Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bruka u Novom Sadu ~ Đinđić bez ulice, Miloševiću bulevar  (Pročitano 15385 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
I jedan i drugi su gledali svoje dupe, i stvarali (na koji god nacin) za svoje porodice. Meni niti su sta dali, niti sam imao neke koristi od njih. Ako se ne nerviram sto ulica gde zivim, na primer, ne nosi ime po mom ocu, koji mi je za zivota sve pruzio i ubijao se od posla da mi obezbedi normalan i pristojan zivot ( i naravno da mu bar za mene, obojica doticnih nisu ni do kolena), zasto bi me doticao problem njihovih ulica.

Ukratko, nervirajte se za svoju porodicu, prijatelje i sve drage osobe, a pustite one koji su sa njima bili u takvom odnosu, da oni biju njihove posthumne bitke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I jedan i drugi su gledali svoje dupe, i stvarali (na koji god nacin) za svoje porodice. Meni niti su sta dali, niti sam imao neke koristi od njih. Ako se ne nerviram sto ulica gde zivim, na primer, ne nosi ime po mom ocu, koji mi je za zivota sve pruzio i ubijao se od posla da mi obezbedi normalan i pristojan zivot ( i naravno da mu bar za mene, obojica doticnih nisu ni do kolena), zasto bi me doticao problem njihovih ulica.

Ukratko, nervirajte se za svoju porodicu, prijatelje i sve drage osobe, a pustite one koji su sa njima bili u takvom odnosu, da oni biju njihove posthumne bitke.
Smile Smile Smile Smile Smile
svaka ti cast coolrunner. stvarno si ljudina. pozdrav za tebe.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Blic su novine koje su tabloidnog karaktera kao i vecina u ovoj zemlji a jos su i stranacke tako da se ne osvrcem na ta sranja.Svi koji ovde pisu neka zamisle kako je kad zivis u ulici Zorana Dj.kao ja i kad LDP omladina seta mojom ulicom i protestvuje zbog kurcevog zdravlja i jos mi prlja mog prelepog Yuga svojim odvratnim propagandnim materijalom a maloletne devojcice nose majice "sledimo viziju".Ukinuli su ulicu znamenitog srpskog kosovskog junaka Stevana Musica i zamenili ideolsko-svinjarskim brljotinama.Ne treba ni jedan ni drugi da dobiju ulicu bar jos 20 godina.I tu trba da je kraj ove price o ulicama na koje se samo skupljaju jeftini politicki poeni.Kraj.Tacka.
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows 2003
Browser
Internet Explorer 6.0
jeste djindjic bio mangup, ali sve te firme za cement, italijansku rasvetu i sta znam jos su propale ili jedva opstale. igrao je na prljavo i naso se neko kome je smetao. do sada ni sudovi nisu funkcionisali kako treba.
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 415
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Don Korleone je zasluzio da ima bulevar i u Novom Sadu i u Leskovcu. A i sire.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Japanac se ubio jer je voz kasnio 30sec.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson 
Blic su novine koje su tabloidnog karaktera kao i vecina u ovoj zemlji a jos su i stranacke tako da se ne osvrcem na ta sranja.Svi koji ovde pisu neka zamisle kako je kad zivis u ulici Zorana Dj.kao ja i kad LDP omladina seta mojom ulicom i protestvuje zbog kurcevog zdravlja i jos mi prlja mog prelepog Yuga svojim odvratnim propagandnim materijalom a maloletne devojcice nose majice "sledimo viziju".Ukinuli su ulicu znamenitog srpskog kosovskog junaka Stevana Musica i zamenili ideolsko-svinjarskim brljotinama.Ne treba ni jedan ni drugi da dobiju ulicu bar jos 20 godina.I tu trba da je kraj ove price o ulicama na koje se samo skupljaju jeftini politicki poeni.Kraj.Tacka.
Nemoj da lazes kad je stevana Musica ostala u preduzetku Zorana Djindjica. Sestro lekovi!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kao i vecina mislim da je prerano da Djindjic dobije ulicu ( o ulici za Milisovica ne zelim da razmisljam, jer je taj predlog blago receno kretenski), jer mislim da bi trebalo da prodje bar 20 -ak godina da bi se o njemu sa jedne vremenske distance moglo suditi. Ova halabuka oko podela ulica mi je odvratna, jer se ulice dele bez ikakvog kriterijuma. Sve to lici  na 45-u kada je ulice dobijao svako ko je opalio  jedan metak u NOB-u ( narodnoj oslobodilackoj borbi).

Ukoliko u dogledno vreme udjemo u EU, lik i delo Zorana Djindjica ce dobiti " na tezini", i sanse da dobije ulice ( mozda i nesto vise)  su ogromne. U suprotnom, ako nastavimo da "tumaramo"  kao ( veselih) 90-ih Sloba ce postati simbol "prkosa" i otpora " novom svetskom poretku" ( citaj modernizaciji) i dobice i ulicu i spomenik( kao Sadam Husein).

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ех људи моју у коју су нас ситуацију довеле ове наше социјалистичке "демократе"

Јел схватате ви да данас,захваљујући неажурности наших судова, не постоји законски основ по коме Милошевић не може да добије улицу, осим оног да мора да прође две године од смрти...па што се тиче Хашког трибунала, став суда је да се поступак није ни водио јер се оптуженик упокојио...

а ове наше пи#ке на власти су га имале у затвору и могли су да га осуде по кратком поступку за геноцид над српским народом и за протеривање Срба из Хрватске и БиХ као и за сарадњу са архинепријатељем ,Хрватском, па онда на све то и прогон муслимана и остала шитс која су му се набацивала на нос...
али наши су пожурили да га испоруче и да буду једина држава на свету што је испоручила свог бившег председника (какав - такав али је би председник изабран од грађана), па Ирачани нису дозволили америма да одведу Садама док му они не ставе омчу око врата...румуни су то решили рафалном паљбом пред ТВ камерама ,па да видим да ли ће неком Румуну пасти на памет да се зајебава са народом у будућности...ми нисмо смели испоручити га Хагу, него овде да му се суди и пресуди а онда је могао  и лавовима...постојала би пресуда а он и његова породица би изгубили све почасти које иду председнику...

у будућности немојте да вас зачуди овакав наслов у новинама "Унук бившег председника Југославије, Марко Милошевић добио милионску одштету од Пере Перића,портпарола СПО-а, јер је Пера Перић изнео јавно неистине и недоказане тврдње о његовом деди, који је мучки бранио српски народ у хагу и који је свој живот положио тамо као што с усрпски војници кости оставлили на кајмачкалану..." јел разумете сада у која су нас го#на увалиле наше демократе због глупаве журбе да га испоруче...а да не спомињем што Мира сад има права на пензију и осале почасти....ужас
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 740
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 
To zaista nije bas tako jednostavno kako neki zele da predstave. A da je trebalo radikalnije ici u celu tu pricu, trebalo je medjutim nije, sve se svelo na desavanje naroda a ispostavilo se to nije bilo dovoljno. A od drzave i njenog mehanizma i podele vlasti nije bilo ni govora, sto dodatno otezava rad novih vlasti... a krivaca za preveliko otezanje ima. Prosto ne mogu da zamilslim sud koji bi sudio Milosevicu, i ovi sporovi su katastrofa. Veoma realno, to nije moglo da se desi. A da je Perica odmah otisao u policiju, do svega ovoga ne bi ni doslo.  Smile Ali, to mozda i nije tema ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
па није ни могао да буде осуђен јер у Србији још увек није спроведена лустрација , дакле како би могли да му суде људи који су од њега добили посао и привилегије белих медведа...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.