Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brisanje aplikacije  (Pročitano 22095 puta)
27. Jan 2017, 15:23:25
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
Kupio sam od  VIP-ove online prodavnice novi mobilni telefon Lenovo VIBE C.Nadam se da sam dobro izabrao jer sam svojevremeno čuo da je LENOVO ustvari IBM. Tačno?

Imam relativno sitan problem. Meni je prepun ekran, potpuno bespotrebno, pa bi hteo da rešim. Name, oni ili proizvođač telefona su mi instalirali meni potpuno bespotrebne aplikacije npr. Societe General banke . Ja sam kod Intese. Hoću da deinstaliram te aplikacije problem je što se ne pojavljuje korpa za djubre kada držim ikonicu, a u podešavanjima u spisku aplikacija nemam tu aplikaciju. Rešenje?
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Settings - > Apps -> Klik na app -> Unistall
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
Settings - > Apps -> Klik na app -> Unistall

Hvala na brzom odgovoru.

Heh, smotani. Meni je instaliran srpski pa idemo. Setting to je podešavanja, ikona kao zupčanik, otvorim to, idem na applikacije, nema ta aplikacija. Nekako sam došao do Korišćenje podataka, sivo mi je podešavanje aplikacije
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Онда ћеш морати да рутујеш телефон да би могао да их обришеш.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
Онда ћеш морати да рутујеш телефон да би могао да их обришеш.
Izvinjavam se što tek sada odgovaram. Čikica je malo dremnuo posle podne Smile

Češ, češ, greb, greb. Ne razumem. Da li to znači da moram da odnesem u VIP-poslovnicu da oni obave operaciju. Nije neki problem, imam na 1,5 km od mene, ali ono..... Ili je ipak neka prostija operacija?
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
Ne naravno da ti to nece odraditi u vipu. A jel imas bar deaktiviraj umesto obrisi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Citat
Nadam se da sam dobro izabrao jer sam svojevremeno čuo da je LENOVO ustvari IBM. Tačno?

Ниси добро изабрао али да не дужим...то је сигурно телефон за 1 динар уз неки мањи пакет па колико пара - толико и музике. За неке основне ствари је ок. Није Леново ИБМ већ је ИБМ Леново Smile У ствари, Леново је купио неке делове ИБМ-а...мислим персоналне компјутере, лаптопове и још неке ствари. Купили су и Моторолу пре можда годину дана.
Те апликације што хоћеш да уклониш су преинсталиране од стране оператера и неке могу а неке не могу да се деинсталирају. Оно што ти брат Рејвен предлаже тј рутовање телефона - заборави. То би могло да реши проблем јер кад рутујеш телефон можеш мењати доста ствари на телефону па и деинсталирати апликације које се не могу деинсталирати на нерутованом телефону. Али...око рутовања има доста зајебанција и гомила ствари може кренути наопако, поготову некоме ко је неискусан са андроидом. Тако да...само уклони ту иконицу са почетног екрана и заборави на њу Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
Ne naravno da ti to nece odraditi u vipu. A jel imas bar deaktiviraj umesto obrisi?

Ništa nema. Probao sam pred VIP-ovim agentom u poslovnici da prevučem, ne pojavljuje se kantica. Ako startujem aplikaciju odmah ima kucanje korističnog imena i šifre. Pričam konkretno o aplikaciji Societe General Bank. On mi reče mora deinstaliranje, ali pošto je bio po mom skromnom mišljenju dosta drčan za razliku od kolegenice koja mi je izradila SIM karticu nisam više pitao, probao kad sam došao kući neće. Problem je što je nema na spisku aplikacija.

Citat
Nadam se da sam dobro izabrao jer sam svojevremeno čuo da je LENOVO ustvari IBM. Tačno?

Ниси добро изабрао али да не дужим...то је сигурно телефон за 1 динар уз неки мањи пакет па колико пара - толико и музике. За неке основне ствари је ок. Није Леново ИБМ већ је ИБМ Леново Smile У ствари, Леново је купио неке делове ИБМ-а...мислим персоналне компјутере, лаптопове и још неке ствари. Купили су и Моторолу пре можда годину дана.
Те апликације што хоћеш да уклониш су преинсталиране од стране оператера и неке могу а неке не могу да се деинсталирају. Оно што ти брат Рејвен предлаже тј рутовање телефона - заборави. То би могло да реши проблем јер кад рутујеш телефон можеш мењати доста ствари на телефону па и деинсталирати апликације које се не могу деинсталирати на нерутованом телефону. Али...око рутовања има доста зајебанција и гомила ствари може кренути наопако, поготову некоме ко је неискусан са андроидом. Тако да...само уклони ту иконицу са почетног екрана и заборави на њу Smile

Jeste nova2, telefon je 1 dinar. Za nezaposlenog sasvim dovoljno, i može da odradi zašta sam ga kupio. Bilo je malo povuci potegni ali sve je to bilo u setovanju telefona, sada aplikacija radi OK (nije tajna, Beokom servis).

Problem je što ne može da se ukloni sa početnog ekrana jedino da prebacim na treći prozor gde sam i stavio VIP Drop aplikaciju koja mi isto mislim ne treba.

Malo, možda, smaram nepotrebno širim diskusiju, ali otkud prodavcu pravo da instalira, bez pitanja,  nešto što kupcu ne treba? Onda treba o svom trošku i da ukloni. Pošto sam ja sada počeo, jer sam dobio fiksni telefon, da plaćam mobilni 625 dinara a sada ću plaćati oko 1050 dinara znači ipak to nije telefon za 1 dinar, otplaćivaću ja njega 24 meseca, i pretplatiti
« Poslednja izmena: 27. Jan 2017, 22:07:15 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
Pogledaj ovo za l sta pise, mozda nema ni brisanje ni deaktiviranje, onda ti u krajnjem slucaju ostaje rut, ali ipak ti onda preporucujem ovo sto je mrgec rekao, jer ces samo nesto pokvariti

https://mobileguru.lol/android-how-to-disable-apps/
« Poslednja izmena: 27. Jan 2017, 22:29:36 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
Pogledaj ovo za l sta pise, mozda nema ni brisanje ni deaktiviranje, onda ti u krajnjem slucaju ostaje rut, ali ipak ti onda preporucujem ovo sto je mrgec rekao, jer ces samo nesto pokvariti

https://mobileguru.lol/android-how-to-disable-apps/

Hvala. Spremio sam za štampu taj članak (nemam trenutno moj štampač) sutra ću da odštampam i da prevedem.
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.