Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:19:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Budva na pjenu od mora  (Pročitano 10907 puta)
22. Jan 2013, 05:32:04
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Browser
Chrome 24.0.1312.52



http://www.imdb.com/title/tt1933549/

Serija oslikava sukob sistema vrednosti i različitih mentalnih sklopova dve crnogorske porodice, jedne starogradske budvanske, i druge tranzicione nikšićke. Mima Karadžić tumači lik Sava Bačića, kontroverznog biznismena koji po Budvi kupuje sve što mu se svidi i gradi gde god poželi. Mladen Nelević igra glavu druge familije - Jova Radmilovića, Budvanina i bivšeg policajca koji ne želi da proda svoje parče zemlje. Zaplet nastaje kad se rodi ljubav između Savove kćerke Bojane (Sanja Jovićević) i Jovovog sina Luke (Momčilo Otašević)... 

Uloge:  Mima Karadžić. Mladen Nelević, Ljiljana Blagojević, Dubravka Vukotić, Drakić, Momčilo Otašević, Sanja Jovićević, Bane Popović, Milena Marić, Marko Nikolić, Andrija Milošević, Bojana Maljević, Marija Karan, Nina Janković

Scenario: Stevan Koprivica

Režija: Milan Karadžić

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Nisam nigde video ovu temu pa sam je otvorio i nadam se da nije dupla ... nisam ovu seriju nikako do sad gledao pa me zanima šta vi mislite o njoj a i da malo diskutujemo sad kad su dve sezone serije gotove ...

Evo prve epizode, prve sezone za one koji žele da krenu da gledaju a ukoliko je neko zainteresovan, postavljaću sve epizode serije kako ih ja budem gledao

« Poslednja izmena: 22. Jan 2013, 05:35:01 od bojan.c »
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije

volim Milanu ♥

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 15225
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
nzm, nekako mi se ne svidja kako glume  Smile
IP sačuvana
social share
25.000 Smiley idemo dalje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Samsung GT-S7580
Гледао сам мало.. није лоша серија, привуче пажњу.. 

nzm, nekako mi se ne svidja kako glume  Smile

У последње време, имам осећај да шта год кажеш на српском.. првенствено мислим на глуму.. делује тако патетично.. неприродно.. не знам ни ја.. углавном, нешто доста боље звучи кад се каже на енглеском, него српском.. Сад ће доћи неко да ми сере због тога.. али шта ћу сад ја.. или је ствар у тој глуми или у мени.. Па тако и мени некад тај осећај патетике поквари глуму.. ал' мање више,  добро они глуме..
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Sony 
Gledao sam celu seriju nije loša u globalu zainteresovala me... Inače gledao sam 2. sezonu kad je počela, 1. sam posle pogledao, inače večeras je bila poslednja epizoda 2. sezone, nisam nešto oduševljen završetkom serije, očekujem da Mima Karadžić verovatno sprema i 3. sezonu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Ајде Бојане леба ти окачи ми прву сезону. Нигде не могу да нађем. Уствари јесам нашао на пар места, али је тамо одвратан квалитет слике и звук није укомпонован са њом. Одвратно. Не може да се гледа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Ајде Бојане леба ти окачи ми прву сезону. Нигде не могу да нађем. Уствари јесам нашао на пар места, али је тамо одвратан квалитет слике и звук није укомпонован са њом. Одвратно. Не може да се гледа.

Ja gledam preko natabanu.com ... tu imaju sve epizode i sasvim je ok zvuk i kvalitet .. barem za mene
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
 Ок, због ваших умерених коментара сам одгледао мало од ове неандерталске серије и када се девојка на 3:03 запетљала у мрежу видео оно што сам и очекивао: Гомилу неприродности, извештаченог понашања и примитивизма.
Не разумем због чега у домаћим филмовима и серијама жене представљају као огромне балоне гноја и помија.

Сво то извештачено и измишљено понашање које се представља људима као реално је огавно.  Много мазохизма треба уложити у гледање овог ђубрета.
Продукцијски гледано сав тај раскош и богатство у земљи у којој просечног лика нема кер за шта да уједе- делује примамљиво за гледање. Ипак, генерално џаба ти сва шминка и по0мпезна сценографија када су дијалози септичка јама а карактери егоистично дно дна +серија је црногорска(мош'мислити на шта личи).
« Poslednja izmena: 24. Jan 2013, 13:52:51 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Ogledao sam prvu sezonu i sviđa mi se scenario ali se slažem se taxtex da je previše primitivizma i tako tog ali .. šta je tu je ... bolje i to nego Anandi
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Sony 
Definitivno se slažem sa zadnjim delom tvoga posta Bojane..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Definitivno se slažem sa zadnjim delom tvoga posta Bojane..  Smile

Pa da brate .. mislim jbt od tolikog glumačkog kadra, ne mogu da naprave neku normalnu seriju nego se evergrin klasik zvani Bolji život prikazuje po ko zna koji put

Nego da vratimo na temu .. druga sezona mi je DOSTA bolja i dosta više akcije ima tako da ... preporučio bih da pogledate ... meni je ostalo još četiri epizode ( 9, 10, 11 i 12 ) i to je to .. odgledao sam celu seriju u možda dva, tri dana a toliko brzo sam jedino pogledao već pomenuti Bolji život mislim u tom tempu  Smile

Nadam se da će biti i nastavaka ... mislim treće sezone ...  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:19:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.