Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 06:05:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brazilsko feniranje  (Pročitano 26349 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Nah...Ravna kosa je precenjena  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Za nas koji imamo talasastu kosu, a uz to jako lomljivu i tanku-ravna kosa je ideal kome tezimo. Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
lolana preskupo ti je bilo to feniranje bez obzira na duzinu i gustinu kose Smile odrali su te bez ikakve potrebe. Verovatno ces reci da je to salon "na glasu", medjutim... to je greska svih nas, sto potrcimo za "imenom", a realne cene i odlicni majstori nam "prolaze pred nosom", a mi ih ne vidimo Smile

Pa vidis moja racunica mi je rekla da sam ustedela jer sam mesecno na feniranje davala 4000din, pa ti racunaj. A o vremenu da ti ne pricam. Sto se tice salona, odlicni su i malo skuplji ali imaju razloga za to. Poznajem vlasnika jer sam im bila model, ljudi imaju vlastiti casopis o kosi i frizurama, vrlo su temeljni, momci odlicno sisaju, rade sa dobrim preparatima, salon je jakon prijatan i videla sam da dosta estadnih licnosti dolazi kod njih. T mi samo govori da su kvalitet jer znas vec koliko sve te pevacice i voditeljke petljaju sa svojim kosama i koliko im je bitno da neko dobro radi. Mislim ja bih dolazila kod njih i da im klijentela nije takva jer meni odgovaraju. Jesu skupi ali su jako kvalitetni. Evo neki dan sam se sisala i dobila sma popust jer imam taj neki dovoljan broj dolazaka za smanjivanje cene usluge. Vode te u racunaru , sve ima po datumima kad si bio i sta si radio. Za rodjendan imas besplatno feniranje. Ne znam, mozda neko voli manje da plati , da ustedi - ja ne volim , kad je moja kosa u pitanju jer kad nisam njom zadovoljna , e onda sve u p.m.  Smile Smile


Citat
Zanima me koliko je visoka temperatura uz koriscenje specijalnih pegli... a da ne osteti dodatno kosu

Ne znam to ali meni je kosa bila lepsa, sjajnija i svi su me pitali koji sjaj koristim. Sam postupak se i zove ravno, sjajno i glatko. Nesto razmisljam i ja ipak mislim da meni nisu radili ovu brazilsku, vec obicno ravnanje, hajde zvacu frizera pa cu ga pitati jer sam posumnjala. Smile
« Poslednja izmena: 28. Jun 2010, 15:22:55 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Dok ovo čitam, shvatam da sam ja presrećna što imam ravnu, gustu i sjajnu kosu.  Smile
I nećete verovati, ali kosu perem brezom, koprivom, jabukom,... i koristim regenerator tri želje.  Smile

Lolana, daj neku sličku tvoje kose pose tog tretmana da odprilike vidimo kako to izgleda.

IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Citat
U našem salonu koristimo isključivo keratin koji je dobijen na prirodan način, iz životinjske dlake i koji nije toksičan - kažu Sofija i Srna.

 Ma jeesteeeeeeeeeeeeeeeeee Smile

  Kod nas na trzhishtu postoji samo jedan jedini Keratin i to je Ksilk keratin, koji koriste svi frizeri, kao i Srna i Sofija...

 Izvolite link... Smile

  http://www.ksilkkeratin.com/

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Dok ovo čitam, shvatam da sam ja presrećna što imam ravnu, gustu i sjajnu kosu.  Smile
I nećete verovati, ali kosu perem brezom, koprivom, jabukom,... i koristim regenerator tri želje.  Smile

Lolana, daj neku sličku tvoje kose pose tog tretmana da odprilike vidimo kako to izgleda.



zasto da ne verujemo Smile kazu da je kisnica najbolja pranje kose u saradnji sa koprivom.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Dok ovo čitam, shvatam da sam ja presrećna što imam ravnu, gustu i sjajnu kosu.  Smile
I nećete verovati, ali kosu perem brezom, koprivom, jabukom,... i koristim regenerator tri želje.  Smile

Lolana, daj neku sličku tvoje kose pose tog tretmana da odprilike vidimo kako to izgleda.



zasto da ne verujemo Smile kazu da je kisnica najbolja pranje kose u saradnji sa koprivom.

Ma samo ti zezaj.  Smile 
Koristila sam sve ove kobajagi dobre šampone i šampone na glasu
i navukla perut, a i kosa mi je bila masna već posle dva dana, a ne znam
baš koliko je zdravo za kosu da se pere na 2-3 dana.
Breza, jabuka i kopriva su se najbolje pokazale, odnosno najviše prijaju
mojoj kosi i koži glave. Kosa mi duže ostaje čista, puna je sjaja, lako se
oblikuje i češlja a to mi je najbitnije.
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ne zezam te, ozbiljna sam sto se tice kisnice i koprive Smile kisnica nema sastojaka koji negativno uticu na kozu glave, vlas, druga stvar daje prirodni sjaj... cak je odlicna i za lice, kozu uopste.

Inace, pranje kose na 2-3 dana nije dobro za kozu glave.

Edit:
Kada rekoh da je feniranje od 3-4.000 dinara preskupo, zaista je preskupo bez obzira na duzinu kose. Ne znam gde si, ali po Beogradu mozes da nadjes odlicne majstore, majstore u pravom smislu te reci, koji ce s kosom uraditi sva moguca cuda a da cenovnik nije da se onesvestis, za razliku od ovih novokomponovanih majstora koji "sredjuju poznate face" i opauce te po dzepu da ne znas gde se nalazis. Isto vazi i za manikir, pedikir... itd. Nikada nije bilo pravilo da visoka cena znaci i kvalitet Smile
« Poslednja izmena: 29. Jun 2010, 13:33:57 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Zamalo  Smile  Smile  Smile

To za kišnicu nisam imala pojma.
Moram da probam.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
probaj Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 06:05:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.