Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brat Luke Bojovića ubijen u centru Beograda  (Pročitano 13433 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Simeone ti li si  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Covece i tolika masinerija im je bila potrebna da ukapiraju da ga je ubio placeni ubica.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Nexus 5
Moler greškom uhapšen kao ubica: "Ne spavam, ne jedem, samo plačem!"


KRAGUJEVAC - Ja sam zanatlija, moler i radim i gipsane radove. Iz Novog Sada sam, a radio sam i u Crnoj Gori. Došao sam u Kragujevac da radim na renoviranju jedne kuće. Tu sam i stanovao. Kada sam na Svetog Iliju pošao do grada, uveče kod gradske pijace sam na trafici kupio cigarete. Nisam prošao ni desetak metara, video sam automobile i džipove kako koče, maskirane ljude kako istrčavaju.


Pavlu Opačiću su od udarca popucali kapilari u oku


U petak, 2. avgusta, u centru grada Pavle Opačić, Novosađanin, zanatlija koji radi na jednoj kući i Kragujevcu, čuo je repetiranje oružja, ali nije mogao ni da nasluti šta ga čeka. Za nekoliko sekundi je bio oboren na beton i vezan lisicama. Tako je počela njegova trauma.

- Pogledao sam oko sebe, pitajući se koga hapse. A onda su skočili na mene - priča Pavle Opačić.
 
On je otac maloletnog deteta, čovek koji nikada nije imao nikakav sukob sa zakonom.

- Pitao sam zbog čega me hapse, šta sam to uradio. Ali samo su mi govorili da ćutim i da odgovaram na pitanja. Odvezli su me u do kuće na kojoj sam radio, u

Ulici cara Konstantina. Kada su me izvodili iz auta, neko me je udario po glavi kundakom. Tada su mi popucali kapilari u desnom oku. Svest mi se zamračila, a oni su me odvukli u kuću. Tražili su od mene da kažem gde je oružje, gde su bombe, iz čega sam pucao, iz čega sam nekoga ubio. A ja nisam znao ni koga ni šta. Nisam znao o čemu se tu radi. Vezanom su mi lomili ruke, bacali me na pod, i to je trajalo preko dva sata.

 

Kada ništa nisu pronašli osim molerskog alata i kreveta na kojima spavaju majstori, policajci su Opačića stavili u automobil i krenuli ka Beogradu.
 

- Dok su me vozili, video sam dva džipa pod rotacijama ispred sebe i dva iza. I dalje nisam znao šta mi se dešava. Sve vreme su me ispitivali i tražili da nešto priznam. A ja ni dalje nisam znao šta. Onda su me dovezli u neku policijsku stanicu, u kancelariju. Posle sat vremena su mi skinuli lisice. Došla je neka žena, ona je to naredila - seća se Opačić.


Strah me je za porodicu

Zvale su me majka, sestra, da vide da li sam živ - kaže Opačić. - Strah me je za porodicu sad kad je neko za mene rekao na televiziji da sam ubica.



Posle toga su policajci postali pažljiviji.
- Stavili su me u ćeliju, prestala je tortura. Izabrali su mi advokata, koji mi nije ni rekao zbog čega sam uhapšen. Tek kada su me odveli na poligraf, shvatio sam da me optužuju za neko ubistvo u koje sam navodno umešan. U nedelju uveče, dva dana kasnije, pustili su me iz pritvora.


Posle spektakularnog hapšenja, maltretiranja, udarca kundakom i pritvora, a uz ispitivanje na poligrafu i vesti na televiziji da je uhapšena osoba za koju se sumnja da je umešana u ubistvo Nikole Bojovića, Opačića su policajci odvezli na autobusku stanicu i bez reči objašnjenja rekli mu da se vrati u Kragujevac.
 

- Naredili su mi da se nikom ne javljam, da ne idem kod lekara, da ne pričam nikome šta mi se desilo da ne bih pokvario njihovu istragu - priča Opačić. - Samo su proverili da li sam stigao u Kragujevac. Ali ja više ne mogu da radim. Loše spavam, ne jedem, plačem...

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Jao, policija...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Plaćenik koji je ubio Nikolu Bojovića: Mene zovu Gladijator, a ne Pit Bul

Tanjug    | 30. 08. 2013. - 13:25h |


Saši Cvetanoviću (33), zvanom Pit Bul, iz Vranja, koji je uhapšen u podgoričkom naselju Tološi, zbog sumnje da je ubio Nikolu Bojovića, brata vođe zemunskog klana Luke Bojovića određen je danas ekstradicioni pritvor. On je jutros prebačen u zatvor u Spužu.

Cvetanović, koji je uhapšen juče, u pritvoru je zbog opasnosti od bekstva. Saša Cvetanović, kako javlja TV Vijesti, istražnom sudiji u Podgorici je rekao da je došao u Crnu Goru pre pet godina. On je napomenuo da njegov nadimak nije Pit Bul već Gladijator. Kod sudije se branio ćutanjem.
 
Cvetanovića je, kako su preneli podgorički mediji, danas saslušao istražni sudija Višeg suda u Podgoroci Miroslav Bašović.
 
Prema nezvaničnim saznanjima podgoričkog portala CdM-a, Bašović danas Cvetanovića nije ispitivao o ubistvu Bojovića, već zbog krivičnog dela krađa. Crnogorska policija uhapsila je Cvetanovića po nalogu MUP-a Srbije.

- Hapšenje Cvetanovića usledilo je nakon razmene informacija crnogorske i srpske policije o ubistvu Miloša Vidakovića iz Pančeva, koje je izvršeno 2. jula, pola sata posle ponoći u Budvi - saopšteno je juče nakon hapšenja Cvetanovića iz Uprave policije.

Uprava policije, u saradnji sa Tužilaštvom i kolegama iz Srbije, u nastavku zajedničkih aktivnosti preduzima dalje mere i radnje na rasvetljavanju još jednog broja krivičnih dela izvršenih na organizovan način na teritoriji obe države.
 
- Zajedničke aktivnosti policija Crne Gore i Srbije se sprovode na osnovu dosadašnje saradnje i rada zajedničkih istražnih timova policija dve države“ - dodaje se u saopštenju.

Nikola Bojović (39) ubijen je 29. aprila u centru Beograda, kada je nepoznati ubica, naočigled brojnih prolaznika, u njega ispalio 15 hitaca.

Policija sumnja da je likvidacija naređena iz Crne Gore, u kojoj Bojovići, navodno, imaju moćne neprijatelje.

U zajedničkoj akciji crnogorske i srpske policije 24. jula uhapšeni su Slobodan N. Šaranović (74) iz Danilovgrada i Ratko M. Koljenšić (36) iz Nikšića zbog sumnje da su sa Beograđaninom Milošem Delibašićem organizovali ubistvo Nikole Bojovića.
 
Bežao u šortsu
Ubica Nikole Bojovića pokušao je juče da umakne pripadnici Specijalne antiterorističke jedinice. Očevidac navode osumnjičeni je specijalcima bežao u šortsu, ali je uhvaćen nakon samo nekoliko metara. Vlasnik kuće V.R. od koga je Cvetanović iznajmio stan, “Vijestima” je rekao da nije znao ništa o životu uhapšenog, ne želeći da saopšti od kada je ovaj podstanar u njegovoj kući.

Šaranović se, navodno, sumnjiči da je naručio ubistvo Nikole Bojovića, kako bi se osvetio za smrt brata Branislava, koji je likvidiran 8. oktobra 2009. na Dedinju.
 
Sudija za istragu Višeg suda u Podgorici Miroslav Bašović odredio je ekstradicioni pritvor Šaranoviću i Ratku Koljenšiću, koji su uhapšeni po poternici Interpola Beograd, a po naredbi Specijalnog odjeljenja Višeg suda u Beogradu.
 
Advokati Šaranovića i Koljenšića, Zoran Piperović i Nikola Medojević, ocenili su da nisu ispunjeni uslovi za njihovo izručenje Srbiji i tražili da im se ukine pritvor.
Oni su sudiji za istrage podgoričkog Višeg suda Miroslavu Bašoviću poslali svoj stav, na zahtev za izručenje njihovih branjenika Srbiji.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
mob
Samsung Galaxy S III
Eto kad narko bos naredi policiji da trazi ubicu nj brata, kako ga nadju brzo, sve do ispred kuce. Preznoje se kerovi... 
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Uvredio se covek... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Operativac Luke Bojovića poginuo u "poršeu"

M.M, T.M.S, "Vijesti"    | 01. 10. 2013. - 06:28h   10:11h | Foto: RAS    | Komentara: 53
Baranin Luka Đurović (34) poginuo je juče u saobraćajnoj nesreći u Kotoru, pri izlasku iz tunela Vrmac, dok je devojka koja je sa njim bila u automobilu zadobila teške povrede. Lekari su "Vijestima" rekli da je devojka "van životne opasnosti".


Prema saznanjima “Blica”, Đurović je vozio automobil „porše“ aranđelovačke registracije kada je na izlasku iz tunela, tokom preticanja, izgubio kontrolu i sleteo u jarak pored puta. Đurović je preminuo na putu za kotorsku bolnicu.
 
Važio je za prvog čoveka vođe zemunskog klana Luke Bojovića u Crnoj Gori.

Dovođen je u vezu s nestankom Slobodana Radonjića 2009. godine, čije telo nije nađeno, što je izazvalo i najjači sukob u srpsko-crnogorskom podzemlju poslednje decenije.

U ratu Radonjića i Bojovića ubijeni su Radonjićev kum Branislav Šaranović, pa otac Danilo, i njegov prijatelj Dženan Ramović. U ime osvete, u aprilu ove godine ubijen je brat Luke Bojovića, Nikola, a zbog ovog zločina, kao naručilac ubistva uhapšen je brat Branislava Šaranovića, Slobodan.
 
"Vijesti": "Karijera" od Beograda i Stokholma do "šah mata" na crnogorskom primorju
 
Ime i prezime u svetu kriminala Luka Đurović sticao je daleko od Crne Gore, koju je napustio još sredinom poslednje decenije prošlog veka. U rodnom Baru, u srednjoškolskim danima, do tada je bio poznat kao akter nekoliko tuča. Životni put ga je vodio po evropskim prestonicama - Beograda do Berlina i Stokholma, te u više gradova Italije i Španije. Reputaciju sa one strane zakona, kako tvrde upućeni, stekao je najviše kroz zajedničke operacije sa liderom “zemunskog klana” Lukom Bojovićem.
 
Otkako mu se ime pojavilo u operaciji „Šah-mat“ italijanske policije, koja ga je teretila za šverc kokaina, manevarski prostor u Evropi brzo mu se smanjio, nakon čega se vratio u Crnu Goru, gde ima suprugu i sina. Kasnije je, zbog nedostatka dokaza, oslobođen optužbi za međunarodni šverc kokaina u toj akciji italijanske policije.
 
U protekloj godini gotovo da nije išao nigde dalje od primorja tako da je živeo na relaciji Bar - Budva - Kotor - Podgorica. Sve to vreme izbegavao je incidente, a njegovi lokali posebno su bili na udaru policije nakon ubistva braće Gojačanin.
Iako je godinama povezivan sa brojnim sumnjivim poslovima, ali i mafijaškim likvidacijama, policija nikada Đurovića nije hapsila zbog sumnje da je učestvovao u nekom ubistvu.
 
"Porše" poslat na tehnički pregled
Po nalogu tužioca Žarka Pajkovića crni “porše” poslat je na vanredni tehnički pregled kako bi se utvrdilo da li je možda neki kvar izazvao tešku nesreću, pišu podgoričke "Vijesti".
Policija je uključila sve istražne tehnike kako bi se otklonila sumnja da je možda neko drugi izazvao tragediju.
- Ispitujemo sve, ali na osnovu dosadašnjih podataka vjerujemo da je u pitanju klasična saobraćajna nesreća. Međutim, sve će se znati za nekoliko dana - rekao je sagovornik "Vijesti" iz policije.
Đurović je juče vozio “porše”, koji se vodi na Budvanina Nemanju Zeca, suvlasnika diskoteke “Trokadero” i lokala “Perla”, zbog čega je policija proveravala odakle njegov automobil kod stradalog Baranina, pišu "Vijesti".
“Vijestima” je rečeno da je Đurović upravo juče ujutro od Zeca pozajmio automobil kako bi se njime odvezao do Kotora, gde je išao da vidi hoće li policija vratiti automobil njegovog prijatelja Milana Mićka Vujovića, koji mu je zbog provera oduzet 20. avgusta ove godine. Iz svog voznog parka Đurović je najčešće koristio blindirani džip „mercedes“ i “BMW”, oba auta sa podgoričkim tablicama.
Vijesti

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Sta ti je nebeska pravda.... ubi ga sponzorusa...


NIJE BILO SABOTAŽE: Devojka ubila Luku Đurovića

CRNA HRONIKA07:25, 03.10.2013.

Istragom je utvrđeno da se za volanom crnog „poršea“ aranđelovačkih registracija, suprotno onom što se dosad mislilo, nalazila Monika M. (18), a ne Đurović


Policija i dalje istražuje okolnosti pod kojima je u ponedeljak poginuo Luka Đurović (34) iz Bara, jedan od najbližih saradnika Luke Bojovića, ali sve više činjenica ukazuje na to da Đurović nije žrtva sabotaže na kolima, već obične saobraćajne nesreće!

Istragom je utvrđeno da se za volanom crnog „poršea“ aranđelovačkih registracija, suprotno onom što se dosad mislilo, nalazila Monika M. (18), a ne Đurović.

Takođe, utvrđeno je da je Bojovićev saradnik zadobio nekoliko teških lomova, od kojih i smrtonosni prelom vrata, a smrti je doprinelo i unutrašnje krvarenje! Monika je u nesreći ispala iz kola i zadobila potres mozga, a njene povrede su takve da ne zahtevaju boravak u risanskoj bolnici.

(E. K.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Osumnjičenog za ubistvo Nikole Bojovića u zatvoru polili vrelim uljem

Dan, Tanjug    | 20. 01. 2014. - 09:40h |
Budvanin Saša Boreta, koji se nalazi u spuškom zatvoru, polio je vrelim uljem pritvorenika Sašu Cvetanovića, osumnjičenog za ubistvo Nikole Bojovića, brata jednog od vođa zemunskog klana Luke Bojovića, objavio je današnji podgorički Dan.


Kako se navodi, to nije prvi incident između Boretinog klana i osumnjičenih za ubistvo Nikole Bojovića, zbog čega su oni pod posebnim režimom u Zavodu za izvršenje krivičnih sankcija u Spužu.
 
Do incidenta je, kako prenosi list, došlo kada je Boreta kroz prozor prosuo vrelo ulje u momentu dok se ispod njega kretao Cvetanović.
 
Dan“ navodi da je Cvetanović poliven vrelim uljem samo po ruci, jer je uspeo da se izmakne.
 
Boreta i ostali članovi barske grupe, koja se nalazi u zatvoru zbog ubistva policijskog inspektora Slavoljuba Šćekića, dugogodišnji su prijatelji Luke Bojovića.
 
Zbog incidenta, Cvetanović u šetnju u zatvorskom krugu izlazi sam kako ne bi došlo do ozbiljnijeg sukoba. Ista situacija je i sa Slobodanom Šaranovićem i Ratkom Koljenšićem koji se, takođe, dovode u vezu sa ubistvom Bojovića u Beogradu.
 
Cvetanović je uhapšen 29. avgusta u Podgorici, a osumnjičen je da je direktni izvršilac ubistva Nikole Bojovića.
 
Šaranović je osumnjičen da je naručio ubistvo Nikole Bojovića, a Koljenšić da je organizovao taj zločin.
 
Apelacioni sud Crne Gore ukinuo je 10. januara rešenje Višeg suda u Podgorici kojim je dozvoljeno izručenje Šaranovića i Koljenšića srpskim vlastima, a predmet je vraćen na ponovno odlučivanje.
 
Šaranović i Koljenšić uhapšeni su 24. jula u Budvi po srpskoj poternici koja je za njima raspisana zbog sumnje da su organizovali ubistvo Nikole Bojovića, koji je likvidiran u aprilu prošle godine u Beogradu.
 
Srbija je 29. jula prošle godine podnela Crnoj Gori molbu za ekstradiciju Šaranovića i Koljenšića, u skladu sa ugovorom o izručenju između dve države.
Nikola Bojović je rođeni brat Luke Bojovića, koji čeka ekstradiciju Srbiji iz Španije zbog optužbi za više ubistava i pokušaja ubistava.
 
Navodni motiv za Nikolino ubistvo je osveta njegovom bratu Luki za koga srpsko tužilaštvo tvrdi da je stao na čelo zemunskog klana nakon likvidacije Dušana Spasojevića i Mileta Lukovića 2003. godine.
 
Slobodan Šaranović je brat Branislava Šaranović, vlasnika kockarnice u hotelu Slavija” u Beogradu, koji je ubijen u sačekuši na Dedinju u oktobru 2009. godine. Slobodan Šaranović se sumnjiči da je naručio likvidacije Bojovića, kako bi osvetio brata.
 
Viši sud u Podgorici ranije je odredio ekstradicioni pritvor Šaranoviću i Koljenšiću.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.