Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:23:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brak (ni)je svetinja  (Pročitano 8056 puta)
Hronicar svakodnevice


Kako mi je to samo ja znam.A zasto je?To ne znam

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 677
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung 
Da li ce neko nositi burmu ili ne to je stvar izbora a i nije preduslov i garancija za srecan brak. ni ja ni suprug nenosimo burme iako smo vencani.
IP sačuvana
social share
Pravi heroizam je videti stvari onakve kakve jesu i to reci!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Дефинитивно, брак се не носи на прсту.

Што се тиче саме теме, брак јесте светиња.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Dakle, šta možete zaključiti o osobi koja je u braku a ne nosi burmu? Ama baš ništa. 

 Smile tako nekako...
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


E, svasta...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Mozda jednostavno ne podnosi prstenje po rukama, kao ja ?! To ne znaci da sam manje u braku ili da (ne) mogu da prevarim zenu ukilko mi se bas prohte...
Nema tog parceta metala koje ce zameniti i/ili potvrditi ljubav, postovanje, zajednicke ciljeve i sve ono sto cini brak dvoje ljudi.
Pristalica sam krilatice: Sve sto ne znam - glava me ne boli ...
U prevodu: Ne radite svojoj gospodji/muzu ono sto ne zelite da se radi vama...
IP sačuvana
social share
Ko ne veruje - nek' proba. . .
Sve predrasude proizilaze iz nerazumevanja. . .
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne nosim burmu ali poznajem one koji je nose i varaju svoje supruznike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1214
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Nokia 3200
Burme nose ljudi koji imaju ljubomorne supruznike...  Smile Smile Smile

Mala sala... Ne znam, videcu kada se budem ozenio...  Smile Mada nikad nisam stavio nikakav prsten na ruku... tako da... Bice opasno Smiley
IP sačuvana
social share
Love is love
Two wrongs won't make it right
So let's make love in the dark
Till we break daylight!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Brak, nekad jednom zauvijek, sve se rjeđe tako definira i događa. Ostati u braku je teška stvar, budući da se više od trećine brakova raspada. Pa ukoliko ne želite upasti u prvu trećinu statistika pročitajte sljedeće savjete.

 - Upoznajte se – Svaka žena treba kvalitetno vrijeme koje će provesti sama sa sobom. Morate znati svoje interese, ciljeve i snove u svakom području, a to uključuje i financije. Svaka žena, bila u braku ili ne morala bi moći reći: „Mogla bi biti sama, a i dalje bi mi život bio ok“. Čak i ako ste već vjenčani, ne možete biti dio para (zajednice) ukoliko niste neovisni i možete se brinuti za sebe. Morate znati što želite, kako biste o tome mogli razgovarati sa svojim suprugom.

 - Nikad ne uzimajte jedno drugo zdravo za gotovo – Svakoj osobi, i muškarcu i ženi, je potreban osjećaj pripadnosti i potrebitosti. Vaš muž mora znati kako igra važnu ulogu u vašem životu, a i vi se trebate tako osjećati. Oboje biste trebali govoriti, a  i pokazivati, jedno drugom koliko ste potrebi i što osjećate. Strastven poljubac bez ikakvog povoda ili sentimentalna poruka mogu ponovno potaknuti ljubavne iskrice.

 - Razgovarajte – Razgovarajte, razgovarajte, razgovarajte… U braku je najvažniji dijalog između parova, razgovarajte o svemu, od toga planirate li još djece, do bankovnih računa, želja, obitelji… Nikad nije kasno da popravite komunikaciju. Ukoliko svaki dan s partnerom razgovarate otvoreno povećat ćete svoje šanse za ostanak u braku. Koliko djece želite? Hoće li jedno od vas ostati doma kako bi ih odgajao? Tko? Koji je njegov stav o novcu? Tko će sljedeći tjedan iznijeti smeće? Gdje ćete za godišnji?

 - Potpišite predbračni ili bračni ugovor – Biste li kupili novu kuću bez ugovora? I predbračni i bračni ugovor štite vaš brak i povećavaju vam šanse za uspjeh. Informirajte se o bračnom zakonodavstvu. Istražujte dok ste s partnerom u dobrim odnosima. Jer nikad ne znate kada vam znanje i informacije mogu zatrebati.

 - Budite intimni i nakon što postanete roditelji – Ponekad parovi nakon što dobiju dijete udalje se jedno od drugoga. Zbog toga se nakon što djeca dođu trebate još više truditi jedno oko drugoga. I dalje biste trebali izlaziti, pronalaziti prilike za zajedničke intimne trenutke, jer nakon svega intimnost je ono što održava parove živima.

 Cover magazin
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ja imam milion dolara

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1011
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Brak-svetinja..hmmm... ne znam ni sam sta da mislim...(voleo bih da je tako)..

...ja sam u braku, i srecan sam zbog toga, zadovoljan i ispunjen...(bez ulepsavanja pricam)

10 godina poznajem svoju sadasnju suprugu  3 god. smo se zabavljali i sada smo vec tri god. u braku (pre toga svega smo blli samo kolege, bez bilo kakvog kontakta intimnog samo profesionalnog)..

...zivimo u ogromnoj porodicnoj kuci, sa mojima i imamo prilicno komfora...(mini zgrada( mi smo na spratu , moji dole))....

...poslednjih par godina 4-5, moja majka ima nekog drugog, i ja to znam i smeta mi, ALI to nije moja stvar, jer imam 31 god i svoj brak i zivot..i niko ne zabada nos u moje stvari, pa tako ni ja nemam prava na isto...

Pitam se samo jedno:
KAKO je moguce da neko posle 35 god. braka, jednostavno baci sve u drugi plan, ono sto mu je bilo primarno, i pocne da vodi dvostruki zivot naocigled svih ukucana, i da mu je stvarno dobro?

...pozdravljam to da covek treba da bude srecan, ali brate razvedi se pa onda udri kako ti volja, nije lepo povredjivati ljude oko sebe, i to najmilije...itd.

...Hvala na paznji .. i izvinjavam se ako sam nekog smorio...
IP sačuvana
social share

Zelim vam svima sto i sebi, samo dobro.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Имала сам сличну ситуацију са својим родитељима....не баш сличну...али тако некако.
Живели су 30 година у супер браку, додуше отац је често био одсутан (због посла), а и мајка је много радила, нисмо имали никаквих егзистенцијалних проблема, они практично нису имали кад ни да се посвађају, увек су били жељни једно другог.
Кад се отац разболео, једноставно се покупио и отишао, ником није ни рекао зашто. После смо сазнали. Једноставно није хтео да буде неком на терету.
Безвезе, ваљда томе брак служи, за утеху, подрђку, бригу...није ми то било јасно, али добро.

Твој случај је баш некако  Smile, мајке/жене се ретко одлучују на тако нешто, сигурно тражи нешто што јој у животу недостаје....тако то крене.
« Poslednja izmena: 04. Dec 2007, 10:09:35 od Livingston »
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ja imam milion dolara

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1011
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
...pa da...majke redje to rade...ali ako se neko udao sa 20 godina, pa sada u 53 god. prezivljava 25-tu, to i ima neke logike...ali, opet kazem..postenije je razvesti se ...

P.S. to ti mu dode kao  post traumatski sinrom_kao Vijetnamski sindrom..i sl.
IP sačuvana
social share

Zelim vam svima sto i sebi, samo dobro.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:23:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.