Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brak na balkanski nacin - muz, zena, ljubavnice i spaljen mercedes  (Pročitano 1202 puta)
26. Avg 2015, 13:03:23
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.8.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Zapalila mu mercedes dok je u njemu bio sa dve devojke

Vuk Cvijić, Nebojša Radišić | 25. 08. 2015. - 20:06h  izmena vesti 08:04h | Foto: N. Raus, Privatna arhiva   |

Slađana Lazarević (39) iz sela Kusadak zapalila je “mercedes” bivšeg dečka Zorana Markovića (45) iz sela Jelenac kod Mladenovca.


Totalna šteta na zapaljenom „mercedesu“
Marković je u tom trenutku u vozilu bio sa dve devojke.
 
Raskid sa Slađanom skupo je koštao Zorana, koji je u braku sa drugom ženom. “Mercedes” mu je u potpunosti progutao plamen na lokalnom putu u blizini Aranđelovca, a on je zadobio lakše opekotine na rukama. Dve devojke, izvesna Ivana i Gorica, koje su bile sa njim u automobilu, nisu povređene. Incident nam je potvrđen u policiji u kojoj kažu da će u saradnji sa tužilaštvom u Aranđelovcu protiv Slađane biti podneta krivična prijava.
 
Slađana je u izjavi za “Blic” potvrdila da je Zoranu zapalila automobil, ali tvrdi da se to desilo nakon što je on nju fizički napao i opsovao joj mrtvog sina. Zoran to negira i tvrdi da se sve desilo dok je on spavao u automobilu sa dve devojke, jer je Slađana bila ljuta što neće više da se viđa sa njom.
 

Slađana pobesnela jer ju je Zoran ostavio

- Te dve devojke su mi slale poruke i zvale tokom noći tvrdeći da je Zoran komiran od alkohola i da ne može da vozi. Imam snimljene poruke i razgovore na mobilnom kao dokaze. Noć pre toga bio je sa mnom. One su mi rekle gde da dođem i navukle su me. Kada sam došla tamo, njemu su bile smaknute pantalone. Navukao ih je i izašao iz kola. Odmah je počeo da me psuje i udara. On je svojim kolima udario moja, ali mi je sve prekipelo kada mi je ospovao mrtvog sina i tada sam zapalila automobil - kaže Slađana i napominje da je i ona u kontaktu sa policijom, kao i da će im dati iskaz danas.
 
Zoran u izjavi za “Blic” tvrdi drugačije, navodeći da mu je Slađana pre oko mesec dana razbila šoferšajbnu i da nije istina da je on ikada digao ruku na nju, kao i da ga nikada nije prijavila policiji.
 

Zoran Marković
- Slađana me je zvala tokom noći, ali se ja nisam javljao. Ne znam kako me je pronašla. Odmah je svojim “kecom” udarila moj “mercedes”. U tom trenutku sam spavao pa su prvo dve devojke izašle iz kola. Slađana je izašla iz kola i bacila nešto čime je zapalila “mercedes”. Izašao sam i ja, ali je ona već otišla. Dobio sam opekotine na rukama. Odmah smo zvali policiju. To je uradila zato što više nisam hteo da budem sa njom - kaže Zoran.
 
Gde si, ljubavi?

Slađana navodi da je sa Zoranom u vezi 19 meseci, ali i da je ranije bilo problema, da ju je više puta tukao, kao i da su je ove iste devojke Ivana i Gorica zvale i uznemiravale.

- Dva puta sam prijavljivala policiji da me je tukao. Bila sam sva modra i nisam mogla da se pojavim na poslu. Tukao me je više puta, ali nisam smela zbog njegovih pretnji da prijavljujem. Ove dve devojke su me zvale i ranije. Zvale su i njega kada je spavao kod mene i pisale mu: “Gde si, ljubavi”. Meni su slale poruke dok su sa njim: “Popela sam se na njega...”. On se zaklinjao u decu da se više ne čuje i ne viđa sa njima - kaže Slađana.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
mob
Samsung SGH-E590
ok....
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
 Smile Smile Smile devojka 39 momak 45 i tako ...
« Poslednja izmena: 26. Avg 2015, 14:12:55 od MagicMaster »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
питали једног... да л' би ти радије градску рибу ил сеоску баба-девојку? ... каже он сеоску баба-девојку... зашто јбте... па градска риба има 35 година а сеоска баба-девојка 25...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 600.8.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Sta ja znam...




Ja bih joj dala 45 godina.. minimum...





Kazanova iz Šumadije baš nadrljao
Slađana J. MATIĆ | 26. avgust 2015. 13:33 | Komentara: 0
U selu Jelenac sa Zoranom Markovićem, kome je ljubavnica Slađana Lazarevića zapalila "Mercedes". Žena ljuta, samo ćuti, a ja sam uveče bio sa novom u kafani


 Foto Petar Milošević


NAJRADIJE bih se negde odselio, dok se sva ova ujdurma malo ne zaboravi, kaže za "Novosti" Zoran Marković iz sela Jelenac, koji je naprasno postao poznat, kada mu je u noći između nedelje i ponedeljka besna ljubavnica Slađana Lazarević zapalila "mercedes".


 
Zovu Zorana svi koji ga znaju, zavitlavaju ga zbog četiri žene sa kojima je istovremeno bio u vezi, a naročito dve devojke sa kojima je te noći bio u kolima i zamalo, kako kaže - glavu izgubio. Zbog silnih poziva morao je na kraju da isključi telefon.

Iako ima ženu i dvoje dece, Zoran je, kao pravi Kazanova, istovremeno bio u ljubavnoj vezi sa Slađanom. U nedelju uveče i Slađanu je "prevario" sa dve žene iz Aranđelovca i Slađana ga je sa njima zatekla skrivene u kolima, pa je u besu po automobilu posula benzin i zapalila ga.

Zorana smo juče zatekli kod seoske škole. Pravio je društvo zaposlenima koji sređuju dvorište i kose travu pred početak školske godine. Kod kuće žena ljuta na njega, dva dana nije reč progovorila.

- Ma, šta da mu kaže kad je sve pročitala u novinama - uz smeh mu dobacuje poznanik Boban Prokić Biba, dok na pragu škole lista novine.

- Ništa mi nije rekla, a ni ja njoj. Šta da kažem? - sleže pomirljivo ramenima Zoran. - Spavao sam sinoć u drugoj sobi. Valjda će mi oprostiti. Ona se davno ohladila od mene, još pre 15 godina. I da ona ima nekoga ne bi mi smetalo, samo da mene ne dira.

Došao je na starom motoru, koji je uzeo od sina da se voza, jer je ostao bez "mercedesa". Radi kao monter PVC stolarije za jednu kragujevačku firmu.

- Daće mi iz firme automobil za posao - kaže nam.

- Pa, ne ide da se ovako poznat čovek voza motorom - opet dobacuje Biba.

Kako mu ko od komšija i rođaka priđe i krene da zapitkuje šta je to bilo, Zoran se sav zacrveni, smejulji i sleže ramenima. "Kleštima" mu vadimo reči iz usta, a ceo događaj sa paljenjem auta, narod sad tera na komediju. A i on to prihvata, naročito epitet švalera. "Šta će", kaže, "bilo što je bilo".

Zoran sa komšijama ispred seoske škole u Jelencu



- Uveče sam već bio sa petom u kafani. Šta da radim kad me žene vole - uz smeh nam priča Zoran. - Ma, baš me briga šta je bilo. Život ide dalje i treba ga živeti.

Kaže nam da mu kod kuće ni majka ni otac nisu ništa prigovarali. Njima je najbitnije da je živ.

- Slađanu sam upoznao pre godinu i po dana u kafani u Jagnjilu i od tada smo u vezi - priča nam Marković. - U poslednje vreme smo se svađali, polomila mi je šoferšajbnu nedavno i hteo sam da se raziđemo, ali ne stigoh pre ove frke. Te noći sam spavao u autu i da me one dve devojke nisu probudile i izvukle, svašta bi bilo. I prste sam izgoreo dok sam izlazio hvatajući se za vrata. Još ne mogu da shvatim da je mogla da me ubije. Prosula je litar i po benzina i zapalila. Da sam bio budan oteo bih joj flašu. Jeza me uhvati kad se prisetim šta je moglo da bude.

Slađanu Lazarević nismo zatekli kod kuće u selu Kusadak, već smo je čuli telefonom. Njena priča je nešto drugačija.

- Spavala sam te noći, a te dve devojke su me zvale sa njegovog telefona i rekle da je mrtav pijan i da je u komi - priča nam Slađana. - Otišla sam do njegove kuće i zvala njegove oca i sina, ali se nisu javili. Onda su me opet one pozvale i navodile do mesta gde se nalaze. Išla sam zbog njega, jer to nije prvi put da se napije i skrši u jarak, pa me zove da ga vozim.

Slađana kaže da kad je stigla na neki plac, gde su bili zavučeni, devojke su je čekale na ulici.

- Parkirala sam ispred njegovog auta i on je tada krenuo i sudarili smo se - tvrdi Slađana. - Izašla sam i rekla mu: "Sram te bilo!", a on je počeo da me tuče, udarao me je po leđima, čupao za kosu i bacio na zemlju, šutira. Opsovao mi je mrtvog sina i tad mi je pukao film. Uzela sam flašu benzina koji sam bratu kupila za "trimer" da kosi dvorište i polila po "mercedesu".


Dok ovo priča, Slađana teško zadržava jecaje. Kaže da su je te dve devojke iz Aranđelovca od 4. avgusta proganjale, slale joj poruke u smislu da su sa njim i šta sve rade.

- Pitala sam ga da li ima drugu, da se ljudski raziđemo, ali se kleo da nema - uzdiše Slađana. - One su me zvale i govorile da se vozaju njegovim autom, za koji sam mu i ja pozajmila nešto novca, kad je prethodni slupao. Rekla sam: "E, nećete više". Sve vreme sad razmišljam zašto su me zvale te noći da dođem.

Slađana tvrdi da nije znala da je Zoran oženjen, već je mislila da je razveden, jer je pre veze sa njom živeo sa jednom konobaricom u Mladenovcu.


TUŽIĆE SLAĐANU ZA POKUŠAJ UBISTVA

ZORAN Marković nam kaže da će Slađanu privatno tužiti za pokušaj ubistva i tražiti naknadu štete.

- Javni tužilac će da je goni po službenoj dužnosti, a ja ću ako treba angažovati najskupljeg advokata - kaže Marković. - Sve ovo sad može da se tera na šalu, ali da sam 30 sekundi duže ostao u tom automobilu, sad možda ne bih bio živ.

ZAMALO DA NASTRADAŠ ZBOG SEKSA

DOK razgovaramo sa Zoranom, prilazi mu sestra od tetke Irena i saznaje da je on taj kome je ljubavnica zapalila automobil.

- Sestra i ja smo videle na internetu, i komentarišemo: "Vidi carice što je zapalila lika, kad ono ti kralju" - galami Irena i smeje se rođaku. - Daj da odmah javim sestri Ivani da si zamalo nastradao zbog vatrenog seksa. VIP si brate.

Onda se okreće nama i kaže:

- Ma on je sjajan lik, malo je "blentav" i detinjast, ali je dobar čovek. Nije zao, a sad što troši pare na piće i žene, njegova stvar, njegov život. S njim je uvek dobar provod u kafani - hvali ga Irena i šaljivo zapitkuje Zorana: "Je li ti ovo treći ili četvrti auto, koji si skršio ove godine zbog provoda po kafanama?"



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 600.8.9
mob
I-mate 30 Pro
Skroz filmska prica...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Sony xperia
PREDALA SE "VATRENA SLAĐA" Bivši dečko optužuje: Došla je da me zapali, to je pokušaj ubistva!

Slađana Lazarević (39), koja je bivšem dečku Zoranu Markoviću (45) zapalila automobil, osumnjičena je za izazivanje opšte opasnosti.



S druge strane, njen sada već bivši ljubavnik Zoran odlučio je da je tuži za pokušaj ubistva.
 
Ona je juče ujutru došla u stanicu policije u Aranđelovcu, gde je nakon saslušanja puštena da se u daljem postupku brani sa slobode. Ona je osumnjičena da je prekjuče ujutru u šikari pored puta kod Aranđelovca zapalila “mercedes” u kojem su osim Zorana, sa kojim je bila u vezi, bile još izvesna Ivana i Gorica.
 
Slađana je potvrdila za “Blic” da je dala iskaz policiji.

- Pustila sam policajcima snimke razgovora sa Ivanom i Goricom, koje su me te noći zvale sa Zoranovog mobilnog i pričale mi kako je on komiran od alkohola i da dođem po njega. One su mi tačno rekle gde je on. Pokazala sam im i SMS-ove od njih - kaže Slađana, koja je posle incidenta od lokalnih meštana dobila nadimak Vatrena Slađa.
 
Ona je ponovila da je Zoran prvi nasrnuo na nju kada ju je video i počeo da je udara, i da je ona zapalila automobil tek kada joj je opsovao pokojnog sina.
 
- U policiji imaju i moje ranije dve prijave da me je tukao. Čuvam medicinsku dokumentaciju da sam imala portres mozga. Imam i potvrde da sam mu davala novac. Od tog novca je kupio “mercedes”, a trošio ga je i na provod sa ove dve devojke - naglašava Slađana.

Zorana, Ivana i Gorica su iskaz u policiji dali odmah posle incidenta.
 
On je juče rekao za “Blic” da će angažovati advokata i da će tražiti da mu Slađana plati odštetu.
 
- Tražiću obeštećenje za uništeni “mercedes” i pretrpljeni strah. Ona je došla da me zapali i to je pokušaj ubistva. Ovih dana ne mogu da radim zbog opekotina na rukama. Imam svedoke da je još u kafani Slađana rekla, kada je kupila benzin, da će me zapaliti. Mora da se otkrije i ko joj je javio. Ako su to Ivana i Gorica, neka one odgovaraju. Spavao sam u kolima i ne znam da li su one zvale Slađanu, i tako sam rekao u policiji. Bio sam umoran, popio sam nekoliko piva i zaspao sam. Njih dve su me izvukle iz zapaljenog automobila, a ja sam se uhvatio rukama za zapaljeni automobil, pa sada imam plikove - priča Zoran.
 
- Sada zbog svega imam problem sa suprugom. Nije srećna što se sada sve razvlači po javnosti. Nisam sreo dosad osobu kakva je Slađana i nisam verovao da može nešto tako da uradi. Da sam znao da je tako “vatrena”, ne bih se petljao s njom - kaže Zoran Marković.


Da sam znao da je Slađa tako „vatrena“, nikad ne bih bio s njom. Tužiću je za pokušaj ubistva.
Zoran Marković

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 600.8.9
mob
I-mate 30 Pro
Varena sladja...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
Sladja ista Trey Azagtot iz Morbi Angela
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 600.8.9
mob
I-mate 30 Pro
Lici na lurca iz adams familuy...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.