Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:07:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Buđenje-odredjuje podznak!  (Pročitano 30835 puta)
Ucesnik diskusija


Ja nisam kapetan ladje ja sam kapetan Ledjo

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 106
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ne diraj lava dok spava.Meni je asc na 5 stepenu Lava.Volim da se budim sam,da spavam koliko mogu,nekad tri sata nekad 12,ali nikako da me neko budi.Vladar i podznaka i stepena Sunce,otisao u trecu kucu,u znak Device.Kad se probudim odmah vrsim analizu sna,brzo donosim odluku kako da mi se odvija plan za taj dan.I cesto mi se desava da me telefon probudi(treca kuca),takodje brzo se posle budjenja hvatam za istu stvarcicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
meni je asc blizanac,izgleda na 2. stepenu(bik),posto prvo sto uradim kad ustanem-jedem,ustajem lako,ne volim da se izlezavam,ali onda duzi vremenski period ne mogu da se pomerim,smorena sam..ali ipak gledam kako da sto pre pricam telefonom.. (vladar asc merkur u 3. kuci)..eto valjda sam i ja naucila nesto.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moj ASC je na 15* raka - često imam običaj da nakon prvotnog buđenja (dolaženja k svijesti) ne mogu odmah ustat, ko paralizirana sam, pa imam budilicu navijenu da mi zvoni svakih 9 minuta i tako me postepeno budi.. pa evo sad ću, još samo malo, pa još malo.. pa se to obično otegne na 2 sata  Smile (to je rakovska karakteristika?)
jer ova druga je definitivno blizanačka - koja odgovara onim 15* stupnjeva -> dakle kad ustanem odmah za komp, novine, mail Smiley i često sam dobre volje ujutro  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


http://www.youtube.com/watch?v=qzLdxeQj66k

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens MC60
Evo moj asc je u Blizancu na 11 stupnju sto js tupanj Vodenjaka

I neam blage kaj se desi kad se zbudim zapravo ne obracam pozornost na to 
Smile Smile
IP sačuvana
social share
;Al Gran Pueblo Argentino Salud!

Coronados de gloria vivamos
O juremos con gloria morir.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
meni je asc blizanac,izgleda na 2. stepenu(bik),posto prvo sto uradim kad ustanem-jedem,ustajem lako,ne volim da se izlezavam,ali onda duzi vremenski period ne mogu da se pomerim,smorena sam..ali ipak gledam kako da sto pre pricam telefonom.. (vladar asc merkur u 3. kuci)..eto valjda sam i ja naucila nesto.. Smile
Smile Smile Smile
Bravo,obzirom na godine,odlichna ti je analiza Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hvala andjela,bas se trudim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 239
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Moj brat, primjerice, kod njega se vidi odmah na temelju ASCa:
on je Vaga s podznakom na 3° Jarca ~ on kad se probudi, upali sve moguće ~ televizor, kompjuter, glazbu. Ali često je lice bez izraza, tupavo pomalo.  Smile Smile


 Smile

Slažem se sa tobom i ja sam Vaga -Jarac (0,52) i potpuno isto ujutro uradim. Ne volim da ustajem rano i onda mi je teško da se oporavim od šoka. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
moj ASC je na 15* raka - često imam običaj da nakon prvotnog buđenja (dolaženja k svijesti) ne mogu odmah ustat, ko paralizirana sam, pa imam budilicu navijenu da mi zvoni svakih 9 minuta i tako me postepeno budi.. pa evo sad ću, još samo malo, pa još malo.. pa se to obično otegne na 2 sata  Smile (to je rakovska karakteristika?)
jer ova druga je definitivno blizanačka - koja odgovara onim 15* stupnjeva -> dakle kad ustanem odmah za komp, novine, mail Smiley i često sam dobre volje ujutro  Smile

Moj Asc je na 17 stepeni raka. takodje se izlazavam skoro 2 sata, a u skladu sa 17 stepenom, smisljam sa kim bih se u toku dana mogla druziti i gde bi mogla ici!
« Poslednja izmena: 20. Dec 2006, 10:21:00 od Niinna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Kod mene su dve varijante posto je razlika u 4 minuta!
Ili mi je ASC na 1*Device (vladar merkur u lavu u 12)
ili je 29*Lava (vladar sunce u raku u11)
-kad se probudim ne volim se gnjaviti , vec se ustajem cim otvorim oci, ali prvo mi se budi "mozak"(cujem sve, svaki sum) a onda malo kasnije otvaram oci, onda odlazim kod ogledala i obavezno vezem kosu, sklanjam je sa lica pa tek onda umivanje ...inace uvek sam vesela ujutro.
Obavezno palim tv , muzika ujutro mi manje prija vise volim da cujem nove informacije.
Ja bih rekla da sam ipak prva varijanta za devicom, ne znam mozda i gresim.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Moj Ascedent počinje na 5 Jarca gdje se nalazi točno i Neptun. Mrzovoljan sam kad se probudim. Inače imam težak san jer mi je vladar AC-a Saturn u 12. kući dakle ja sam stalno u nekom svom snu koji nije ugodan - zbog Saturna. Neptun je na AC-u obavezno popušim 5-6 cigareta ujutro, popijem kavu /sextil Merkur - kava. 5 stupanj je analogan znaku Lava a lavovi su uvijek mamurni i dugo se bude. tako je i sa mnom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:07:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.