Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bosna i Hercegovina, jedna, dvije, ili vise istina...  (Pročitano 12002 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11

postoji jedan narod koji se zove gorani,i koji nikad nije imao svoju državu,nit je na bilo kojoj karti..al postoji

pogledaj koji su narod gorani ustvari...islamizirani Srbi
oni nisu nacija jer ta nacija nije postojala
cak i da jesu danas prije to nisu bili...
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung S7220

Niko ti nebrani Smile
Gledajuci samo kako ove ratove na prostoru Jugoslavije dozivljavate,mogu
samo da zamislim kakve su tek nebuloze desavale u proslim stoljecima....
Pa pogledaj, ne presudjuj prerano...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
da pocnem od hercegovine:

hercegovinu cine:
1. srbi hercegovci, poreklom iz crne gore.
2. hrvati hercegovci, poreklom iz crne gore (pokatoliceni srbi)
uglavnom.


severni deo bosne, krajisnici, za njih kazu da su jedini i "najcistiji" srbi.

srednji deo bosne:

1. srbi
2. srbi - muslimani (koji su za vreme turaka uzimali muslimansku veru). mada bih ja rekla da ih je vecina poreklom iz crne gore.
3. muslimani - mozda 10%.

primer:

Neko ce me ubediti da je Musan Topalovic Caco, koji je za vreme rata u Sarajevu bio koljac, spominje se vec na bureku, bio musliman.
Topalovic sigiurno nije muslimansko prezime. haha, nema sanse.

Drugi primer: komsinica iz Sarajeva, je muslimanka, a njen stric je srbin. i sama je rekla da joj je deda, dedo, imao ikonu i kandilo u kuci.

tako da je BIH uglanvom sacinjavala nacija: srbi.

i tek kad se svi ti srbi, ujedine, svi, tek onda mozemo razmisljati o nekom srpskom narodu i srpskoj zemlji.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1148
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da pocnem od hercegovine:

hercegovinu cine:
1. srbi hercegovci, poreklom iz crne gore.
2. hrvati hercegovci, poreklom iz crne gore (pokatoliceni srbi)
uglavnom.


severni deo bosne, krajisnici, za njih kazu da su jedini i "najcistiji" srbi.

srednji deo bosne:

1. srbi
2. srbi - muslimani (koji su za vreme turaka uzimali muslimansku veru). mada bih ja rekla da ih je vecina poreklom iz crne gore.
3. muslimani - mozda 10%.

primer:

Neko ce me ubediti da je Musan Topalovic Caco, koji je za vreme rata u Sarajevu bio koljac, spominje se vec na bureku, bio musliman.
Topalovic sigiurno nije muslimansko prezime. haha, nema sanse.

Drugi primer: komsinica iz Sarajeva, je muslimanka, a njen stric je srbin. i sama je rekla da joj je deda, dedo, imao ikonu i kandilo u kuci.

tako da je BIH uglanvom sacinjavala nacija: srbi.

i tek kad se svi ti srbi, ujedine, svi, tek onda mozemo razmisljati o nekom srpskom narodu i srpskoj zemlji.


Bas si upucena svaka ti cast........

I onda se neko cudi sto svi bijeze iz drzave u kojoj ste vi vecina..........
Zbog takve politike na kraju ce vam ostati samo Beogradski Pasaluk.....
« Poslednja izmena: 17. Dec 2007, 22:02:48 od Uragan »
IP sačuvana
social share
Jedna anegdota koja to ilustrira je da je Husein-kapetanov navodni odgovor na pitanje da li se boji rata sa Osmanlijskim carstvom bio Boga se bojim malo, odgovorio je, Sultana nimalo, a Vezira - ko dorata svoga.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
e takve kao ti Uragan, najvise volim.

istina boli, znam, ali sto pre priznas sebi, i ne samo ti nego i slicni tebi, bice nam lakse, znas i ti sam.

evo, nemoj meni priznati, mene mozes slagati, ali sebe i svoje srce nikad.

pozz.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
uragan ja znam sta si ti danas samo sam te podsjetio sta si bio nekad Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Mirjana nam je pokazala svoje drugo lice, cestitam, cestitam...
Kao jing i jang, nista nije ni skroz dobro, ni lose...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1148
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ mirjanammm
Vidis kako se mi slazemo,i meni takve
osobe kao ti odgovaraju........
Stvarno nekontam sto vam je toliko vazno da mi
Bosnjaci imamo veze sa vama Srbima......
Zar smo toliko superiorni pa nas zbog toga smatrate
svojim.....

Imas malo duzi tekst na predhodnoj strani,pa ako imas vremena procitaj
o "Muslimanima Srbima"

@bokimajk
Komplesks je cudo
 Smile
IP sačuvana
social share
Jedna anegdota koja to ilustrira je da je Husein-kapetanov navodni odgovor na pitanje da li se boji rata sa Osmanlijskim carstvom bio Boga se bojim malo, odgovorio je, Sultana nimalo, a Vezira - ko dorata svoga.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Stvarno nekontam sto vam je toliko vazno da mi
Bosnjaci imamo veze sa vama Srbima......
Zar smo toliko superiorni pa nas zbog toga smatrate
svojim.....

"Superiorni" se ne sluze nacinama kao sto je pregradivanje i fals obnavljanje Bobovca da bi dokazali svoje golo postojanje na ovim prostorima, superiornim se ne daje status naroda za zelenim stolom, ne mole svakog kabadahiju kojeg nanese vjetar da im bude zastitnik...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
zato sto vi bosnjaci niste bosnjaci ... vi ste srbi, vama tece srpska (ili crnogorska krv)

ne postoji bosnjak. nikad nije ni postojao.

samo sto ste za vreme turaka preuzeli muslimansku veru iz razloga da ne budete ubijeni, da vam (e j**i ga, sad sam zaboravila, beg, sultan ...) ne spava sa zenom za vreme prve bracne noci, i ostalo.

nisam ja kivna na Cacu jer je on bio koljac, vec zato sto je bio pravoslavac koji se hteo dokazati kako srbi i pravoslavna vera za njega nista ne znace... a koliko je takvih .... pa i za vreme ovog rata. ne samo u bosni, vec i u hrvatskoj

evo i ti ces se ubiti ovde od objasnjavanja da su muslimani, bosnjaci, muslimani, ili sta vec da dokazes sebi kako je pravoslavna veroispovest za tebe ne vazna ..
ili jos bolje, kako ti nemas nista protiv njih, a ustvari zelis im sve najgore.

@raven, pitaj me o kosovu. dobices isti odgovor.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.