Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:20:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Branislav Lečić  (Pročitano 19187 puta)
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Branislav Lečić vrištao po šumi!

Na vest da je njegova sadašnja supruga trudna, presrećni glumac pustio glas i zaprosio je.



Romantik.
Nina Lečić, eks-Radulović, zaprošena je na neobičan način - putem telefona. A tome je prethodilo vrištanje njenog tadašnjeg dečka, sadašnjeg muža Branislava Lečića po šumi u Crnoj Gori, pošto je saznao da je voditeljka u drugom stanju.

Novopečeni roditelji, gostujući u emisiji „Žene“ na TV Prva, otkrili su da je Ninina trudnoća bila razlog da bez razmišljanje stanu na ludi kamen. Na pitanje voditeljke kako je glumac zaprosio svoju 31 godinu mlađu suprugu, ona je rekla:
- Mislite, kako sam ja njega zaprosila... Sama činjenica da sam ostala u drugom stanju prouzrokovala je pitanje. On je bio u Crnoj Gori kad sam mu javila i samo je rekao: „E, idem sada da nađem neku šumu da se izvrištim, pa ću te onda zaprositi.“

Da podsetimo, Nina i Leka venčali su se u oktobru prošle godine, nakon dve godine zabavljanja, i imaju jednomesečnog sina Lava.


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Branislav Lečić u predstavi „Nije smrt biciklo“



Naš slavni glumac Branislav Lečić, koji je pre dva meseca dobio drugog sina Lava, pored toga što je zaokupljen obavezama oko bebe, sve je angažovaniji i na poslovnom planu. Suprug atraktivne voditeljke Nine Radulović-Lečić dobio je značajnu ulogu u pozorišnom komadu Biljane Srbljanović „Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu)“, koji je premijerno izveden 17. juna na „Velikoj sceni“ „Jugoslovenskog dramskog pozorišta“. Pored ove predstave, koju režira Slobodan Unkovski, harizmatični glumac priprema i komad „Kanjoš Macedonović“ u „Narodnom pozorištu“.
- Imam dve probe dnevno, za obe predstave. Pored toga, moji studenti u Nišu trebalo bi da diplomiraju, pa često putujem u taj grad – za magazin „Hello!“ kaže Lečić.

Izvor: Hello magazin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Lečiću gluma preča od politike

Glumac Branislav Lečić (56) ovo leto je odlučio da provede isključivo odmarajući se u društvu svoje mlađane supruge Nine i četvoromesečnog sina Lava. Posle crnogorskog brčkanja, porodica se vratila u Beograd, a tata Leka vreme krati igrajući se sa sinom, u nadi da će uskoro stići neka ozbiljna poslovna ponuda.

- Leto je mrtva sezona, kada je u pitanju moj glumački posao. U pregovorima sam za snimanje jednog novog filma, biće i nekih pozorišnih interesantnih komada. Imam velike planove za jednu još neviđenu televizijsku emisiju, ali s obzirom na to da je sve još pod velikim znakom pitanja, glupo je da bilo šta najavljujem pre septembra.


Veliki planovi: Branislav Lečić

Šta je isplativije, gluma ili voditeljstvo?
- To sve zavisi od okolnosti. Zarađuju glumci koji znaju da rade svoj posao, koji ne uleću u svaki niskobudžetni projekat. Ja ću uvek prihvatiti pre ulogu u dobrom filmu, nego u nekoj seriji koja će da se prikazuje svaki dan na televiziji. U godinama sam kada mi popularnost više nije toliko bitna.

Kako postiže da usaglasite glumu, porodicu, politiku...?
- Pravo da vam kažem teško postižem da radim toliko poslova u isto vreme, ali šta da se radi sam sam izabrao svoj životni put. To je u stvari sada viša matematika za mene, ali ćutim, radim i ni čega se ne odričem. Ni u jednom trenutku nisam razmišljao da napustim glumu ili voditeljstvo.

Da li vam politički angažman oduzima vreme?
- Postavljen sam za predsednika Demohrišćanske stranke Srbije, ali mi ta titula ne oduzima puno vremena jer je sve još na ledu. O izborima još ne razmišljamo jer treba da vidimo šta ćemo i kako da radimo, koji su nam ciljevi i zašta ćemo da se zalažemo. Ja još ništa sam ne odlučujem, sve odlučuju neki drugi ljudi zato sam sa minimalnom snagom u politici.

Izvor: Vesti online
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:20:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.