Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Бугари 1999. смислили '"Операцију потковица"  (Pročitano 4160 puta)
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows XP x64
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung i9300
e sad da nastane jedna nova potkovica oko sofije  Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
ma ne,da li znas koje vojske su se turci najvise plasili i bili dobri,kao devojcice?
pod bugarima,piskili su u gace dok bugarski vojnik seta ulicom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 6220
Pa normalno, svi se vise plase izdajnika nego neprijatelja  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2012, 21:22:44 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Ovaj plan i ako je postojao nikada nije sproveden u delo.
Takodje Siptari ilte Albanci iz mog grada masovno su krenuli da odlaze uz delimicno proterivanje 31. Marta na 1.April (ovo proterivanje je obuhvatalo sela i delove grada koji su bili u direktnoj vezi sa OVK).
Njihov zbeg je trajao oko dve nedelje, jer su prvo krenuli preko Kule u CG ali su usli u deo koji je kontrolisao OVK i tamo napravili kamp.
Deo je krenuo preko Cakora takodje prema CG (Plav, Gusinje) gde su takodje napravili kamp.
Ostatak je isao preko Decana u pokusaju da se domognu Albanije.
Ovk je u to vreme kontrolisao veliki deo juzne teritorije tako da je kretanje vojske i policije bilo limitirano.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
Motorola 
Ovo za potkovicu mi nije jasno,znaci Bugari su hteli da pomognu Srbima tako sto ce izvesti akcija potkovica gde ce se Siptari proterati a Srbi pobediti,ali da li bi opet bilo nato intervencije?

@cg ac a jel su se Srbi digli na oruzije koji su ziveli u Metohiji i na Prokletijama? Jel bilo Srba na Prokletijama obicno se kaze da su najbolji borci oni sa planine. Znam za odred munje,ali sam cuo da im se sudi za neke zlocine,cuo sam dok su munje bile tu da su Srbi mirno spavali u Peci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ovo za potkovicu mi nije jasno,znaci Bugari su hteli da pomognu Srbima tako sto ce izvesti akcija potkovica gde ce se Siptari proterati a Srbi pobediti,ali da li bi opet bilo nato intervencije?

Tek onda bi bilo intervencije.


Ljudi,pa oni su jos 80ih odlucili - ima da uzmu rude koje leze na Kosovu.Milom ili silom.

Nista Ameri ne rade,a da prethodno nisu dvadeset godina unapred isplanirali,dvadeset puta preispitali i dvadeset puta provezbali/spremili se.


Na kraju krajeva,sta pa traze u Afganistanu? Nisu samo droge,nego i rude zbog kojih su Rusi i isli tamo.
« Poslednja izmena: 10. Jan 2012, 20:35:51 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
Motorola 
Ovo za potkovicu mi nije jasno,znaci Bugari su hteli da pomognu Srbima tako sto ce izvesti akcija potkovica gde ce se Siptari proterati a Srbi pobediti,ali da li bi opet bilo nato intervencije?

Tek onda bi bilo intervencije.


Ljudi,pa oni su jos 80ih odlucili - ima da uzmu rude koje leze na Kosovu.Milom ili silom.

Nista Ameri ne rade,a da prethodno nisu dvadeset godina unapred isplanirali,dvadeset puta preispitali i dvadeset puta provezbali/spremili se.


Na kraju krajeva,sta pa traze u Afganistanu? Nisu samo droge,nego i rude zbog kojih su Rusi i isli tamo.

A sto na primer to nisu trazili u Hrvatskoj,Hrvatska pritom ima i more,nego se bas okomili na nas? Jel to zato sto Hrvate stiti Nemacka,Vatikan,Austrija?

Pritom Amerima smo bili saveznici u drugom svetskom ratu a zaboravili su na nas,a Nemacka na primer ne zaboravlja svoje sav eznike iz drugog svetskog rata tj. Hrvate.
« Poslednja izmena: 10. Jan 2012, 20:38:34 od Don Shone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Zato sto se na Kosovu nalazi 5. po velicini rezerve,izmedju ostalog,lignita.A lignit ce u narednim godinama biti sce dragoceniji,jer se od njega moze napraviti vestacki benzin.

A istovremeno im je dobro doslo to sto je odmah pored raskrsca puteva - em imaju bazu,em mlate lepe pare od droga koje tu prolaze na svom putu od Afganistana do Evrope,em i Siptari prave deo.

Pritom Amerima smo bili saveznici u drugom svetskom ratu a zaboravili su na nas,a Nemacka na primer ne zaboravlja svoje sav eznike iz drugog svetskog rata tj. Hrvate.

Pa,jesmo... Ali... mnogima su pare bitnije od obraza.

Mada,i to sto smo bili "saveznici",bili smo ko sto su im sad Siptari - jednokratna podrska,nista vise.
« Poslednja izmena: 10. Jan 2012, 20:44:26 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
Motorola 
Zato sto se na Kosovu nalazi 5. po velicini rezerve,izmedju ostalog,lignita.A lignit ce u narednim godinama biti sce dragoceniji,jer se od njega moze napraviti vestacki benzin.

A istovremeno im je dobro doslo to sto je odmah pored raskrsca puteva - em imaju bazu,em mlate lepe pare od droga koje tu prolaze na svom putu od Afganistana do Evrope,em i Siptari prave deo.

Znaci da je to ostalo nase,mi bi za par godina bili bogati i mogli bi da prodajemo lignit? Ja sam cuo za Metohiju da ima jako lepe predele i da se razlikuju od ostatka Srbije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Zato sto se na Kosovu nalazi 5. po velicini rezerve,izmedju ostalog,lignita.A lignit ce u narednim godinama biti sce dragoceniji,jer se od njega moze napraviti vestacki benzin.

A istovremeno im je dobro doslo to sto je odmah pored raskrsca puteva - em imaju bazu,em mlate lepe pare od droga koje tu prolaze na svom putu od Afganistana do Evrope,em i Siptari prave deo.

Znaci da je to ostalo nase,mi bi za par godina bili bogati i mogli bi da prodajemo lignit? Ja sam cuo za Metohiju da ima jako lepe predele i da se razlikuju od ostatka Srbije.

Pa,mi i jesmo izvozili lignit,i to u bas velikim kolicinama,peti po redu u svetu.

Lignite mined in millions of metric tons 1990

 Germany    356.5    
 Russia    137.3
 United States    82.6    
 Czech Republic    71.0
 SFR Yugoslavia    60.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.