nedavno dosao iz Italije i letovanje je Dzabe. Nekih 15-20 evra po osobi sa doruckom (u sezoni naravno)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iPhone
Jesi li možda bio skoro??

Ja sam bio godinu dana pre nego sto su usli u EU.... I stvarno je sve bilo bruka jeftino.... Vec sledece godine je sve malo poskupelo....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Hvala Mikele  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Hotelski kompleks u Suncevom bregu cuva privatno obezbedjenje. Portirnice su na svakom ulazu sa glavnog puta.
Video sam mnogo automobila sa nasim tablicama tamo i nisam cuo da je neko imao problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ovaj moj drug je parkirao šleper na parkingu sa obezbedjenjem i video nadzorom...otišao do wc-a i da kupi nešto za klopu, za 15 minuta su mu ukrali šleper!!! Ako se neko namerači na kola, a još kad vide strane tablice, neće ti niko pomoći. Zato mislim da je bolje da se ode bus-om i da se uživa bez trzavica. Ne kažem da će se to svakome desiti ali znam da se jako često dešava.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 178
Zastava jos uvek africca
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
HTC one v
Budući da radim u Bugraskoj od 2002, i da tamo idem svojim kolima od 2003, isto tako i zivim na relaciji Sofija, Nova Zagora i Pazardzik, a u letnjim mesecima (posto sam već tamo) skocim do Bugrasa i okoline, nikada ali nikada mi niko nije zagrebao auto, a da nekažem ukrao ili nesto slično.

Jedino sam imao problema na relaciji od Gradine do Sofije i u samoj Sofii, gde ti poneka budala polomi antenu, brisač, ogrbe auto (tipa stao sam na njegovo mesto itd), ali od 2005. nema čak ni toga, sve posle Sofije me niko nikada nije smorio ni policija zbog brze voznje (na auto-putu naravno oko 160km) niti stanovništvo zbog registarskih oznaka.
Ko je bio u Bugraskoj primetiće da je vozni park 1.000.000 (slovima: m i l i o n) puta bolji od naseg, nisan qashkai, audi i mercedesi na svakom koraku, bmw, pasati i sl. Jedina Dacia koju sam video je iz Rumunije (registracija) za svo ovo vreme.

Vozila koja sam koristio je 406 i chevi. epica i mogu reći da su bila jedna od losijih na putu, ali su i jedina bila nova (svaki put kada sam imao servisne intervencije su me mehaničari smarali sa pitanjima sto sam kupio nov auto i sl.)

Parkiranja su bila na javnim parkinzima, a u Sofiji u kraju gde sam živeo na ulici.

Tako da ti je moja preporuka ako imas ispravan auto idi kolima, naravno nemoj da ga ostavljas otključanim i sa kljucevima u kontakt bravi ili na dohvat ruke, pakirališta imaš svuda, vodi računa da ga ne ostavljas na ulici gde je znakom zabranjeno parkiranje (ali to je već do lične kulture) jer će ti "pauk" odneti auto (imas na svakom znaku broj pauk službe):

Obezbeđeno parkiranje u Burgasu je oko 50€ za mesec dana.

A da, samo da znaš da i ako je skoro svuda auto put opet treba oko 10-12 sati, pa dobro isplaniraj put.

« Poslednja izmena: 19. Jun 2009, 14:41:54 od jermenin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:32:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.