Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:09:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bracni par iz dva razlicita grada  (Pročitano 10813 puta)
09. Jan 2015, 10:58:49
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Browser
Safari 534.30
Dragi korisnici imam jednu dilemu u kojoj se nalazim.  Nadam se da mi moze pomoci neko.  
Moja supruga i ja smo u braku 2 godine, zivimo u inostranstvu u istom gradu su i moji roditelji.  Medjutim oboje smo izSrbije i idemo povremeno pa smo iz dva razlicita grada.  Malo udaljeni jedan od drugog.  Tako da smo malo kod mene a malo kod nje tojest malo vise jer su joj tamo roditelji i cela rodbina.
Dovde sve ok medjutim dok su svi za praznike moji otisli dole i proslavili Bozicne praznike nas dvoje smo ostali ovde sami to je bio prvi nas Bozic da smo skroz sami.  Ja sam i hteo ici ali ona nije jer mi jos uvek zivimo u kuci sa babom i dedom i ona nije htela da docekuje Bozic sa njima.  Moja porodica je malo specificna i teska staromodna sve bi bilo  dobro da nisu bas teski i po nekad svadjalice i konflitni.  A moja zena izbegava.  Razumem ja nju jer ona je iz skroz druge porodice.
Mi bi trebali da sredimo nase stambenk stanje u Srbiji ja znam da mene ocekuje jedno lepo parce zemlje sa kucom koju trebam da dovrsim ali nju mnogo vise veze svoj grad nego moj .  Kako bi barem ja trebao da se ponasam jer sambmalo izmedju dve vatre u nekim situacijama . sto je najgore moram da zavrism jos nekih par ispita ali u glavi mi samo to stoji kao da cu da se ja izgubim.  
Sta vi predlazete?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Nisam siguran da sam skapirao pitanje...

Ali ako si poceo da gradis kucu za vas dvoje onda nisam ukapirao sta je tu problem... ako imas kucu vikendom idite do njenih (ako sam opet ukapirao da je ta kuca u Srbiji) ne kapiram u braku mora da postoji dogovor (kao i u vezi) i sve se moze ,sve moze i da se pregura i da se uspe...

Jer njoj je bitno da ima svoj tacnije zajednicki zivot sa tobom, vas krov nad glavom.... A ako nemate dece, videces kad dodju deca kako ce njena i tvoja porodica biti manje bitnija... verovatno ste mladji par...

Ovo sam napisao po tome kako sam uspeo da preformulisem pitanje Smiley  i kako ja vidim tu situaciju.
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Ta kuca se nalazi u mom gradu i nije zavrsena ima dosta da se radi. Zivimo malo dalje od Srbije. Ja sam odrastao u zajednici sa babom i dedom sto moja zena nije. I za nas dvoje je bila velika promena i ona da ostavi dobar posao u Srbiji da dodje ovde a i meni da se odvojim od roditelja . Malo sam i ja bio staromodan ali vidim da zivot u zajednici je malo tezak i uvek bi neko patio. Ona je vise za varijantu da se kupi neki stan jer je kuca dosta velika i treba uloziti dosta novca. U jednom nasem razgovoru postavila je pitanje sa odgovorm kao '' zasto da radimo tu kucu kada i onako necemo je koristiti nesto mnogo dana u godini s obzirom da idemo kod
mojih''. Tako da sam malo zamisljen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
Kako bi barem ja trebao da se ponasam

ljubav je tamo gdje je osmjeh zene koju volis...(misim tamo gdje su sise zene koju volis....al ' ne'a veze  Smile )
osmjeh je uglavnom dokaz srece...ako me razumijes... Smile
i ljubav zivi u trenutku...
sto vise trenutaka srece... podaris njoj...
pruzit ce ti vise ljubavi... Smile

ja bi tebi savjetovao da ti... kao i svaki pravi muskarac... Smile
 kazes dosta je... Smile Smile Smile i lupis sakom o sto  Smile
i ides tamo gdje je njoj lijepo... Smile
to ti je jednostavno ...gdje je njoj lijepo - tu i tebi moze biti lijepo..  Smile
a tesko...je mogutje ....da tebi bude lijepo.... gdje njoj nije lijepo... Smile

a sem toga... vidis i sam ...da ti tvoji (familija) .... i nisu bas nesto normalni... Smile
koji ces ku*** s njima  Smile


 Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Citat
U jednom nasem razgovoru postavila je pitanje sa odgovorm kao '' zasto da radimo tu kucu kada i onako necemo je koristiti nesto mnogo dana u godini s obzirom da idemo kod
mojih''. Tako da sam malo zamisljen.
Mda...
A što ne idete kod tvojih nego kod njenih?
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Naravno nisu svi sa moje cudni ima i dosta a uglavnom sa mamine strane i sa njene strane me svi bodre i podrzavaju koji su razumni i moja zena ih mnogo voli i postuje. Ali tatina strana zateze. A mene koska jer sam izmedju dve vatre. I tako ostanem u cudu posle nekih zeninih komentara.
Idemo mi i kod jednih i kod drugih,  nikoga ne zaboravljamo, naravno mi smo vise sa njenima jer su moji roditelji ovdr sa nama i moj brat i sestra su takodje ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Prvo jeste li vi u braku ili vezi?
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
U braku smo 2 godine
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Pa jel hocete zajednicki zivot ili ne?

Druze sednes sa njom i kazes da zelis dete, zelis samo ti i ona da budete, dakle i objasnis da zivota u zajednici nema, ali nema ga, uvek ce neko sa nekim da se posvadja ili ako se vas dvoje posvadjate, neko ce stati u neciju stranu i eto razvoda... Zivot zajedno dovodi do odricanja do koji obe strane moraju da se odreknu i da budu spremne na to, ili neko od vas to nece... a niste u braku nego u vezi posto se vasi pitaju gde i kako cete da zivite. Nemoj pogresno da shvatis samo zelim da pomognem 
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Ja i ona cesto razgovaramo o tome i ona nije ni za kakvu zajednicu pa cak i sa njenima sto je normalno . Moji su vise za zajednicu jer su ziveli ali nije to dobra stvar. Nas dvoje se slazemo i meni ne smeta da kad odemo budemo i kod njenih na odmoru. Ali posto meni sleduje ta kuca ja cu lose da se osecam ako je napravim a kada dolazimo na odmor da moramo veci deo odmora da budemo kod njenih jer ona ih ne vidja i ne zivimo u istoj drzavi. Mi  bi hteli decu ali i radimo na tome. Malo je teze ali bice.meni bi trebao dobar neki psiholog ili duhovnik koji ce me pratiti jer pisati ovde dosta bih trebao sitnica da dodam. Ja dok se nisam ozenio mnogo sam ulagao u moje , brata , sestru , roditelje, kucu . Sto od materijalnih sto od moralnih podrska i razgovore i sada se ja po nekad osecam malo lose kada im manje pruzam a oni finansiski bolje zive od mene. Malo me i ti tatini razgovori muce jer je tezak i on je skroz za moto zivota da se muskarac za sve pita a zena ne. Tako im i ide moja majka se slabo bita a meni to smeta jer je moja mama bezbroj puta upravu za razliku od oca.
Mnogo duzim drugovi sa pricom ali me i sramota sto pise tako i toliko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:09:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.