Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brabus Mercedes SLR McLaren Roadster  (Pročitano 11696 puta)
01. Dec 2007, 02:35:14
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung i8510 innov8



Za one koji misle da Mercedes SLR McLaren Roadster može da bude još ekskluzivniji i uzbudljiviji, evo i praktične potvrde. Naime, nemački Brabus je za salon tjuniranih automobila u Esenu (počinje sutra i traje do 9. decembra) pripremio još sportskiji Mercedes SLR McLaren Roadster, koji se odlikuje novim aerodinamičkim komponentama (prednji spojler i zadnji difuzor, oba od karbon fibera i testirana u vazdušnom tunelu), 20-inčnim Monoblock VI točkovima u karakterističnom Brabusovom dizajnu (9.5Jx20 napred, 11.5Jx20 nazad, sa Pirelli ili Yokohama gumama, dimenzija 255/30 ZR 20 napred, odnosno 305/25 ZR 20 nazad) i jačim 5,5 litarskim V8 motorom. Motor je dobio dodatnih 18kW/24KS, pa sada raspolaže sa 478kW/650KS pri 6500 o/min., što je dovoljno da ovaj sportski dvosed ubrza od 0 do 100 km/h za samo 3,6 sekunde i postigne najveću brzinu od 337 km/h. Što se unutrašnjosti tiče, Brabus pruža kupcima zaista veliki izbor kada se radi o individualizaciji iste. Od nekoliko vrsta koža (i njihovih boja), preko ergonomski oblikovanog sportskog volana, pa sve do aplikacija od karbon fibera na prednjem panelu, centralnoj konzoli i oplatama vrata (ti elementi po želji kupca mogu da se ofarbaju u istu boju u kojoj je i koža).





Izvor: Autoblog
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
 Smile Smile Smile I ko kaže da Mercedes nije vrh neka stavi sliku luksuznijeg,lepšeg i bržeg kabrioleta.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Smile Smile Smile I ko kaže da Mercedes nije vrh neka stavi sliku luksuznijeg,lepšeg i bržeg kabrioleta.

evo Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

10.jpg
(21.15 KB, 640x480)
« Poslednja izmena: 02. Dec 2007, 09:43:23 od valentino rossi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
Nije luksuzniji, nije brzhi, za lepotu je diskutabilno.. Smiley
aL' nije kabrio Wink
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Nije luksuzniji, nije brzhi, za lepotu je diskutabilno.. Smiley
aL' nije kabrio Wink

ne ne nije kabrio , samo neznam gde mu je krov !??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Nije luksuzniji, nije brzhi, za lepotu je diskutabilno.. Smiley
aL' nije kabrio Wink

ne ne nije kabrio , samo neznam gde mu je krov !??
Ja mislim da ovom poršeu ne može da se zatvori krov,tj.nema ga,i zato nije kabrio,možda grešim,ali mislim da je tako.A i u ovoj varijanti,Mercedes je mnogo bolji auto. Smile
Mada bi ja voleo da ovi što tvrde da je peugeot bolji auto stave bar neku sliku,da se nasmejem,peugeot još nije dostigao tu fazu proizvodnje da može da napravi nešto takvo,pa čak ni približno. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70
Jel moze NSX?




Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

25622920_6234ae45bf_4w.jpg
(36.87 KB, 582x437)
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
ne ne nije kabrio , samo neznam gde mu je krov !??
Diletant ti je objasnio.
Nije kabriolet u pitanju..


NSX takodje nije kabriolet + si prilozhio fotku protoripa..
« Poslednja izmena: 02. Dec 2007, 17:12:33 od Av|jon »
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Nije luksuzniji, nije brzhi, za lepotu je diskutabilno.. Smiley
aL' nije kabrio Wink


ne ne nije kabrio , samo neznam gde mu je krov !??
Ja mislim da ovom poršeu ne može da se zatvori krov,tj.nema ga,i zato nije kabrio,možda grešim,ali mislim da je tako.A i u ovoj varijanti,Mercedes je mnogo bolji auto. Smile
Mada bi ja voleo da ovi što tvrde da je peugeot bolji auto stave bar neku sliku,da se nasmejem,peugeot još nije dostigao tu fazu proizvodnje da može da napravi nešto takvo,pa čak ni približno. Smile

posto nema krov , nije ni kabrio , ako sam dobro razumeo .................... Smile Smile Smile Smile Smile odlicno  Smile

whatever , evo jos kandidata koji su svet izmislili sto se kabrioleta , brzine , luksuznosti itd tice

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

AstonMartinV8VantageN400Roadster_01.jpg
(60.04 KB, 432x208)
ferrari-f430-spider-2.JPG
(23.22 KB, 300x373)
Lambo-LP-640_DW_Son_159147g.jpg
(102.66 KB, 469x313)
8533-2006-Lamborghini-Gallardo.jpg
(34.15 KB, 640x442)
bentley_gtc-thumb.jpg
(27.17 KB, 350x262)
« Poslednja izmena: 03. Dec 2007, 18:17:27 od valentino rossi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 179
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson k850
ja bi u svakom trenutku pre izabrao murcielago roadster pre slr-a,ipak voziti lamborghini je nesto posebno i drugacije+talijani su talijani
a zaboravili ste na najvecu babarogu koja jede taj slr za dorucak,slr u poredjenju sa ovim  ne da je smesan nego jadan

e da i ovaj traktor
-evo 3 brza,bolja i lepsa
« Poslednja izmena: 03. Dec 2007, 18:42:41 od lulinho »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.234 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.